Valdas Vižinis : Klonio žmonėms skiriama. Ką nutylėjo profesorius?

32651622 963512950494133 7272011799774363648 n
 
 

Klonio žmonėms skiriama. Ką nutylėjo profesorius?

Vizinis

 

 

Visi žinom – Vytautas Landsbergis ir Dalia Grybauskaitė nuo pat pradžių buvo su mumis. Nuomone, pareiškimais. Vytautui pareikalavus pareigūnai grąžino seneliams išvežtą į Vaikų raidos centrą Deimantę. Dalios kelerių metų nuolatinė pozicija – Neringa įstatymo nepažeidė – ir teisėja turėjo nuolatinį darbą.

Tai kodėl visgi Vytautas, pareiškęs su sąžine nesiderėsiąs liko, o Dalia pasitraukė… tūkstančių pasipiktinusių žmonių eisenos per Vilnių link prezidentūros metu, jos savo rūmuose nebuvo.

Aukčiausių galių politikai poelgiuose nesivadovauja intuicija ar kažkieno nuomone. Nes neatsakinga. Jie viską turi pamatyti, pačiupinėti. Paanalizuoti skaičiukus. Išsikviesti blizgiu kostiumu viršininką, išklausyti, paraginti – gerai dirbi, ar na ką, prisidirbai? Tai visai prezidentės galiose – skambutis ir VSD vadas pažymų prikimštu portfeliuku jau laigo prezidentūros koridoriais. 

Vytautui dar paprasčiau, jam oficialumų ir nereikia. Tik susitikti su reikiamu žmogumi. Pasilabinti. Ir su visiems žinoma šypsenėle ištarti .. na va, pritrūko proto, gal tu žinai …Kas gali atsakyti Vytautui… 

Todėl Lietryčio ir LNK sumaitotais protais žmonės iki šiol nesusivokia ir Vytauto su Dalia buvimą Klonio gynėjų pusėje laiko „nesusipratimu“ . O juk taip akivaizdu – pirmasis valstybės asmuo ir Nepriklausomybės kovų įkvėpėjas yra patys informuočiausi asmenys mūsų valstybėje. Niekas daugiau nežino daugiau už juos. Ir negali žinoti.

Anot profesoriaus, „tiesa yra konkreti. O konkrečiais atvejais tu matai aikštę.“

Todėl teigiu. JIE ŽINOJO. Net Uspaskichas Ūsą viešai išvadinęs pedofilu, o šiam pagrasinus teismu, pridėjo dar … tokį pat.. tik epitetą. 

Jiems buvo žinomos pedofilų pavardės, postai. Suprato kodėl būtent šitaip užsisuko Deimantės pagrobimas, kodėl prokuratūroje stabdomas tyrimas, kodėl pakrantėje su šokoladu ir degtinės buteliu numestas Drąsius Kedys, o ekspertizė nemato nužudymo požymių. Kas Ūsui galėjo įtaigiai patarti mirti.

Ir taip. Jie turi sąžinę, širdį. Dalia ir Vytautas aiškiai suvokia, praeis kiek laiko ir žmonės sužinos tiesą. Ir tada … ir ką tada jie pasakys žmonėms ?

Todėl Vytautas Landsbergis į derybas su savo sąžine nėjo. O Dalią kažkas privertė derėtis ir praderėti.

 

Akalta. Iš Neringos lūpų viešai nuskambėjęs žodis apie besitraukiančią prezidentę dėl galimo jos atstatydinimo. Tuo metu nuskambėjo kažkaip nesuprantamai. Tada. O dabar, kai viešai kalbama apie valstybės užvaldymą…?

Skaitykite atidžiai. 2008 – 2012 Seime valdančioji dauguma – jau kriminalinėmis veikomis kaltinamo koncerno užvaldytas Liberalų sąjūdis ir , kaip dabar aiškėja, MGB-istų įtakojami konservatoriai. Kriminalinė verslo gauja pinigų pagalba visu pajėgumu gaminosi įtakos agentus ir jau veikė partijos viršūnėlę. O juk šios dvi partijos sudarė Seimo galios centrą.

