Video : Fauči dar 2019 m. planavo nužudyti milijonus žmonių, kad be bandymų legalizuoti mRNA vakciną

Fauci and others Planned for a "Universal Flu Vaccine" in 2019 that Became the "COVID" Vaccine
Visa ši covid pandemija ir nužudyti milijonai žmonių tėra tik būdas legalizuoti mRNA vakciną, apeinant įstatymus. Mat dar 2019 m. Antony Fauči, vyriausias JAV virusologas Tv laidoje sakė, kad tam, kad įstatyme numatytu keliu įteisinti mRNA vakciną ir atlikti visus bandymus su žmonėmis, reikia „dešimtmečio”. Jam pritarė kiti laidos dalyviai, kurie sakė, kad „turi atsitikti kažkas baisaus, kas nužudytų daug žmonių, tada ir būtų galima apeiti įstatymus ri legalizuoti minėtą „vakciną”. Laidos dalyviai sutarė, kad „kasmetinis gripo virusas nebuvo pakankamai baisus, kad būtų galima sukurti įvykį, kuris įtikintų žmones pasiskiepyti visuotine vakcina”.

Po pusmečio atsirado covid-19, ir pasaulis staiga subyrėjo. Todėl visos šios kalbos apie šikšnosparnius – legendos idiotams

 

BOMBA: pasirodė vaizdo įrašas, kuriame Fauci ir kiti planavo sukurti „universalią mRNA gripo vakciną”, kuri tapo „COVID-19 mRNA vakcina”, nes žmonės nepakankamai bijojo gripo viruso
pagal Brian Shilhavy
Redaktorius, „Health Impact News
Vakar vakare Alexas Jonesas iš Infowars.com surengė specialią laidą apie 2019 m. spalio mėn. vaizdo įrašą, apie kurį jie ką tik sužinojo – tai buvo Milkeno instituto surengta panelinė diskusija, kurioje buvo aptariamas visuotinės gripo vakcinos poreikis.
Vaizdo įrašas, kurį jie rodė iš šio renginio, buvo 1 minutę ir 51 sekundę trukęs dialogas tarp moderatoriaus Michaelo Specterio, žurnalisto, kuris yra „New Yorker” darbuotojas, taip pat Stanfordo universiteto bioinžinerijos profesoriaus adjunkto, Anthony Fauci, Nacionalinio alergijos ir infekcinių ligų instituto direktoriaus, ir Ricko Braito, HHS Biomedicininių pažangiųjų tyrimų ir plėtros tarnybos (BARDA) direktoriaus.
Šioje trumpoje ištraukoje, kuri buvo paimta iš valandą trukusios diskusijos, Anthony Fauci aiškina, kad naujos, neišbandytos vakcinos, tokios kaip mRNA vakcina, įvedimas į rinką užtruktų mažiausiai dešimtmetį („jei viskas eitųsi puikiai”), kol būtų atlikti tinkami bandymai ir ją patvirtintų FDA.
Jis tai žinotų, nes iki to laiko (2019 m. spalio mėn.) jau apie dešimtmetį bandė tai padaryti, bandydamas sukurti mRNA pagrįstą vakciną nuo ŽIV.
Tačiau dabar jie diskutavo apie kažką daug didesnio nei tik vakcina AIDS sergantiems pacientams. Jie kalbėjo apie „universalią gripo vakciną”, kurią privalėtų vartoti visi – didžiulė rinka Didžiajai farmacijai!
Po to kalba HHS Biomedicininių pažangiųjų tyrimų ir plėtros tarnybos (BARDA) direktorius Rikas Braitas (Rick Bright), kuris teigia, kad tai galėtų pakeisti „jaudinantis subjektas, kuris yra visiškai destruktyvus ir nėra priklausomas nuo biurokratinių grandžių ir procesų”.
Štai trumpas klipas, kurį vakar vakare įdėjau į mūsų „Bitutės” ir „Grumtynės” kanalus:

 

Aleksas Džounsas vakar vakare savo laidoje tam skyrė daugiau nei 50 minučių, atrodo, kad jis apie tai kalbėjo ir šiandien savo laidoje.
Aš dar neturėjau galimybės jų pažiūrėti, nes nuėjau ir susiradau originalų 1 valandos trukmės diskusijų vaizdo įrašą ir visą dieną praleidau klausydamasis ir analizuodamas jį, kad galėčiau pateikti šį pranešimą mūsų skaitytojams.
