Vakcinų laikas baigėsi. Amerika – sekanti. Didžiulė sunkvežimių kolona po Otavos vyksta į Vašingtoną

otava

„Vyriausybės įgaliojimų viršijimas baigiasi”: Didžiulė sunkvežimių kolona po Otavos vyksta į Vašingtoną
Enrico Trigoso sausio 28, 2022 m. sausio 28 d. Atnaujinta: Sausio 28, 2022

https://twitter.com/i/status/1487574467815657480

Amerikiečių sunkvežimių vairuotojai, protestuojantys prieš vakcinų įpareigojimus ir valdžios perteklinį veikimą, prisijungė prie rekordinės Kanados dešimčių tūkstančių transporto priemonių kolonos, vykstančios į Otavą.

„Convoy to DC 2022” administratorius Brianas Von D paskelbė, kad jie „suvienys jėgas” ir važiuos iš Kalifornijos į Vašingtoną, pridurdamas, kad „Amerika yra kita”.

„Kai [Kanados konvojus] judėjo iš vakarų į rytus, [amerikiečių sunkvežimių vairuotojai] įsiliejo į šį konvojų, ir jis yra absoliučiai masinis. Ji žinoma visame pasaulyje, ji yra didžiausia iki šiol”, – sakė jis tiesioginiame vaizdo įraše socialiniame tinkle „Facebook”.

Pranešama, kad dešimtys tūkstančių transporto priemonių išvyko iš visų Kanados dalių.

Epoch Times nuotr.
Sunkvežimių vairuotojai ir rėmėjai išvyksta į konvojų, skirtą vykti į Otavą, protestuodami prieš federalinį įgaliojimą skiepyti sunkvežimių vairuotojus Delta, B. C., 2022 m. sausio 23 d. (Darryl Dyck/The Canadian Press)
Pakeliui prisijungė nemažai žmonių iš Jungtinių Valstijų.

Brajanas paaiškino, kad kai kurie socialinėje žiniasklaidoje „sklandantys” skaičiai apie prie kolonos prisijungusius sunkvežimius nėra teisingi.

„Viename pranešime rašoma, kad nuo 100 000 iki 5 000. Tai nėra teisingi skaičiai. Kažkas tuos skaičius išgalvojo. Mes negalime tiksliai nurodyti, kiek Jungtinių Valstijų sunkvežimių ten nuvyko”.

Kalbėdamas apie būsimą JAV konvojų, jis sakė, kad „jis prasidės Kalifornijoje ir baigsis Vašingtone, ir mes ten pasiliksime, kaip tai daro Kanada”, – sakė Brajanas. „Turėsite savo pagrindinę arteriją… visi prisijungs prie jos, kai važiuos tarpmiestiniu keliu į Vašingtoną”.

Jis pridūrė, kad datos ir planuojami maršrutai netrukus bus paskelbti interneto svetainėje ir įvairiose socialinės žiniasklaidos platformose, o „GoFundMe” puslapis bus paskelbtas tik jų „Facebook” puslapyje CONVOY TO DC 2022.

„Mes baigėme su įgaliojimais, baigėme su tuo, kad vyriausybė mums nurodinėja, ką daryti, mes tęsime ir laikysimės kaip ir visas pasaulis šių sunkvežimių vairuotojų protestų, ir jie bus 100 proc. teisėti, jie laikysis įstatymų.”

Brajanas pridūrė, kad kol kas niekas nebuvo išvarytas iš kolonos dėl to, kad nesilaikė sutartų sąlygų.

„Tai buvo tokia vienybė, kokios dar niekada nemačiau, niekur šiaurėje. Kanada tikrai tai parodė – taikiausias protestas konvojuje, kokį iki šiol esu matęs”, – toliau teigė Brajanas. „Amerika, atėjo tavo eilė, atėjo tavo eilė atsistoti ir parodyti, iš ko esi padaryta.

„Mums nesvarbu, kurioje pusėje esate, mums nesvarbu, iš kur esate, jei gyvenate Amerikoje, Kanadoje ar bet kur kitur, mes tai darome dėl jūsų”, – sakė jis.

Įvairaus dydžio įmonės, taip pat abiejų šalių šeimos padėjo konvojams maistu, pastoge ir degalais.

Kai konvojus važiavo per įvairius miestus, socialiniame tinkle „Facebook” paskelbtuose vaizdo įrašuose matyti, kad juos pasitiko ilgos eilės džiūgaujančių ir Kanados vėliavas laikančių žmonių, kai kurie šaudė fejerverkus.

 

Jis pridūrė, kad jie tai daro ir dėl trolių, kurie gadina įvairius jų puslapius.

„Iš tikrųjų tai darome ir dėl trolių. Kad jie taip pat galėtų dirbti ir gyventi savo gyvenimą. Taigi tai neturi reikšmės. Mes jus visus mylime. Amerika, atėjo laikas atsistoti. Sveiki atvykę į šou finalą. Mes jus mylime. Telaimina jus Dievas.”

Apie šį didžiulį renginį korporacinė žiniasklaida kol kas mažai pranešė. Kanados ministras pirmininkas Džastinas Triudo (Justin Trudeau) sausio 26 d. spaudos konferencijoje „žmones, vykstančius į Otavą”, pavadino „nedidele marginaline mažuma”, kuri „laikosi nepriimtinų pažiūrų”.

