Valstybinis transliuotojas ištyrė, kad už Šeimų maršo organizatorių stovi pronaciai ir Kremlius

lrttris-1

lrttris-1

Valstybinis transliuotojas ištyrė, kad už Šeimų maršo organizatorių stovi pronaciai ir Kremlius

Paskelbta: 2021-05-17 11:09 Autorius: ekspertai.eu
Indrė Makaraitytė, Jurgita Čeponytė, Vytautas Sinica. Nuotr. facebook.com

„Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ išvakarėse į ekspertai.eu el. pašto dėžutę atėjo valstybinio transliuotojo darbuotojos Indrės Makaraitytės prašymas atsakyti į kelis klausimus.

„Kaip Jūs paaiškintumėte, kad pastaruoju metu tie patys žmonės organizuoja ir dalyvauja mitinguose ir protestuose, kurie yra pačiomis skirtingiausiomis temomis: ir dėl istorijos klausimų, dėl vakcinų, dėl karantino, dėl kaukių dėvėjimo ir pan.? Kas sieja žmones, kurie organizuoja ir dalyvauja šiuose mitinguose?“, – paklausė Indrė.

Moteriai buvo išsiųstas atsakymas.

„Juos sieja meilė tėvynei, rūpestis artimaisiais, nerimas dėl vaikų ateities, skaudulys dėl suklastotos praeities, šventas pyktis nesiliaujančiam masmedijos melui. Juos sieja sugebėjimas mąstyti keliant klausimus, gyvenimo patirtis, išsilavinimas, etika, talentai, tarnystės principas. Juos sieja tai, kad jie niekam nereikalingi, nes pavojingi mus okupavusio nesavarankiško „elito“ planams“, – atsakė ekspertai.eu darbuotojoas A. Nakas.

Vyriškis uždavė klausėjai atgalinį retorinį (nereikalaujantį atsakymo) klausimą.

„Sakykit, kaip Jūs paaiškintumėte, kad dešimtmečiais vieni ir tie patys žmonės organizuoja ir dalyvauja mūsų bendro turto išpardavime visose ūkio srityse, valstybingumo naikinime, konstitucijos ignoravime, kultūros ir švietimo niekinime, bukos propagandos skleidime ir t.t. ir t.t. ir t.t.?“, – rašoma retoriniame klausime.

Valstybinio transliuotojo darbuotoja taip pat buvo paraginta apsilankyti renginyje.

„Kas turi galimybę – ateikite į Maršą. Net jei tai suorganizavo VSD, landsbergiečiai, bet kokie laisviečiai ar tiesiog vienas paprastas Lietuvos pilietis. Absoliučiai jokio skirtumo kas. Ateikit ir Jūs, Indre, paspoksot, oras jau nebėra šaltas, gal net nelis“, – buvo raginama moteris.

Gegužės 17 d. valstybinis transliuotojas, bendradarbiaudamas su Vytauto Radžvilo vadovaujamos partijos „Nacionalinis susivienijimas“ atstovu Vytautu Sinica, paskelbė Jurgitos Čeponytės bei Indrės Makaraitytės analitinę analizę „LRT Tyrimas. Už Šeimų maršo rengėjų ir rėmėjų – antiNATO mitingų šleifas, pronacistinės organizacijos ir ryšiai su VSD ataskaitose minimais asmenimis“.

Deja, ekspertai.eu atsakymas tenai nebuvo pacituotas.

Visa valstybinio transliuotojo analitinė analizė atrodo taip:

0001 01(1)
0002 01
0003 01(1)
0005 01(1)
0006 01
0007 01
000000008 01

Apie visa tai kas aukčiau paminėta bei Vingio parke vykusį renginį, plačiau bus pasikalbėta gegužės 17 d. tiesioginje „PressJazz TV“ laidoje „2K+“, kurią žiūrėti bus galima nuo 15 val. čia:

Keli susiję:

„Didysis šeimų gynimo maršas 2021“ aiškiai parodė – Lietuvos yra dvi

Mano kelias į „maršą“ ir Vingio parką

Šeimų maršo išvakarėse valstybinio transliuotojo klausimai „ekspertai.eu“ darbuotojui dėl mitingų ir protestų

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));