Šiame renginyje kartu su Fauci, Ricku Braitu ir Michaelu Specteriu dalyvavo:
Margaret Hamburg, Nacionalinės medicinos akademijos užsienio sekretorė
Bruce Gellin, Sabino vakcinų instituto pasaulinės imunizacijos prezidentas
Casey Wright, „FluLab” generalinis direktorius
Trumpai tariant, šioje grupės diskusijoje daugiausia dėmesio buvo skiriama tam, ką jie laikė visuotinės gripo vakcinos poreikiu, tačiau jie pripažino, kad senojo vakcinų gamybos būdo jų tikslams nepakanka ir kad jiems reikia kokio nors pasaulinio įvykio, per kurį mirtų daug žmonių, kad būtų galima įdiegti naują mRNA vakciną, kurią būtų galima išbandyti su visuomene.
Jie visi sutiko, kad kasmetinis gripo virusas nebuvo pakankamai baisus, kad būtų galima sukurti įvykį, kuris įtikintų žmones pasiskiepyti visuotine vakcina.
Ir kaip šiandien jau žinome, praėjus maždaug 2 metams po šio įvykio, tas „bauginantis virusas”, kuris buvo pristatytas, buvo COVID-19 Sars virusas.
Taigi dabar jau žinome, kodėl gripas tiesiog „išnyko” 2020-21 m. gripo sezoną. Jį paprasčiausiai pakeitė COVID-19, vykdant visame pasaulyje gudriai suplanuotą „pandemiją”, skirtą pirmosioms pasaulyje universalioms mRNA vakcinoms įdiegti.
To visada buvo siekiama, o ankstesnės pastangos pasitelkiant įvairius gripus, AIDS, Ebolą ir kitus „virusus” buvo nesėkmingos ir nepadėjo sukurti universalios vakcinos, kurią būtų galima įšvirkšti visiems pasaulio gyventojams.
Margaret Hamburg pareiškė apie „universalios vakcinos” pateikimą rinkai:
„Laikas nustoti kalbėti ir laikas veikti”.
„Manau, kad taip yra ir dėl to, kad neturėjome skubos jausmo”.
Michaelas Specteris klausia:
„Ar reikia, kad mirtų daug žmonių, kad atsirastų skubos jausmas?
Hamburgas atsako, kad: „Jau dabar kasmet nuo gripo miršta daug žmonių.
Bruce’as Gellinas teigia, kad iš esmės žmonės tiesiog nepakankamai bijo termino „gripas”.
Šioje diskusijoje atskleista daugybė dalykų apie tai, kaip mąsto Didžioji farmacija ir vyriausybinės sveikatos apsaugos institucijos. Pavyzdžiui, jie apgailestauja, kad jei per daug gerai dirba visuomenės sveikatos srityje, jie praranda finansavimą produktams, kovojantiems su virusais, kurti.
Maiklas Spectras teigia: „Mykolas Spectras (Michael Specter): „Man atrodo, kad vienas iš visuomenės sveikatos pasaulio prakeiksmų yra tas, kad jei jūs gerai atliekate savo darbą, visiems sekasi gerai ir sveikai.”
Hamburgas: „Ir jie sumažina jūsų finansavimą.”
Rickas Brightas skundžiasi, kad kasmetinis gripo vakcinų platinimas yra neefektyvus duomenų rinkimo požiūriu, ir tuo pačiu metu iš tikrųjų pripažįsta, kad kai kurios vakcinos tiesiog neveikia gerai:
„Kasmet išplatiname 150 mln. sezoninių (gripo) vakcinų dozių, net nežinome, kiek žmonių paskiepijama nuo žmonėms pristatytų dozių, kokias dozes jie gavo ir kokie buvo tikrieji rezultatai, kad galėtume iš šios žinių bazės pasimokyti, kaip optimizuoti ar patobulinti mūsų vakciną. Taigi šiandien turime galimybių…
Manau, kad jei atskleistume šiandien rinkoje esančias prasčiausiai veikiančias vakcinas, tai galėtų būti labai daug atskleidžiantis faktas, kuris padėtų mums sužinoti, kokias technologijas turime, ir leistų mums gilintis į tas technologijas, kad nustatytume, kodėl jos yra veiksmingesnės. Šiandien yra vakcinų licencijų, kurios yra veiksmingesnės. Manau, kad mes tiesiog bijome pripažinti tiesą”.
Štai tiek apie viešai skelbiamą mantrą, kurią propaguoja Didžioji farmacija ir vyriausybė, kad vakcinų „mokslas” yra „išspręstas” ir kad jos yra visiškai „saugios ir veiksmingos”.
Casey Wright kartoja mantrą, kuri buvo skelbiama kiekvienais metais, dar iki COVID, apie tai, koks mirtinas buvo gripo virusas: „Kasmet nuo gripo miršta 650 000 žmonių”.
Kaip per pastarąjį dešimtmetį „Health Impact News” ne kartą rašėme, tai paprasčiausiai netiesa. Tai tik apytikris skaičius, nes faktinių laboratoriškai patvirtintų gripo atvejų kiekvienais metais yra labai nedaug, tikriausiai mažiau nei 1000 JAV.
