Valdas Vižinis : Antra diena X naujausioje Lietuvos istorijoje. Ir pirmą kartą ji neįvyko.

Valdas Vižinis

 

Antra diena X naujausioje Lietuvos istorijoje. Ir pirmą kartą ji neįvyko.

 

Praėjau daug. Nuo pasipriešinimo R. Pakso nuėmimui, mokytojų didžųjų streikų iki dalyvavimo Klonio gynime .. buvo ir pergalių, jų tarpe Žakaitienės atsistatydimas, tačiau pralaimėjimų daugiau. Labai skausmingų, tiesiog kapojusių savivertę.

 

Daugelis profsąjungiečių yra išsiugdę tam tikrą orumo pajautą. Ne visi. Tikri. Jų negalima žeminti, negalima nustumti. Galima tik tartis. Kitaip turi būti veiksmas. Toks buvau ir aš. Gal ir likau. Todėl žinau ką kalbu.

 

Rolandas Paksas. Prieš daugelį metų ELITAS nusprendė, jog žmonės išrinko ne tą prezidentą. Nusprendė už žmones nuimti ir dėti atgal Adamkų. Ir man tai nepatiko. ELITAS nusprendė už mane. Mechanizmas paprastas – apkalta. Reikia kompromato? Mečys Laurinkus šypsodamasis atidaro slaptų pažymų skrynelę. Pajungiami stambaus verslo ir politinio ELITO kontroliuojami žiniasklaidos kanalai. Jie užverčiami VSD informacija kada konkrečiai ir kur Paksas susitikinėja su Borisovu, ką kalba. Viskas sklandžiai susisuka ir nutupia į Konstitucinį teismą, oriai postringaujant Seimo partijoms, kuriame R. Paksui neturėjo lemiamos paramos. Viskas. Nuo jo bėga spėję prilipti naudos ieškotojai. Sukami pasipiktinimo mitingai prie prezidentūros. A. Zuoko suorganizuoti jauni partijų karjeristai mėto į prezidentą tualetiniu popieriumi. Tuo metu dar pasitikintys žiniasklaida žmonės degina žvakutes ir nuoširdžiai „muša“ besilankantį miestų kultūros namuose R. Paksą.

 

Galvojate ELITUI rūpėjo prieštaraujančių nuomonė. Nusispjaut. ELITAS didele galia formavo kitą. Ir jiems sekėsi.

 

Jums tai nieko neprimena? Nagi. Ką šių pusantrų metų veikė verslo ir politinio ELITO žiniasklaidos kanalai? Ką veikė opozicinė grupuotė uoliai dalyvaudama paskirų Seimo narių apkaltos vykdymo procesuose? Kokią nuomonę žmonėms turėjo suformuoti Tapino mitingas?

 

Patyręs visus daugumos žmonių išrinkto prezidento R. Pakso nušalinimo procesus, aktyviai priešindamasis ir darydamas ką galėjau pradinėje, karščiausioje stadijoje, šiandien teigiu .. kovo 15 dienos mitingas buvo ta diena, kuri turėjo vėl pasukti Lietuvos gyvenimą sena vaga. Tai dienai buvo numatytas lūžio momentas, kai valstybės valdymas turėjo grįžti į per eilę metų susiformavusio politinio ir verslo ELITO rankas. Ir pirmą kartą Lietuvos istorijoje jūsų akivaizdoje ELITAS patyrė akivaizdų pralaimėjimą. Buvome viso to liudininkai. Jei to nesupratote, matymas ateis vėliau. Nieko baisaus. 

Svarbu suvokti – pirmą kartą senasis POLITINIS IR VERSLO ELITAS nesugebėjo perimti Seimo kontrolės. Ir pirmą kartą pajutau, jog žmonės Valstybę gali perimti sau.

 

Tai kas dar kurį laiką vyksta ir vyks TV ekranuose, Gabrieliaus šokinėjimai – tik iš inercijos bęsitęsiantis užplanuotas procesas. Tiksliau jau jo purslai, kurie netrukus baigsis. Patikėkite. Po Tapino mitingo jau ir naiviam aišku. Diena X neįvyko.

 

Nuotraukoje Gabrielius Landsbergis, manantis galįs perrašyti Bibliją. Jis už gėjų vedybas. Konservatorių ir Krikščionių demokratų sąjungos pirmininkas…ir ko dėl valdžios nepadarysi ..

 

Ir dar. Paskaitykite. Tą jaučiu ne vienas. Algimantas Rusteika mintis dėsto sklandžiau https://algimantasrusteika.wordpress.com/…/banga-jau-ateina/

Facebook komentarai
});}(jQuery));