Vilniečio automobilis techninės apžiūros centre sudaužytas montiruote

MITSUBISHI-COLT-0

MITSUBISHI-COLT-0

Zenonas Jurgelevičius
Liepos 1 d., 18:25 ·
PRAŠAU PATARTI

 

MITSUBISHI COLT 0
Šiandieną, 15:52 val. nuvažiavau į UAB Kauno techninės apžiūros centrą, įmokėjau mokestį už techninę apžiūrą ir sulaukęs savo eilės pridaviau savo transporto priemonę – MITSUBISHI COLT, pagamintą 1998-05-07 – techninei apžiūrai. Po ilgo tikrinimo „ant duobės” kontrolierius rado adatos smailojo galo dydžio skylutę (pagal maždaug 7 mm skersmens dūmų pėdsaką). Aš paprašiau į tokį menkniekį nekreipti dėmesio, nes grįžęs namo aš tą neįžiūrimą skylutę tuoj pat užvirinsiu. Įdomu ir tai, kad prieš važiuodamas į techninę apžiūrą aš pas draugą buvau pasikėlęs mašiną ir ją apžiūrėjau – jokio duslintuvo defekto nebuvo. Kontrolierius griežtai pareiškė, kad automobilis techninę apžiūrą nepraėjo. Po to kontrolieriui neįtiko dešinys užpakalinis lonžeronas – nes, atseit, jo apatinė plokštuma yra kiaura, užglaistyta ir uždažyta. Kiek man žinoma tikrindami automobilio techninę būklę – kontrolieriai vadovaujasi specialių stendų bei kitų prietaisų nustatomais duomenimis. Jeigu kratant ant vibro stendo automobilyje neatsiranda jokie defektai – reiškia automobilis yra techniškai tvarkingas. Mano automobilį tikrinęs kontrolierius iš įdubimo automobilių apžiūros duobės šone išsitraukė pakankamai sunkią „montiruotę“ ir ją iš jėgos pradėjo daužyti minėto lonžerono apačią. Uždavus apie penkis stiprius smūgius atšoko kosmetinis įdubimo užglaistymas – po kuriuo jokios kiaurymės nebuvo. Dar po kelių kontrolieriaus smūgių „montiruote“ – kontrolierius pramušė kiaurymę lonžerono metale ir pareiškė, kad mano automobilis tikrai nepraėjo techninę apžiūrą.
Šis įvykis įdomus tuo – kad prieš du metus tame pačiame techninės apžiūros centre (kuomet Lietuvoje registravau ką tik įsigytą transporto priemonę – tas lonžeronas niekam neužkliuvo… Du metus pravažinėjau – ir jis puikiausiai atliko savo paskirtį – iki dirbantis po specialia iškaba „Dirbame be kyšių” kontrolierius nepradėjo tyčiotis iš manęs ir mano „ne pirmos jaunystės” transporto priemonės.
Nuo daugybinio automobilio daužymo nustojo degti viena iš stabdymo signalizacijos lempučių (prieš važiuodamas į techninę apžiūrą aš užvažiavęs pas savo draugą pasitikrinau – ar dega – visas automobilio lemputes).
Kadangi aš pirmą kartą susidūriau su tokiu tyčiojimusi iš žmonių – prašau atsiliepti turinčius panašų patyrimą asmenis ir patarti: ką tokiu atveju man daryti?

Facebook komentarai
});}(jQuery));