Visi Policijos departamento nusikaltimai smaugiant laisvą spaudą buvo derinami su I. Šimonyte (PD meluoja net teismui) Pildoma

Simonyte1

Simonyte1

Visi Policijos departamento nusikaltimai smaugiant laisvą spaudą buvo derinami su I. Šimonyte (PD meluoja net teismui)
Aurimas Drižius
Policijos departamentas (PD) pateikė atsiliepimą Vilniaus apygardos administraciniam teismui, kuriame nagrinėjamas „Laisvo laikraščio” ieškinys dėl PD veiksmų smaugiant laisvą spaudą.
Iš esmės šis atsiliepimas yra įdomus dokumentas, nes PD net raštu pateikia melagingus liudijimus teismui. Tačiau kartu pateikė ir įrodymus, kad visi PD veiksmai uždarant Lietuvoje laisvą spaudą buvo derinami su premjere Šimonyte ir VRM ministre.

Štai PD vadovo Renato Požėlos raštas, kuris taip pat pateiktas teismui. Jame Požėla jau išvardija „valstybės priešus”, ir klausia, ar jie yra „valstybės priešai”. Beje, klausia tokios Žurnalistikos etikos inspektorės  Ramanauskaitės, kuri yra paklusni valdžiukės marionietė. Tačiau juokingiausia visai kas kita – visi minėti portalai jau senai policijos uždaryti, ir tik po to, kai juos uždarė, PD ėmė ieškoti, kaip pagrįsti savo veiksmus. Dar juokingiau, kad visi veiksmai, kaip matome iš šio rašto, derinti tiek su Šimonyte, tiek ir su VRM vadovaujančia blondine, net neatsimenu jos pavardės:

 

pozelos
pozelos
Kaip PD meluoja teismui?
PD savo atsiliepime nurodo, kad jis nesiėmė jokių veiksmų prieš www.laisvaslaikrastis.lt, ir kad visos pretenzijos PD yra mano haliucinacijos.
Kartu PD jau surado ir atpirkimo „ožį” savo nusikaltimams paslėpti – tai yra hostingo įmonės whost.lt administratorius Tomas Čepaitis, kuris PD prašymu išjungė mūsų portalą (T.y. išjungė serverį, kuris palaiko portalą, dėl to jis ir neveikė).
Kaip žinia, 2022-02-28 ryte aš pastebėjau, kad www.laisvaslaikrastis.lt puslapis yra „nulaužtas” ir nebeveikia. Kaip tik buvo sekmadienio rytas, todėl brūkštelėjau laišką T.Čepaičiui, klausdamas, kas nutiko. Šis atrašė, kad „gavome prašymą iš teisėsaugos išjungti serverį, kuris talpina laisvaslaikrastis.lt svetainės turinį”.
Iš karto supratau, kad tai mentų darbas, nes PD jau anksčiau buvo paskelbęs, kad atjunginės visus naujienų portalus, kurie, jų manymu, yra „neteisingi”.
Puikiai žinojau, kad tai PD nusikaltimas, nes Visuomenės informavimo įstatymas aiškiai sako, kad „žiniasklaidos priemonė gali būti sustabdyta tik motyvuotu teismo sprendimu”.
Beje, ironiška tai, kad tai žinojo ir T.Čepaitis, nes kai paprašiau pradėti ikiteisminį tyrimą dėl T.Čepaičio veiksmų, jis buvo apklaustas policijoje ir parodė : „Jis (Čepaitis) paprašė (policijos), kad pateiktų oficialų raštą, jog turėtų pagrindą internetinės svetainės veiklos nutraukimui. Tačiau nuėjęs į puslapį ir perskaitęs kelias antraštes, susidarė nuomonę, jog tai yra prorusiškas propagandinis naujienų portalas…todėl jį ir išjungė”.
Tačiau stop – Čepaitis, apklausiamas policijos ir prisiekęs sakyti tiesa, sako, kad jam užteko tik telefono skambučio iš policijos ir jis išjungė serverį.
Tačiau prokuratūros atsisakyme pradėti tyrimą dėl PD banditizmo teigiama visiškai priešingai : „T. Čepaičio priimtu sprendimu nutraukti paslaugų sutartį su UAB „Grėsmės nacionaliniam saugumui“ … bei sustabdyti visuomenės informavimo priemonę www.laisvaslaikrastis.lt, prieš tai gavus teisėsaugos raštą išjungti minimą serverį. Aplinkybė, kad Pareiškėjo (manęs) netenkina teisėsaugos kreipimasis raštu į UAB „Synergy space“ dėl serverio išjungimo…).
Kitaip sakant, Čepaitis sako, kad policija jam tik skambino, tačiau prokuratūra jau nurodo, kad jis gavo oficialų raštą iš „teisėsaugos uždaryti portalą”.
Kas meluoja, ir kodėl PD savo atsiliepime teismui taip pat nurodo, kad : „jokių neteisėtų veiksmų Atsakovas (PD) nesiėme, kad būtų užblokuotas www.laisvaslaikrastis.lt skelbiamas turinys, taip pat nesiėme jokių priemonių, kad būtų užblokuotas Pareiškėjo internetinis adresas. Todėl Pareiškėjo skundo teiginiai yra tik deklaratyvaus pobūdžio, visiškai neatitinkantys tikrovę, paremti jo subjektyvia faktinių aplinkybių interpretacija”.
Nors prokuratūra aiškiai sako, kad Čepaitis „gavo teisėsaugos raštą užblokuoti www.laisvaslaikrastis.lt”, tačiau PD, pagautas darantis nusikaltimą, atsižegnoja to nedarantis ir sako, kad „mes čia ne prie ko”.
Ir pirštu duria į tą patį Čepaitį, kurį bando padaryti ‘atpirkimo ožiu” – neva jis pats nusprendė „išjungti portalą”, kas savaime yra nusikaltimas.
Kitaip sakant, kuo toliau, tuo įdomiau, nes aišku, kad prokuratūra jau žino, kad policija buvo išsiuntinėjus raštus interneti operatoriams, kad užblokuotų www.laisvaslaikrastis.lt. Tačiau PD net teismui tai neigia ir begėdiškai meluoja.
2022 04 07 Atsiliepimas su priedais 0001
2022 04 07 Atsiliepimas su priedais 0001
2022 04 07 Atsiliepimas su priedais 0002
2022 04 07 Atsiliepimas su priedais 0002
2022 04 07 Atsiliepimas su priedais 0003
2022 04 07 Atsiliepimas su priedais 0003
2022 04 07 Atsiliepimas su priedais 0004
2022 04 07 Atsiliepimas su priedais 0004
2022 04 07 Atsiliepimas su priedais 0005
2022 04 07 Atsiliepimas su priedais 0005
2022 04 07 Atsiliepimas su priedais 0006
2022 04 07 Atsiliepimas su priedais 0006
2022 04 07 Atsiliepimas su priedais 0007
2022 04 07 Atsiliepimas su priedais 0007
Facebook komentarai
});}(jQuery));