Vis daugėja įrodymų, kad dėl COVID-19 injekcijų visa karta tampa nevaisinga, o negimę vaikai žūsta dar įsčiose

fetal deaths vaers 1.28

GENOCIDAS! Karinės medicinos informatoriai atskleidė, kad po COVID vakcinų 2021 m. smarkiai išaugo persileidimų, apsigimimų ir nevaisingumo rodikliai

pagal Brian Shilhavy
Redaktorius, „Health Impact News

Vis daugėja įrodymų, kad dėl COVID-19 injekcijų visa karta tampa nevaisinga, o negimę vaikai žūsta dar įsčiose.

Praėjusią savaitę senatorius Ronas Johnsonas Vašingtone surengė konferenciją „Antroji nuomonė”, kurioje dalyvavo daug tų pačių pranešėjų iš ankstesnio renginio, vykusio Vašingtone 2021 m. lapkričio mėn. Žr:

Vašingtone gydytojai ir nukentėjusieji nuo COVID-19 vakcinų liudija apie nusikaltimus žmoniškumui – CDC, FDA, NIH, Fauci nepasirodė
Vienas iš kalbėtojų šiame 5 valandas trukusiame įrašytame renginyje praėjusį pirmadienį buvo advokatas Tomas Renzas (Thomas Renz), kuris per trumpą jam skirtą laiką paliudijo, kad trys karo medicinos specialistai tapo demaskuotojais, rizikuodami savo karjera, kad, prisiekę ir nubausti melagingų parodymų davimo bausme, atskleistų Gynybos departamento medicinos duomenų bazėje esančius duomenis apie 2021 m. beveik 300 proc. padidėjusį persileidimų skaičių, beveik 300 proc. padidėjusį vėžio atvejų skaičių ir daugiau kaip 1000 proc. padidėjusį neurologinių sužalojimų skaičių, kurie daro tiesioginę įtaką kariuomenėje skraidantiems pilotams.

 

Renzas teigė: „Tai, kad kariuomenės kariškiai, kurie yra kariai, yra labai svarbūs, yra labai svarbus klausimas:

Mūsų kariai yra eksperimentuojami, žalojami, o kartais galbūt ir žudomi (COVID-19 vakcinomis).

Po šio labai trumpo liudijimo senatoriaus Džonsono 5 valandas trukusiame pranešime Renzas davė kelis interviu dešiniojo sparno alternatyviojoje žiniasklaidoje, kuriuose jis išplėtė tai, ką liudijo senatoriaus Džonsono konferencijoje Vašingtone, o interviu OAN jis pareiškė: „Tai, ką jis liudijo senatoriaus Džonsono konferencijoje, buvo labai svarbu:

Kartu su 300 proc. išaugusiu persileidimų skaičiumi, 150 proc. išaugo ir apsigimimų skaičius.

Vyrai, jei norite, kad jums nieko nesisektų, matėme, kad 2100 m. vyrų nevaisingumo vidurkis šoktelėjo iki 7551. Tai 350 % daugiau.

Moterų nevaisingumas padidėjo 471 proc.

O štai labiausiai žeidžianti šios informacijos, kurią Renzas pateikia iš informatorių, besidalijančių duomenimis iš Gynybos gynybos ministerijos medicininės duomenų bazės, dalis: šie procentiniai padidėjimai matuojami pagal pastarųjų 5 metų duomenų vidurkį, į kurį įeina 2020 m., kai buvo pradėta taikyti COVID, o tai reiškia, kad visi šie padidėjimai prasidėjo 2021 m., kai buvo pradėtos naudoti vakcinos.

GENOCIDAS! Žodis „genocidas” kilęs iš graikų kalbos žodžio genos, iš kurio kilę tokie žodžiai kaip „karta”, ir lotyniškos priesagos -caedo, kuri reiškia „žudymo aktą”.

Taigi ar aš perdedu, ar hiperboliuoju, apibūdindamas šias COVID-19 vakcinas kaip sukeliančias „genocidą”, nes dėl jų visa karta vaisingo amžiaus žmonių tampa nevaisinga?

