Vilniaus policija : 8 tūkst. eurų vagystė yra „civiliniai santykiai“

policija

policija

Vilniaus policija : 8 tūkst. eurų vagystė yra „civiliniai santykiai“

 

Kaunietė Karolina Levenauskytė, su vaikais atsikrausčiusi gyventi į Vilnių, ir išsinuomavusi koledžą sostinėje, nesitikėjo, kad neteks viso savo turto.

Moteris teigia, kad kotedžo savininkas Paulius Raščiauskas vieną dieną jai tiesiog liepė išsikraustyti. Kitą dieną butui atjungė elektrą, o vėliau buvo pakeista ir kotedžo durų spyną.

Moteris neteko viso savo turto, kurį buvo atsigabenusi iš Kauno ir laikė nuomojamame kotedže. Jo vertė – apie 8 tūkst. eurų, ir šis turtas, pasak moters, jau imtas pardavinėti internete.

Policija sureagavo taip : „čia civiliniai santykiai, ir jokio ikiteisminio tyrimo mes nepradėsime“.

„2020 m. gegužę tarp manęs. Karolinos Levenauskytes ir Pauliaus Raščiausko buvo pasirašyta nuomos sutartis dėl kotedžo kotedžo nuomos, bet pats Paulius tame nedalyvavo nes man kaip paaiškino jo seserimi prisistačiusi mergina, kad jo nėra Lietuvoje tad sutartį už jį pasirašys ji ir paėmė iš manęs nuomos mokestį 780 e ir 1560e užstatą ,dabar kaip prašau gražinti pinigus, nes sutartis išaiškėjo kaip ir suklastota, nes pasirašydama jinai parašė ne savo, bet Pauliaus Raščiausko vardą ir pavardę ir už jį pasirašė, – pasakojo moteris, – vėliau atvykusi į kotedžą, radau, kad jo durų spyna pakeista. Buvo pasisavinti visi mano asmeniniai daiktai, taip pat seifas su įmonės dokumentais ir jame buvusiais 7880 eurų bei visais įmonės dokumentais. Visi brangūs mano asmeniniai daiktai pradėti pardėvinėti – skelbimas apie juos įdėtas portale skelbiu.lt.

Ironiška, kad nors pats kotedžo savininkas policijai teigė, kad nuomininkė neva visus savo daiktus išsivežė, tačiau netrukus jie kaip parduodami atsirado portale skelbiu.lt

„Tyrėja man paskambino telefonu darydama spaudima kuo greičiau atsiimti daiktus iš kažkokio žmogaus, nes mano daiktai atsirado pas asmenis kuriuos pasamdė P. Račkauskas, ir kad tai kaip nera nusikaltimo sudėties”, – pasakojo moteris. Pasak jos, kotedžo šeimininkas yra pasisavines visus šeimos daiktus, paliko du nepilnamečius vaikus be rūbų ir be dokumentų”.

Moteris sako, kad kadangi kotedžo nuomos sutartis buvo terminuota, tai sutartį anksčiau laiko galėjo nutraukti tik teismas.

Policijos atsisakymas pradėti ikiteisminį tyrimą:

Nutarimas_atsisakyti_pradeti_IT

46777811613390409

Facebook komentarai
});}(jQuery));