Po to sausio 27 d. jis paskelbė, kad susidūrė su žmogumi, užsikrėtusiu COVID-19, ir ėmėsi saviizoliacijos.

Dienraščiui „The Canadian Press” jis sakė, kad jo testai neigiami, jis jaučiasi gerai ir neturi jokių simptomų.

Ne pirmo būtinumo darbuotojai

Brajanas sakė, kad pandemijos metu sunkvežimių vairuotojai negalėjo laisvai užsukti pavalgyti ar nusiprausti po dušu, nes jie nebuvo laikomi būtiniausiais darbuotojais ir negavo lėšų ar skatinamųjų čekių.

Vyriausybė „per ilgai ir per lengvai visiškai ištiesė savo ranką ir ranką kontroliuoti ir pasipelnė iš jūsų. Kad pasakytų mums, ką daryti.

„Mes tuos pareigūnus išrinkome, dabar atėjo laikas juos išrinkti. Visa tai sumanyta tam, kad jūs matytumėte korumpuotumą ir būtumėte jam budrūs. Šioje grupėje nėra neapykantos”, – pridūrė Brajanas.

„Valdžios pertekliniam valdymui artėja galas, ir štai kaip mes tai padarysime.

„Jei grįžtate į Ameriką, 1776 m. reikėjo vieno šūvio, kad būtum išgirstas. Atėjo britai, atėjo visa armija. Ir tai buvo kaimai, kurie nugalėjo britus, visa armija, – pažymėjo Brajanas, – Na, mes taip nebedarysime. Dabar taip smurtaujama nebe taip.

Brajanas pridūrė, kad jie „turėjo planą”, kuris „suveikė iki galo”.

„Viskas, ką jūs darote, tai sėdate į automobilį, važiuojate ir esate dalis kažko, kas dabar kuria istoriją, kuri bus įrašyta į istorijos vadovėlius, 2022 m. visiems laikams bus žinoma, kad esate šio pasaulinio judėjimo dalis. Jūs, o ne mes. Mes esame kartu su jumis. Mes esame tik balsai, kurie tai išgauna.

„Vienas balsas gali būti išgirstas visame pasaulyje. Ir tai pasiekiama per jus, žmones”.

Tarptautinė parama
Daugiau JAV sunkvežimių vairuotojų prisijungė prie protesto akcijų po to, kai „Laisvės kovotojų tautos” kūrėjos, advokatė Leigh Dundas ir jos advokato padėjėja bei asmeninė asistentė Maureen Steele, pradėjo organizuoti akcijas Jungtinėse Valstijose.

Svarbūs vaizdo įrašai:
daktaras Peteris McCulloughas – ankstyvasis gydymas Covid-19
▱ Nukentėjusieji nuo vakcinos ir jų kova už gydymą, skaidrumą – teismo proceso dalyvės Maddie ir Stephanie de Garay bei Brianne Dressen
▱ 2 DALIS: Dr. Robertas Malone’as apie vaikų skiepijimo riziką, klaidingą bandos imuniteto supratimą ir „Omicron” bei vakcinų neatitikimą
▱ Walteris Kirnas: Kylanti distopija – orveliškos tironijos ir huxle’io savęs išlepinimo derinys
„Mūsų nuostabioji šalis mobilizuojasi! Žmonės, kurie buvo nutirpę ir apstulbę dėl to, kas įvyko per pastaruosius dvejus metus, prabunda. Dabar jie daro, o mes koordinuojame savo veiksmus ir kryptingai judame”, – „The Epoch Times” sakė Stilas.

Stilas sakė, kad Australija šiuo metu mobilizuoja savo konvojų, o Jungtinėse Amerikos Valstijose steigiama daugiau mitingo taškų, kurių kiekviename turėtų dalyvauti tūkstančiai žmonių.

„Mes susigrąžiname savo šalį. Nesuklyskite, mes, patriotai ir laisvės mylėtojai, esame dauguma. Tie 20-25 procentai, kurie nori socializmo ar komunizmo, yra MINORITETAS. Dabar nesvarbu, kas yra kairieji, o kas dešinieji, niekas nesvarbu, jei prarasime savo laisvę. Laisvė – tai vėliava, po kuria visi galime susiburti. Laisvė trykšta mūsų visų gyslomis. Telaimina Dievas mūsų Kanados brolius ir seseris už tai, kad primena mums, jog esame kovotojai! Ačiū už paskatinimą. Mes esame budrūs. BUDRŪS. Vienoje Kanados svetainėje mačiau įrašą, kuriame sakoma: „Jūs pažadinote miegančius liūtus”. Ką gi, Ameriką ką tik pažadino mūsų kaimynai kanadiečiai, ir žinote ką? Aš įspėju pasaulį. Jie pažadino ugnimi kvėpuojantį drakoną!!!” Stilas toliau pažymėjo.

Kitos šalys, pavyzdžiui, Brazilija, organizavo savo konvojus, taip išreikšdamos solidarumą šiam reikalui.

https://www.theepochtimes.com/government-overreach-is-coming-to-an-end-massive-truck-convoy-heading-to-washington-after-ottawa_4242750.html?utm_source=morningbriefnoe&utm_campaign=mb-2022-01-30&utm_medium=email&est=o3O5Oe88wghKiCapOGDj1Ub28MCVU%2BP0%2BpxdeE%2FQtS4w8aA3a5yojTehYt8bIpHSXA%3D%3D

Facebook komentarai
});}(jQuery));