Dauguma į gripą panašių simptomų niekada nėra tiriami laboratorijoje, kad būtų galima nustatyti, kas sukelia šiuos simptomus. Jie visada buvo tiesiog klasifikuojami kaip „gripas”, kad būtų išpūsti skaičiai, pateisinantys kasmet labai pelningą skiepijimą nuo gripo. Keletas mūsų ankstesnių pranešimų šia tema:
CDC išpučia mirčių nuo gripo statistiką, kad parduotų daugiau vakcinų nuo gripo
Ar tikrai pernai nuo gripo mirė 80 000 žmonių? Mirtingumo nuo gripo skaičiavimų išpūtimas siekiant parduoti skiepus nuo gripo
Taigi, nuo praėjusių metų išpūtę COVID-19 atvejų skaičių, jie paprasčiausiai tęsia savo politiką kasmet išpūsti gripo atvejų skaičių, kad parduotų savo vakcinas. Akivaizdu, kad pernai jie negalėjo daryti ir vieno, ir kito, nes visuomenė būtų greitai supratusi, kad matematika neveikia.
Ir vis dėlto daugybė žmonių patikėjo melu, kad COVID-19 priemonės atsikratė gripo, bet ne COVID-19.
Galiausiai šią diskusiją galima apibendrinti taip: Niekas nenori finansuoti visuotinės vakcinos nuo gripo tyrimų. Tad kaip tai pakeisti? Sukurkite gripo baimės pandemiją (bet jie negalėtų jos vadinti „gripu”, nes žmonės nebijo gripo, o baimė dėl „AIDS” taip pat atslūgo).
Faučis tada sprendė šią „suvokimo problemą”.
Jei gripas toks rimtas, kodėl kasmet žmonės suserga gripu ir tai nėra katastrofa?
Kai susiduriate su tokia liga kaip ŽIV, jei užsikrečiama ŽIV, tai yra rimta. Nesvarbu, ar esate jaunas, ar vidutinio, ar senyvo amžiaus. Jei susirgsite vėžiu, tai yra blogai. Nesvarbu, ar esi jaunas, ar vidutinio amžiaus… Tuo tarpu jei tai gripas, kai kurie žmonės serga visą gyvenimą ir tai jiems nedaro jokios įtakos.
Nėra nė vieno, kuris bijotų gripo. Jūs einate į tikslinę grupę ir sakote: Ar bijote užsikrėsti ŽIV, jei esate rizikos grupėje? Be abejo.
Ar bijote susirgti vėžiu? Be abejo. Ar bijote gripo? Nebijokite manęs.
Tokia realybė, kaip žmonės suvokia gripą.
Ir bus labai sunku tai pakeisti, nebent tai padarysite iš vidaus ir pasakysite: „Man nerūpi, koks yra jūsų suvokimas, mes spręsime šią problemą griaunamuoju būdu…..
Specteris klausia:
Ar ilgainiui, jei 2009 m. pandemija būtų buvusi daug mirtinesnė, ar tai būtų buvę geriau žmonijai?
Visi tyli, nes akivaizdžiai galvoja, kaip atsakyti į šį klausimą, ir Specteris sako: „Nagi, gauja.”
Fauci galiausiai atsako ir sako: „Ne”, nes buvo kitų metų, kurie buvo blogesni už 2009-uosius, ir tai nieko nepakeitė, kalbant apie universalios vakcinos sukūrimą.
Tada Hamburgas pareiškia:
Liūdna tiesa yra ta, kad kai ištinka didelė krizė, ji sutelkia dėmesį ir paprastai po jos sutelkiami ištekliai ir tam tikra reikšminga mobilizacija.
Šį kartą mums reikia, kad būtų kitaip, taip pat turime iš tikrųjų organizuotis taip, kad būtų atskaitomybė už ilgalaikius veiksmus, o ne tik už reagavimą.
Specteris teigia:
Craigas Venteris, kuris yra prieštaringai vertinamas, bet man įdomus asmuo, yra rašęs, kad, jo nuomone, turėtume turėti vakciną, kad, jei išskrisite lėktuvu iš Honkongo ir užsikrėsite, kol lėktuvas nusileis Niujorke, turėtų būti paruošta ir jums pateikta vakcina.
Argi tai beprotiška? Kaip toli nuo to esame? Ar kada nors tai pasieksime?
Bright atsako:
Nesiruošiu sakyti, kaip toli, bet nemanau, kad tai pernelyg beprotiška.
Manau, kad jei pereisime į sintetinių vakcinų erą, manau, kad pašalinsime priklausomybę, kai manome, jog vakcina turi būti išauginta iš kažko kito, kiaušinėlio, ląstelės ar vabzdžio ląstelės – bet kokio tipo priklausomo embriono.