Ir štai apkaltą prezidentei inicijuoja Seimas. 

Tai ne viskas.

Sprendimą apkaltoje turi priimti Konstitucinis teismas. Prisiminkime VSD pažymą ir Tomo Dapkaus pokalbį. Garsųjį „POJE ..AT“ adresuotą dabar jau Konstitucinios teismo teisėjui V. Greičiui. Į dienos šviesą išvilktus Kauno ir Vilniaus MGB-istų „vilkolakius“, pedofilijos bylos „žudikus“ K. Betingį ir R. Jansevičių?

Iš visko galima daryti prielaidą – MGB banditai teisėsaugos sistemoje jau jautėsi kaip namie.

 

Taip. Tai buvo realios apkaltos grėsmė. Ir Dalia gavo perspėjimą iš asmenų, turinčių lemiamą galią procesams valstybėje.

Tačiau tai nepateisina prezidentės pasitraukimo. Vilties išdavimo. Žmonių. Dalia negalėjo atiduoti mergaitės.Tokios teisės neturėjo. Kaip ir kiekvienas mūsų, jei nors kruopelytę turime žmoniškumo. Ateis laikas, kai Dalia negalės ramiai miegoti. DĖL TO. Gal ir dabar nemiega. Mes nežinome.

Po mergaitės paėmimo Vytautas neatskleidė visos tiesos. Nors apkaltino teisėjų bendruomenę. Visos jis ir negalėjo atskleisti. Ir dabar negali. Dar. 

Tačiau dėl sąžinės nesiderėjo ir liko su Klonio gynėjais. 

O pats ėmėsi partijos. Purtyti iš komos būsenos – kandidatuoti pirmininko rinkimuose, tartis dėl Gabrieliaus. Nes jo partijos širdies žmonės tapo MG Baltic kišenės žmonėmis. Ir nespėjo. VSD pažymų audra žaibu perskrodė dangų, sudegino liberalus, o konservatorių būstinėje pakvipo siera.

Apie tai politologai nekalba. Mūsų politikos sinoptikai drąsiai „varo” apie partijas, visuomenę, o apie mergaitę ir Klonio gyinimą – įvykius, nustūmusius didžiausią Lietuvos partiją – konservatorius į gilią krizę, kurią profesorius įvardijo tapatybės krize, net neužsimena ..

Juk iškarto po mergaitės pagrobimo Vytautas Landsbergis pasakė garsųjį „ man koktu“, nes buvo perpratęs kur kas gilesnius dalykus … MG Baltic banditai jau nuodijo partijos organizmą. 

Kelios išvados. Liberalų partijos, atstovavusios MG Baltic interesą ir politiškai naikinusios Klonio žmonių tiesą Seime nebėra. 

Konservatoriai pradeda valymosi procesą. Ši partija įvykių metu laikėsi neišjudinamo neutralumo. Jų sudaryta Seimo laikinoji komisija nagrinėjo tik , kaip aiškėja, MGB-istų „vilkolakių“ – prokurorų teikiamą medžiagą. Giliau pritrūko jėgų. O juk tereikėjo VSD pažymų. Šios institucijos rinkta medžiaga taip ir liko netirta.

Atskirai reiškiu pagarbą konservatoriams, be kompromisų stojusiems į Klonio gynėjų pusę, nors jų pastangų atidaryti šių įvykių langą visuomenei nepakako. 

Tuo tarpu pedofilijos skandalą slopinusios politinės jėgos sunyko. Vienos nebeliko, kita valosi.

 

Kalbu apie stiprėjančią Klonio viltį. Ir MG Balltic. Ši tema eis paraleliai Klonio temai. Atkakliai. Kol pagaliau susikirs. VSD Pažyma. Tuo esu tikras.

Valdas Vižinis nuotrauka.
 
PatinkaRodyti daugiau emocijų

Komentuoti

 
Facebook komentarai
});}(jQuery));