meziai
VERGO MENTALITETAS
Kaip kuri Valstybę ne tokią ,kokia ji tapo ,pagalvoji -kas pagrindinis kaltininkas, o gal ne vienas ir ne du. Kam reikalinga nutautinta tauta? Politinis klausimas „elitui“, kuris atėjo tada nepasiruošęs pamokų į klasę, kuri vadinasi -valdžia. Vienas lauke -ne karys visi pasakys, bet ar tada buvo mažai patriotų ne iš LKP? Matėme, kokie pavyzdžiai buvo pirmieji valstybės vyrai ir moterys ,kuriems nerūpėjo auganti visapusiškai tauta, ekonomika, IR nereikalingas buvo kylantis intelektinis potencialas. Jokios atrankos  kokybine prasme, o tik pasinaudojimas besikeičiančia situacija.
Nusileiskime iki  buvusio vadinamo proletariato, kuris dabar jau ne darbo įrankis ,o remtinas elementas. Jam  jau įprasta žemintis gaunant kažkokias paramas-kaip garantą, kad išgyvensi. Kažkada žmogus buvo savo gyvenimo kalvis-dabar išmok būt mažu besriegiu sraigteliu-nereiks dirbti. Tam aišku, reikėjo paruošti pilietį, ir tai jau daroma nuo vaikų lopšelio-darželio, o kai kur ir nuo šeimos lopšio. Reikalavimas tapatybės panašus ,kaip bet kokiam augintiniui,-kad būtų sotus ir paklusnus. Visi individai ruošiami, pagal auklėtojo (neaišku kur įgijusio tokią  kvalifikaciją)sugedimo laipsnį, kuriam, nei autoritetų, prioritetų ir net tėvams pagarbos nėra. Nusivažiavo pedagogika iki tokio lygio, kad materiją skiepija ne tik vaikams, bet kiša tą nusususį  trigrašį ir į tėvų gyvenimą. Vaikai juk auklėjami per tėvų-senelių ir tokios  mokyklos prizmę randa skirtingus siekius, tikslus, vertybes-ir jei neatsirenka patys kas kur -lieka  paklusniais nuo jų jau nepriklausančios sistemos įkaitais visam gyvenimui.
Labai svarbu, ką pilietis sutinka gatvėje pagal tą Stambulo konvenciją-ten turi būti daug partnerių, o asmenybių klausimas nebekyla. Didelį vaidmenį visuomenėje visais  laikais atliko „blogį“, smurtą  suvaldančios struktūros. Dar nepriėmus jokių deklaruojančių gyvūnų pasirinkimo teises konvencijų-matome, kad pareigūnams duota teisė -nesikišt gerąja prasme  į vykstančią evoliuciją gatvėje. Jei nėra valdžios nurodymo bausti, sekti, ignoruoti-ir interpretacijų jų veiksmuose gali įvykti visokių, nes nėra ten vertybinio pasiruošimo. Žiūrėk ,nekaltą žmogelį (blogiau nei keturkojį)grūda į „kabluko“ bagažinę dar kviesdami pasistiprinimą(kelis ekipažus).Jei žmogui skauda(ne tik kūną, labiau dvasią)-pakentės-jis gi ne gyvūnas-teisės jo bus nustatytos tik po to ,kai nustatys(identifikuos)ASMENYBĘ,O  po to KAS?.Ir tai nematydami arba nenorėdami matyti valdžios? atstovai-šiuo atveju-meras, toleruoja pareigūnų veiksmus, kurių vėliau gali būti nesuvaldyti. Ko vertas meras ir ko komisaras-kas bus tas arbitras tam bejėgiam apginti savo teisių. Kas apgins žmogų-ne gyvūną. Gyvūną gina už pinigus, o žmogų „skandina“ už pinigus institucijos turinčios jį ginti. Kur dingo pagarbos žmogui-piliečiui  klausimas pirmiausia- iš pareigūnų pirmos klasės elementoriaus, iš kur radosi mankurtizmas ne tik visuomenėje, bet ir ištisoje valstybinių struktūrų  eilėje. Vadovais jau nebūna tie ,kurie gali įvesti tvarką pavaldinių galvose.
Vadinasi reikalinga betvarkė .O kam ji svarbi-vergo pančių…neatsikračiusiai „aukštuomenei“. Neturintys vertybių žmonės nesukurs  geresnės Valstybės. Ir kol kas nesimato, kad vadovai ateitų turėdami tikslus  sublizgėti ir Valstybei didesnę pagarbą atnešti ir žmonėms padėti išbristi iš tos…balos ,kurioje jau seniai visi murkdosi.
Kokios dar konvencijos ,jei visi ir taip iki ausų sulindę ir visiems ten  kažko mažai. Ne pinigų, ne laisvės, o proto deficitas yra didesnis-kai tiek metų stovėti net ne iki kelių,o iki ausų…sulindus ten..
Kodėl bepročių anksčiau nemėgdavo, o gi todėl, kad jie niekada patys negalvojo. Už juos galvodavo ir darydavo kiti.
Tik anie bepročiai negriaudavo gero pradėto  darbo -o šiems viskas dzin…Ant visko dėjo…Pirmiausia ant Valstybės.
Andžėj  Val
Facebook komentarai
});}(jQuery));