Valstybės vadovai – tai nusipenėję, perputę nuo gero gyvenimo žmogystos

0storagrybe

0storagrybe

Kristina Sulikienė

Jeigu vyktų karas, Grybauskaitę ir Graužinienę keltume su keltuvais į saugesnę vietą?

Pasižiūrėkite į mūsų vadinamuosius valstybės vadovus.

Tai nusipenėję, persiputę nuo gero gyvenimo elementai.

Dalia Grybauskaitė kadencijų pradžioje dar turėjo kažkokio grožio, dar buvo  į ką pasižiūrėti.

0storagrybe

Vėliau įlindo į Stalino stiliaus surdutą ir iš jo nebeišlenda.

Kadangi pasidarė galimai paranojiška, pasididino apsaugą. Neskaito laiškų, neatsako į telefonų skambučius, tačiau reikalauja politikų pas save ant kilimo. Greitai ateis diena, kai Seimo nariai naujajame Seime neskaitys jos laiškų, nekels telefono ragelio, kai jis skambins. Seimo pirmininkas į Prezidentės raginimą sudaryti Vyriausybę, atsakys: „Seimo kanceliarija susipažino su jūsų pateikta informacija. Informuojame, jog Seimo pirmininkas skaitė, Deja, daugiau Jums niekuo padėti negalime“.

Na parodys jai jos elgesį. Ir parodys jai jos vietą valstybėje.

Nes pati Dalia Grybauskaitė, atsisakydama bendrauti su žmonėmis, save užmūrino į bokštą.

Į kurį, beje, karo atveju ją turbūt keltume su keltuvais, nes diena iš dienos mūsų Pirmoji Dama storėja, plečiasi, nors paprastas kaimo ir miesto žmogus, ar studentas, ar reemigrantas, ar verslą praradęs, VMI, sodros, antstolių, greitųjų kreditų apiplėštas žmogus – vos suduria galą su galu.

0loreta grauziniene 60545137

Kita mūsų žvaiždė – Loreta Graužinienė. Pagarsėjo tuo, jog neįgaliam sūnui išėjus iš namų, ji sukėlė ant kojų visas specialiąsias tarnybas – nors kai neseniai dingo tokia Rakuižaitė, niekas jos tiek neieškojo, kiek užteko vėliau rasti „nesmurtinį“ išrengtą iki nuogumo, kad nebūtų galima identifikuoti DNR, lavoną.

Loretą Graužinienę reikėtų į Seimą įkelti keltuvais, jeigu vyktų koks nors šturmas ar pasirodytų priešiškos valstybės tankai. Moteris ir iš stuomens ir iš liemens, kadencijos metu tik plėtėsi, ir dabar su Dalia Grybauskaite poroje sudaro gražią valstybės Pirmųjų Teletabių kompaniją.

Nelabai sportuoti mėgsta ir mūsų generolas leitenantas Jonas Žukas. Dar šalia pastatai pilvotą Juozą Oleką, ir šita ketveriukė klausimas ar apgintų Lietuvą: juos visus su keltuvu reikėtų įkelti, ir saugoti, nes jie rimtu atveju nepabėgtų nuo greito ir įsiutusio ruso, kuris puola Lietuvą jau 23 metus – nuo Rusijos armijos išvedimo dienos.

Dar pridėkime Rasą Juknevičienę, Arvydą Anušauską – visi gražiai nusipenėję.

Jeigu kas gintų Lietuvą, greitai bėgdamas, nebent išsitreniravęs VSD vadas Darius Jauniškis – bet kadangi jis irgi yra slepiamas po septyniais užraktais, mes nežinome, ar jis per vienerius šiltos ir ramios tarnybos metus nenusipenėjo.

Apie Liną Linkevičių, kuris karinės žvalgybos užkulisiuose jau daug metų vadinamas tiesiog „Storuliuku“, verčiau patylėsime,  nes tarnyba URM jam nedavė jokios naudos – išskyrus lašininę. Tačiau kadangi jis mėgsta fofotgrafuotis vienas, ir į ambasadas skraido vienas, ir sumuštinius ryja pats vienas, tai nedėsime jo prie storųjų pirmųjų šalies ponių – nes iš viso susidarys įspūdis, jog Lietuvoje gyventi taip gera – nes valstybės vairą sukinėja ypatingai nusipenėję politikai.

Visais atvejais, Lietuva dar niekada neturėjo tokios storos ir nusipenėjusios valdžios.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));