“Visą šeimą iššaudžiusio nelaimingo karo pramonės nanotechnologo“ E.Anupraičio byla ištirta pagal „legendą“

anupraitis

anupraitis

“Visą šeimą iššaudžiusio nelaimingo karo pramonės nanotechnologo“ E.Anupraičio  byla ištirta pagal „legendą“

Kristina Sulikienė

Egidijus Anupraitis nebuvo nei nelaimingas, nei jis grįžo į Lietuvą, nes „nepasisekė“.

anupraitis

Čia mūsų kraupių istorijų kūrėjai išsirinko auką. Tada sukūrė legendą. Dar išsišniukštinėjo, kad jis kaip Vakaruose įprasta, ištikus nemigai nuėjo pas gydytoją ir išsirašė vaistų.Arba ėjo šiaip. Gal neišsirašė jokių vaistų.  Tik Lietuvoje tai laikoma kad žmogus „psichas“,Vakaruose tai normalu, ir žmonės nerizikuoja savo sveikata. Saugo pilkąsias smegenų ląsteles. 

Mūsų vadinamoji teisėsauga iš anksto, kurdama legendą, ir iš nieko nenutuokiančio Anupraičio kurdama žudiką, žinojo ir tą epizodą, apie lankymąsi pas gydytoją. Tokiu būdu, sukurpė pasakoriai, bus galima jį padaryti neveiksniu. 

Taigi,jeigu jūs bent kartą buvote pas nemigos daktarą, tai ir jūsų šeimą galima iššaudyti,o jus padaryti neveiksniu. Čia Lietuva – juk stebuklų kraštas. Nesižudo ir savo šeimų nešaudo tik policininkų dukterėčios ir marčios.Nors visko pasitaiko ir jų tarpe. Neseniai policininkė iššoko ir užsimušė, o buvo juk skatinama ir giriama. 

Juk eilinis runkelis nežino, kad nanotechnologijų mokslai labai brangiai kainuoja. Į magistrantūrą stoti gali tik išsimokėjęs kreditą. Eilinis runkelis nemoka susigūglinti ir angliškai pasiskaityti stojimo į nanotechnologijų specialybes tvarką ir sąlygas. 

Vakaruose seniai normalu,kad studentai dirba visokius paprasčiausius darbus. Lietuvoje tarsi čia būtų atskira karalystė, yra diegiama kastų visuomenė. Jeigu inteligentas, norintis išsimokėti sąskaitas (tarkime, turi vieną kitą kreditą, dar mašina sugedo, ir dar reikia išsimokėti už telefoną,elektrą, internetą) eina padirbėti NEŠVARIUS DARBUS (tarsi namie inteligentui tualetą, grindis ir indus plauna TARNAI), tai Lietuvoje diegiama,jog kažkas su juo esą netvarkoje. Viską turi atlikti TARNAI. Nes mes esame klasių visuomenė. 

Visas skirstymas į ŠVARIUS ir NEŠVARIUS darbus niekaip neprimena galimybių šalies Amerikos. Lietuviai išvyksta į Londonus dėl to, kad jaupirmą dieną jie gauna bet kokį darbą, ir gali įsikurti. Lietuvoje neretas reemigrantas pasakoja apie 11 mėnesdių nerandantis jokio darbo, nes yra absoliučiai nerealūs reikalavimai,be to, į išsilavinusius žiūrima iš apačios: mums reikia būtinai „runkelio“, o tavo diplomai rodo, jog tu reikalui esant, negalėsi išplauti grindų (TARSI NAMIE PAS DIPLOMUOTUS ASMENIS GRINDIS PLAUNA TARNAI!!)

Iš Anupraičio istorijos visi sužinome, jog apsaugininko (taigi, ir policininko, karininko, sienos apsaugos pareigūno)darbas yra LABAI PRASTAS. Taip diegia šitą bylą “ištyrusi“ teisėsauga.

„Jam kažkas nutiko, jis grįžo į Lietuvą ir dirbo TIK APSAUGININKU“.

TIK KARIŠKIS, su grandinio laipsniu, uždirba 760 ir su priedais, apie 900 eurų. 

TIK POLICININKAS uždirba dar mažiau.Bet patys teisėsaugininkai juk nemano, jog jie yra TIK POLICININKAI.

Jie yra NET POLICININKAI, o tarkime KARIŠKIAI yra TIK. O APSAUGININKAI kurie yra NET POLICIJOS rėmėjai, yra TIK. Nors privačiame sektoriuje jie gali uždirbti daugiau, nes jie gali dirbti ir kitus darbus. 

Taigi, Anupraitis visiškai normaliai mąstė apie ateitį: nusprendė – kadangi yra namas ir yra kur gyventi,tai nereikės mokėti nuomos.Kadangi gyvena didelė ir plati šeima,beveik visą algą bus galima siųsti į banką, ir greitu laiku grįžti į Angliją. Planas labai paprastas ir aiškus. Tik jis ėmė tą planą įgyvendinti, į jos sodybą atvažiavo ZONDERBRIGADA, išpyškino jo visą šeimą, jį patį pavertė vieninteliu įtariamuoju, o kadangi šitą bylą ištirti reikės tiek pat metų kiek Medininkų pareigūnų sušaudymo bylą, kur irgi buso surastas „šeštas“, ir ant jo ZONDERBRIGADOS nusikaltimas nurašytas-tai nusprendė nesicackyti su teismo procesu – iš karto nuteisė,paskelbė žudiku,ir uždarys „pasigydyti.“

Tuo pačiu parodys visiems su NATO bendradarbiaujantiems, kas jų laukia, jeigu jie norės būti NET KARIŠKIAI. Nanotechnologijos yra karinės pramonės sritis, ir priskiriama prie karinės veiklos. Mūsų NET POLICIJAI juk nesmagu. Be to,nanotechnologai atlieka dalelių tyrimus kriminologijos sričiai pagerinti. Labai gaila, kad Anupraičių sodyboje jokios nei nano nei ne nano dalelės neunimtos- juk kai teisėsauga tiria „pagal legendą“, ji net teritorijos neatitveria. O kam? Šaudė Anupraitis. Kaip įrodysime? Yra lrytas ir kuzia. Jie parašys – visi patikės. Byla baigta. 