Jei galėsime pereiti prie labiau sintetinių, nukleino rūgštimis, pasiuntinių RNR pagrindu sukurtų vakcinų, šiomis sekomis bus galima greitai dalytis visame pasaulyje.
Toliau jis kalba apie tai, kad 3D spausdintuvu galima atspausdinti „vakcinos pleistrą”, kurį žmonės naudoja „vakcinai” suleisti.
Šioje diskusijoje taip pat sužinome, kodėl Anthony Fauci taip priešinasi natūraliam imunitetui, nes, jo nuomone, natūralus imunitetas gripo atveju reiškia imuninį atsaką prieš kitas konkretaus gripo viruso padermes, o tai trukdo tam, ką jie bando padaryti su vakcinomis.
Štai kodėl jis nori, kaip jis teigia čia, suleisti universalią vakciną kūdikiams nuo 6 mėnesių amžiaus, kad būtų užkirstas kelias „supainiotam” natūraliam imunitetui, kol vaikas paaugs.
Taigi pagrindinis klausimas, kurį sprendė ši komisija, buvo, kaip jie įgyvendina savo strategijas ir kas jas stabdo?
Be abejo, vyriausybės ir (arba) reguliavimo klausimas yra svarbus, ir dabar, praėjus dvejiems metams, matome, kaip jie tai padarė, kontroliuodami FDA ir CDC, kad kuo ilgiau skatintų pasakojimą apie „viruso žudiko pandemiją” ir pateisintų nepaprastųjų priemonių, kuriomis sutrumpinamos įprastos naujų vaistų pateikimo rinkai procedūros, taikymą.
Tai taip pat aiškiai paaiškina piktą pasipriešinimą esamiems pigiems vaistams, kurie labai lengvai gydo tai, kas iš tikrųjų yra tik sezoninio gripo „virusas”, kuris trukdė įdiegti visuotinę vakciną.
Tada Casey Wrightas pateikė gana reikšmingą pastabą apie „filantropiją” ir jos vaidmenį šiose pastangose:
Mes galime prisiimti šiek tiek didesnę riziką (tai sakydama ji bauginančiai šypsosi), būti atviri šiek tiek daugiau eksperimentų ir metodų, kaip mes darome dalykus. Būtent tai, mano manymu, yra unikalus „FluLab” ir kitų filantropinių organizacijų bruožas.
Manau, kad jos čia gali atlikti tikrai svarbų vaidmenį ir finansuoti drąsesnių, galbūt anksčiau sukurtų perspektyvių koncepcijų rinkinį.
Bingo! Pagalvokite apie Bilo ir Melindos Geitsų fondą, Rokfelerio fondą ir kitas „filantropijas”, kurių „nevaržo” reguliavimo klausimai, nes jie leidžia pinigus beveik nekontroliuojami, be jokios atskaitomybės, ir visa tai daro vardan „mokslo” ir „didesnio gėrio”.
Mes tikrai matėme, kaip Gateso fondas tai darė Indijoje, viliodamas neturtingus žmones į labai abejotinus etinius eksperimentus su vakcinomis, pavyzdžiui, Gardasil vakcina, apie kurią mes daug metų rašėme „Health Impact News”.
Bruce’as Gellinas paskui kalba apie jo organizacijos paskelbtą ataskaitą, kurioje raginama sukurti „subjektą”, kuris priimtų tokius sprendimus ir sutelktų visus bendradarbiauti kuriant šią universalią vakciną bei pašalintų tuos, kurie tam priešinasi.
Ataskaita buvo paskelbta 2019 m., o čia pateikiame pranešimą spaudai.
Jame teigiama, kad:
Jie paragino sukurti šį „subjektą”, kuris ir yra tas bendradarbiavimas, apie kurį kalbėjome. Jie ragino įsileisti naujovių, surasti keletą žmonių, kurie, kaip mes nežinome, gali būti problemos dalis, kad jie įsitrauktų į šią veiklą. Ir pabandyti pagalvoti, kaip kitaip apie tai kalbėti, kad skrandžio gripas nesutrukdytų mums siekti pažangos. (visi juokiasi…)
Darau prielaidą, kad šis „subjektas” yra Gellino grupė, Sabino-Aspeno vakcinų mokslo ir politikos grupė (The Sabin-Aspen Vaccine Science & Policy Group).
Šiandien tai yra pagrindinė grupė, kovojanti su „abejonėmis dėl vakcinų” ir bandanti nutildyti bet kokius nesutinkančius balsus, kurie trukdo jiems įdiegti šią universalią vakciną, kuri, žinoma, kaip dabar žinome, yra COVID-19 vakcina.
Dezinformacija internete apie vakcinas
Peržiūrėkite visą diskusiją ir sužinokite, kokie arogantiški yra šie žmonės. Tai rasite mūsų kanaluose „Bitchute” ir „Rumble”.
Facebook komentarai
});}(jQuery));