„Veršis subinėj – žyds su peiliu šokinėj“

„Veršis subinėj – žyds su peiliu šokinėj“

 

 

Zenonas Volkovas

 

2018 m. gegužės 15 d. 19.30 h (mūsų laiku 21.30 h) Londone, Lietuvos ambasadoje, įvyko susitikimas su Lietuvos seimo nariais: Andriumi Kubiliumi, Mantu Adomėnu, Arūnu Geliūnu, Rūta Miliūte, Virgilijumi Poderiu, Radvile Morkūnaite – Mikulėniene. Taip pat dalyvavo, kaip diskusijų vedėja žurnalistė Daiva Žeimytė.

Kaip žinia, pagal darbotvarkę turėjo skristi Gediminas Kirkilas, anot Kubiliaus socialdemokratas pabėgo ir prisiėjo skristi jam (ta pati šutvė –Z.V). Esminis svarstomas klausimas, dėl dvigubos piliebės. Susitikime su Lietuvos atstovais, dalvavo apie 80 emigrantų.Už dvigubą pilietybę balsavo virš 90 procentų. Kaip kai kas suprato, po 1990 m. emigravusiems iš Lietuvos, ir gavusiems Jungtinės Karalystės pilieybę, dviguba pilietybė nepriklausys, neva jie vos ne tėvynės išdavikai. Daugeliui kėlė įtarimų, kiek reikės kartų minti policijos, VSD ir kitų tarnybų slenksčius, kaip įrodyti, kad nebuvai tėvynės išdaviku, ir išvykęs prieš 1990 metus. Galimai kai kas pasidarys ir versliuką? Kaip, kad buvo priimtas įstatymas, pagal kvietimus leisti į Lietuvą atvykti  emigravusius pokario laikoarpiu. Be pakišos ar skambučio iš aukščiau, pažinčių,išsikviesti buvo neįmanoma. Be to dar ir persekiodavo atvykėlį.

Kaip nekeista atvykėliai apie Rusijos puolimą neužsiminė, tik prie švediško stalo, siauram rate, vienas lieuvaitis prasitarė Kubiliui, kad susitikimas buvo šūdo maišymas kubile.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));