Viešas prašymas Kauno merui – paprotinti Kauno energijos vadovą

Viešas prašymas Kauno merui – paprotinti Kauno energijos vadovą

 

Liepos 21 dieną  Jurbarke lankėsi Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis,  administracijos direktorius Gintaras Petrauskas ir AB „Kauno energija“generalinis direktorius dr. Rimantas Bakas.

.

 Svečius pasitiko AB „Kauno energija“ filialo Jurbarko šilumos tinklų direktorius Petras Butkus ir rajono valdžia.

 

Kauniečiai atvyko aptarti optimalių sprendimų, kurie užtikrintų stabilų šilumos tiekimą ir  prisidėtų prie šilumos kainų mažinimo, kadangi Jurbarko šilumos tinklai sudaro 1/23 AB „Kauno energija“ šilumos gamybos ir tiekimo ūkio, o šilumos kaina nustatoma viena Kauno miestui ir Jurbarkui.

 

Vadovaujantis sveiko proto logika,  vykdant  įvadinių  daugiabučių namų šilumos apskaitos prietaisų metrologinę patikrą  vienoda tvarka turėtų būti ir Kauno mieste, ir Jurbarke.

 

Deja taip nėra.

 

AB „Kauno energija“ Kaune tokiais atvejais  vietoje metrologinei patikrai atiduodamo apskaitos prietaiso pastato kitą – nepalieka daugabučių namų be šilumos apskaitos, pakol bus patikrinti nuimti apskaitos prietaisai.

 

Deja  jos filiale Jurbarke kita tvarka.

 

Tokiais atvejais daugiabučiai namai paliekami  porai savaičių be įvadinių šilumos apskaitos prietaisų …….. be tiekiamos šilumos apskaitos ….

 

AB „Kauno energija“ savo nuomonės šiuo klausimu nepareiškia, o pateikia Jurbarko šilumos tinklų paaiškinimą, kad nėra teisės akto, kuris įpareigotų nepalikti daugiabučių namų porai savaičių be tiekiamos šilumos apskaitos ….

 

Tikrai taip, nėra tokio teisės akto, bet užtat yra sveiko proto logika ir pagarba vartotojų ineresams.

 

Ryšium su tuo viešai  prašome gerbiamą Kauno merą paprotinti AB „Kauno energija“ vadovą įsivesti vienodą įvadinių šilumos apskaitos prietaisų atidavimo metrologinei patikrai tvarką ir Kaunui, ir Jurbarkui.

 

Vienkart prašome paprotinti AB „Kauno energija“ vadovą, kad šilumos tiekėjas yra paslaugų teikėjas silpnesnei sutarčių pusei – buitiniams vartotojams, ir kad šilumos tiekėjui piktnaudžiauti savo galia ES valstybėje yra tiesiog gėda.

 

Antanas Miškinis

Facebook komentarai
});}(jQuery));