Ir nepamirškite, kad šie Renzo pateikti statistiniai duomenys yra kariškių, kurie yra vieni sveikiausių ir geriausiai besijaučiančių mūsų visuomenės narių, duomenys!

Paėmiau dalį advokato Renzo liudijimo Vašingtone ir dalį jo interviu OAN ir iškirpau visą politinį šlamštą „Bidenas yra demonas, o Trumpas – mūsų gelbėtojas”, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į tai, ką Renzas iš tikrųjų praneša iš šių medikų informatorių. Tai yra mūsų „Bitchute” kanale, taip pat mūsų „Telegram” kanale.

 

JAV vyriausybinė VAERS duomenų bazė patvirtina kariškių informatorių duomenis apie vaisiaus mirtį po COVID-19 vakcinų
Nuo praėjusių metų pranešinėjau, kokios pražūtingos šios COVID-19 „vakcinos” buvo nėščiosioms ir vaisiaus susilaukusioms moterims, kurios pastojo po jų įšvirkštimo, ir šie duomenys, paimti tiesiai iš pačios vyriausybės Vakcinų nepageidaujamų įvykių pranešimo sistemos (VAERS), patvirtina tai, ką kariuomenės medikai praneša iš savo duomenų tarp kariškių, t. y. kad nuo COVID-19 „vakcinų” įvedimo į rinką labai padaugėjo vaisiaus mirčių.

Penktadienį, 2022 m. sausio 28 d., atnaujinus VAERS duomenis, VAERS sistemoje buvo pranešta apie 3389 vaisiaus mirtis po eksperimentinės COVID-19 vakcinos. (Šaltinis.)

Palyginimui, per ankstesnius 31 metus po visų FDA patvirtintų vakcinų, naudojant lygiai tokius pačius paieškos parametrus, iš viso buvo užregistruota 2499 vaisiaus mirčių. (Šaltinis.)

80 vaisiaus mirčių per metus po FDA patvirtintų vakcinų
3128 vaisiaus mirčių per metus po eksperimentinių COVID-19 vakcinų
(Pastaba: dabar turime 13 mėnesių duomenis apie COVID-19 vakcinas, todėl paėmiau bendrą skaičių, padalinau iš 13 ir padauginau iš 12, kad gautume metinį skaičių).

Ir šie vaisiaus mirčių skaičiai yra tik tie, apie kuriuos pranešama, o mes žinome, kad VAERS pranešimų skaičius yra labai mažas.

Prieš kelias dienas daktarė Džesika Rožė (Jessica Rose) paskelbė straipsnį apie VAERS „nepranešamą faktorių”, remdamasi tuo, ką šie kariuomenės informatoriai atskleidė iš karinės medicinos duomenų bazės apie „persileidimus”. Žr:

URF dėl persileidimų apskaičiavimą naudojant DMED kaip bazinį duomenų rinkinį.
Remdamasis tuo, ką kariuomenė praneša apie persileidimus po COVID-19 injekcijų nėščioms moterims, Dr. Rose apskaičiavo, kad nepraneštas persileidimų veiksnys yra X49.

VAERS praneša apie 3389 vaisiaus mirtis po COVID-19 injekcijų, taigi tikrasis skaičius būtų artimesnis 166 061 vaisiaus mirčiai po COVID injekcijų.

Ir tai tik nėščios moterys. O kaip dėl visų vaisingo amžiaus moterų, kurios dabar yra nevaisingos?

GENOCIDAS!

Taip pat žr:

VAERS nepakankamo pranešimo koeficiento nustatymas

BOMBA: pasirodė vaizdo įrašas, kuriame Fauci ir kiti planavo „universalią mRNA gripo vakciną”, kuri tapo „COVID-19 mRNA vakcina”, nes žmonės nepakankamai bijojo gripo viruso

Facebook komentarai
});}(jQuery));