Trūksta įrodymų? Yra klasiokai, kurie paaiškins, koks jis buvo nelaimingas. Eilinės nesąmonės ir kliedesiai, kai yra padaromas nusikaltimas, kuriame yra į priekį žinoma, „ant ko nurašyti“.

Jeigu mūsų teisėsauga važinėtų į seminarus į Ameriką, o ne į Rusiją ir Baltarusiją, gal mokėtų anglų kalbą, ir galėtų susigūglinti, ir susižinoti, kad Anupraitis aktyviai ruošėsi tęsti mokslus, ir turėjo darbo pasiūlymą dirbti karinėje pramonėje.

Čia iš serijos “o kam jam ginklas“. Beje, tas apsilankymo pas psichiatrą epizodas greičiausiai bus lankymasis dėl pažymos, kad sveikas. Anglijoje turbūt visi apsilankiusieji įrašomi į žurnalą. Taigi, mūsų ganėtinai buki tyrėjai kažkokio žurnalo išrašą panaudojo, kad Anupraitis neva nesveikas. Tai tada visi kariškiai, kurie eina ekspertizę,vadinasi, irgi gali būti pripažinti nesveikais. Beje,juk ir policininkai lankosi pas psichiatrą. Tai kas čia nesveikas, jeigu pagal apsilankymą ekspertizėje galima sakyti “jis nesveikas, nes jis buvo pas psichiatrą.“ 

Tai jeigu jis nesveikas, kaip jis gavo toje pačioje NET POLICIJOJE leidimą ginklui?  Juk vadinasi ėjo medicininę komisiją,ir visiškai neseniai buvo pripažintas visiškai sveiku. Kokiu būdu jis staiga pasidarė nepakaltinamas? Nes nenorima tirti žiauraus nusikaltimo, panašaus į Medininkų žudynes?

Anupraitis  ruošėsi toliau stoti į magistrantūrą, turėjo ir pasiūlymą (visi nanotechnologai priskiriami prie NATO kažkurio padalinio.Čia tik mūsų legendariniai kūrėjai visuomenei pateikė, kad „labai nelaimingas,dirbo TIK APSAUGININKU“.)

TIK APSAUGININKAS gauna algos daugiau negu TIK KASININKAS,kuris Lietuvoje gauna tiek pat kiek NET DOCENTAS. Apie 560 eurų,TIK KASININKAS gauna dar pavalgyti ir nuolaidas šeimai(5 procentus).

Man keista dar matyti, kaip NET DOCENTAS pasipučia parduotuvėje prieš TIK KASININKĄ, kuris uždirba už jį daugiau. 

Taigi, Anupraitis grįžo į Lietuvą, kad išsimokėtų mokslo ir studijų kreditą. Ir galėtų imti kitą kreditą, ir tęsti mokslus.

Bestudijuodamas jis jau dalyvavo tarptautiniame nanodalelių tyrimo projekte,jam labai gerai sekėsi. Su grupe studentų jie tyrė sidabro daleles nano lygmenyje. 

Dar paaiškinsiu visiškai nesusigaudantiems, kad visos šios technologijos yra išsivysčiusios iš branduolinės fizikos.Ši fizikos rūšis irgi priskiriama karinei sferai,ir bendrai veikia su karinėmis saugumo struktūromis. 

Kodėl teisėsauga išsigando nešti šią bylą į teismą?

Atsakymas paprastas: nes Anupraitis nieko nešaudė. Prasidėjus jo šeimos skerdynėms, jis turbūt buvo tualete, supratęs,kas vyksta, jis sugebėjo pabėgti.

Dėl patirto šoko, supratęs, jog iš nukentėjusiojo jis padarytas nusikaltėliu,neturėjo plano, todėl tiesiog buvo kažkur Marijampolėje.Kad jo nenužudytų, namo negrįžo.Teisėsauga būtų imitavusi jo nusižudymą. Nes tokiu būdu iš viso absoliučiai niekada nebereikėtų nieko tirti. 

Čia bent kiek pažengusiam Lietuvoje sekančiam smogikų brigadų naujienas turi būti aišku visa šita istorija.

Joks anūkas nešaudys savo giminėms į kojas. Tai yra smogikų darbas. Tai lėta ir kankinanti mirtis. 

Senelis išliko gyvas – kad nepasakotų, jog ne anūkas šaudė – numarino, prifarširavę raminamųjų.

„Byla baigta“.

Vaikai,negrįžkite į Lietuvą – nori jums pasakyti Linas Pernavas.

„Visa laisvės karta degradai ir alkoholikai. Laisvė neatnešė nieko gero“. Linas Pernavas, 2017 03 10, 21:00. Kodėl dar jo, tokio Lietuvos laisvės ir valstybingumo, ir jaunimo priešo neatstatydino- bala žino.Gal naudingas? Ypač,kai policijos departamentas naudoja su Rusijos FSB siejamą programinę įrangą, ir niekam dar plaukas nuo galvos nenukrito.Gal už šitą paslaugą papildomą algą gauna iš FSB? Kas čia žino. Juk naujų mašinų norisi. 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));