Vilnius Guitar Trio virtuozai prisidės prie kilnios idėjos įgyvendinimo


Vilnius Guitar Trio virtuozai prisidės prie kilnios idėjos įgyvendinimo

20180912080141 VilniusGuitarTrio1

Rugsėjo 19 d. 19 val. ypatingoje Vilniaus erdvėje – Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje – įvyks magiškas gitaros muzikos vakaras. „Arts Libera International“ ir organizacija „Dress for Success“ rengia išskirtinį koncertą, kuriame Vilnius Guitar Trio virtuozai pristatys gražiausias melodijas ir dainas. Papasakoti apie koncerto idėją paprašėme „Arts Libera International“ vadovo Gintaro Kamsiuko ir „Dress for Success“ atstovybės Lietuvoje vadovės Ingridos Šulcienės.

  • Kaip kilo mintis suorganizuoti tokį koncertą?

Gintaras – gyvenime teko ne kartą būti iniciatoriumi ir organizatoriumi renginių, kurie padėdavo žmonėms tiek finansiškai tiek ir psichologiškai. Bendraujant su „Dress for Success“ vadove Ingrida Šulciene, mintis, kad tokio pobūdžio renginys reikalingas, atėjo tarsi savaime, nes muzika yra didžiulis įkvėpimo šaltinis.

Ingrida – pagrindinė mūsų partnerystės su „Arts Libera International“ idėja – dalintis! Mūsuose įprasta dalintis maistu, drabužiais, labiau materialinę išraišką turinčiais dalykais. Tačiau dalintis galima ir puikia muzika, emocija, nuotaika, kurią tikime sukurs Vilnius Guitar Trio.

  • Ingrida, kaip kilo mintis įkurti „Dress for success“ atstovybę Lietuvoje? Kokie pagrindiniai tikslai?

Mūsų organizacijos „Dress for Success“ misija visame pasaulyje – padėti moterims siekti ekonominio savarankiškumo ir finansinės laisvės per tinklaveiką, apjungiančią moteris, realizavusias save profesinėje ar kitoje veikloje, kuri užtikrino joms tvarią finansinę padėtį, pripažinimą ir įvertinimą bendruomenėje ar visuomenėje, taip pat bendradarbiaujant su partneriais iš verslo, viešojo ir nevyriausybinio sektoriaus.

  • Ir visgi, skaitytojams būtų įdomu sužinoti plačiau apie koncerto idėją, kokia ji?

Gintaras – kaip jau minėjo kolegė Ingrida, pagrindinė mūsų koncerto idėja yra žmonių tarpusavio dalinimasis. Manau, kad dalinimasis yra vienas iš svarbiausių ir stipriausių dalykų gyvenime ir mes visuomet turime galimybę dalintis. Šiame koncerte bus dalinamasi per muziką ir pozityvias emocijas. Dabartiniu metu labiau finansiškai sėkmingos moterys suteiks galimybę apsilankyti koncerte moterims, kurios išgyvena sudėtingą finansinį laikotarpį. Be jokios abejonės kviečiame prie šios idėjos prisijungti ir Lietuvos vyrus!

Ingrida – tikrai taip. Labai kviečiame visus dalyvauti koncerte ir pagal galimybę paaukoti – nupirkti bilietą mūsų programos „Mes rengiame sėkmei“ dalyvėms, kurios šiuo metu yra ekonomiškai pažeidžiamos, ieškosi darbo, tarp kurių ne vienai 10 eurų, deja, šiandien yra prabanga. Bendradarbiaujant su Vilniaus krizių centrų ir Lietuvos darbo birža padedame ekonomiškai pažeidžiamoms moterims grįžti į darbo rinką. Dalinkimės ir suteikime „Emocinius sparnus“ toms, kurioms jų labai reikia! – skatina Ingrida Šulcienė.

  • Gintarai, paskutinis klausimas Jums, ar dar manote, kad gitara gali sudominti klausytojus? Kodėl pasirinkote būtent Vilnius Guitar Trio?

Gitara yra vienas populiariausių ir mėgstamiausių instrumentų visame pasaulyje. Daugelis iš mūsų turime namie gitarą, grojame ja arba svajojame išmokti. Netgi kompiuterijos amžiuje gitara sukuria atsvarą virtualiai realybei ir padeda mums išlaikyti vidinį balansą. Todėl manau, kad trijų gitaros virtuozų atliekamos kompozicijos palies klausytojų širdis ir nuteiks pozityviai. Vilnius Guitar Trio muzikantai – puikūs atlikėjai, jų koncertinė programa labai skoninga, romantiška ir emocinga, todėl puikiai tinka atskleisti šio renginio idėją. – teigia Gintaras Kamsiukas.

Prisidėti prie kilnaus tikslo sutiko gitaros virtuozai, trys talentingos asmenybės Vilnius Guitar Trio nariai – Artūras Chalikovas, Gintaras Šulinskas ir Andžej Zujevič.

  • Vilnius Guitar Trio dalyvauja tokiame kilniame paramos renginyje, ką Jus patys manote apie šią idėją?

Ši idėja labai gili, mes ją palaikome, nes reikia remti ir palaikyti moteris. Sveikintina mintis nupirkti ir padovanoti bilietą tai moteriai, kuri sau to negali leisti. Trūksta gerų darbų, kuomet žmonės galėtų pajausti, jog viskas krypsta į gėrį. Suteikti paramą visada yra gerai, todėl ir mes jaučiamės puikiai prisidėdami prie šio koncerto idėjos.

  • Scenoje esate ne vienerius metus, su kokiais iššūkiais tenka susidurti ruošiantis koncertams? Kaip kilo mintis dainuoti koncertuose?

Labai įdomus klausimas. Iššūkis būti muzikoje, kad klausytojui nepabostų programa, todėl stengiamės kūrinius pateikti vis naujai, improvizuojame. Besiruošiant koncertui reikia ne tik stengtis, bet ir nepersistengti. Šį aukso vidurį pagauti nėra lengva nes turi groti ne tik gražiai, bet ir laisvai. Visi nuo mažumės dainuojame, todėl nutarėme pritaikyti tai ir koncertuose, dainavimas labai pagyviną programą.

  • Ko reikėtų tikėtis koncerte „Gitaros magija“?

Apskritai skaičius trys yra labai magiškas ir stiprus, tarsi magnetas pritraukia žmones bendram tikslui, todėl šiame koncerte reikėtų tikėtis magijos. Koncerto ir geros savijautos sėkmė yra neaiški, būna geriausia, kai viskas įvyksta ekspromtu, tada jaučiasi visai kita energija. Pasirodymuose visada turi būti nežinomybės elementas, kurį galima įvardyti kaip magija. Gitara yra magiškas instrumentas, kuriuo galima nustebinti kiekvieną kartą. Klausytojams žadame daug spalvingos gitaros muzikos, geros nuotaikos, pozityvių emocijų. – teigia Vilnius Guitar Trio atstovai.

Vilnius Guitar Trio koncertas „Gitaros Magija“ rugsėjo 19 d. 19 val. Vilniuje, Taikomosios dailės ir dizaino muziejaus salėje ( Arsenalo g. 3A).

Bilietus platina Tiketa : http://www.tiketa.lt/LT/vilnius_guitar_trio_koncerte_gitaros_magija_19328

Daugiau apie koncertą: http://artslibera.com/portfolio/gitaros-magija-i-rugsejo-20-d-vilnius/

https://www.youtube.com/watch?v=MXHZl_LIFmk

 
PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: GINTARAS KAMSIUKAS, ASOCIACIJA „ARS LIBERA“
Facebook komentarai
});}(jQuery));