Vakcinacijos Abonementas: Po 3 Pagrindinės Imunizacijos Dozių – 3 Dozės Nuo Omicron

image 18

Vakcinacijos Abonementas: Po 3 Pagrindinės Imunizacijos Dozių – 3 Dozės Nuo Omicron

Demokratija Koronavirusas Sveikata

Originalus straipsnis paskelbtas 2021 m. gruodžio 9 d.

Peter F. Mayer. Išversta padedant www.DeepL.com/Translator.

„Pfizer“ ir „BioNTech“ dabar turi daugkartinių skiepų kortelę – sidabrinę, auksinę ir platininę, skirtą 3, 6 ir 9 dozėms. Pasak „BioNTech“, dabar dėl „Omicron“ varianto reikia dar trijų dozių. Pradėję skiepytis anksti, netrukus džiaugsis surinkę šešias dozes. Po to atsiras ir kitas susirūpinimą keliantis variantas. Jei vis dar būsi gyvas.

Bendrovės „BioNtech“ generalinis direktorius trečiadienį sakė, kad bendrovė ketina parduoti trijų dozių paketą, skirtą koronaviruso „Omicron“ variantui.

„BioNtech“ generalinis direktorius Uguras Sahinas, remdamasis „Omicron varianto duomenimis„, sakė:

„Labai aišku, kad mūsų vakcina nuo Omicron varianto turėtų būti trijų dozių vakcina.“

Kokiais duomenimis remiasi „BioNTech“ generalinis direktorius, pateikdamas šį teiginį? Tai lieka neaišku. Kaip bebūtų, šios bendrovės iš šių vakcinų gauna fantastišką pelną ir nenori, kad šis greitai baigtųsi.

Bendrovė preliminaria injekcijų įvedimo į rinką data paskelbė kovo mėnesį, o „Omicron“ sustiprinamąją dozę planuojama paleisti dar po šešių mėnesių. „Moderna“, „Pfizer-BioNtech“ konkurentė, taip pat planuoja gaminti „Omicron“ skirtą injekciją.

Žmonėms, kurie neseniai pradėjo savo mRNA prenumeratą, tai gali reikšti maždaug 6 mRNA injekcijas per metus.

Raginimą skiepyti daugiau mRNA vakcinų priima įtakingos vyriausybės ir pripažintos tarptautinės „sveikatos“ organizacijos. Atrodo, kad šios institucijos džiaugiasi savo toli siekiančiais galios užgrobimo rezultatais. Mückbachas ir Lautersteinas netrukus apie tai paskelbs ir mūsų šalyje. O gal reikėtų prieš tai prastumti privalomą skiepijimą?

Iki COVID-19 nei „Moderna“, nei „BioNtech“ – du licencijuoti mRNA injekcijų gamintojai ES – nebuvo pagaminę komercinio produkto.

Dėl precedento neturinčių COVID protrūkių tarp vakcinuotų žmonių Europoje, išskyrus Švediją, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir kitose šalyse, kambaryje atsirado didelis dramblys, ir žmonės pagaliau jį pastebi, kaip matyti iš vis stiprėjančių demonstracijų Austrijoje.

Šios farmacijos kompanijos, politikai ir „sveikatos ekspertai“ nenori pripažinti fakto, kad jų skiepai neveiksmingi dabartinių COVID protrūkių metu. Šiuo metu jau vyksta „Omicron“ vakarėliai, pavyzdžiui, Norvegijoje, kur vienu metu užsikrėtė 100 iš 120 svečių, beveik visi paskiepyti.

Dabar taip pat tampa aišku, kodėl vyriausybės patarėjas profesorius Florianas Thalhammeris, kuriam maloniai talkina „Pfizer“, internetiniame seminare kalba apie pagrindinę imunizaciją 3 dozėmis:

Taigi dar kartą: 3 bazinės imunizacijos dozės ir po to 3 dozės kiekvienam variantui.

Beje, žinomas austrų gydytojas ir onkologas Christophas Zielinskis turi kūrybišką pasiūlymą, ką galėtume daryti, kai graikų kalbos abėcėlės variantai bus išbaigti:

Kadangi graikų abėcėlė daugybei SARS-CoV-2 mutacijų artimiausiu metu bus baigta, siūlau po „Omega“ būsimas mutacijas pavadinti politikų, kuriems ypač nepavyko kovoti su pandemija, vardais.

Po to, kai artimiausiu metu bus išnaudota graikiška abėcėlė daugybei SARS-CoV-2 mutacijų, siūlau po „Omega“ būsimas mutacijas pavadinti politikų, kurie ypač nesėkmingai kovojo su pandemija, vardais. Įdomu, kada Sahinas (BioNtech) paskelbs apie 3 dozes prieš Mückstein, 3 prieš Nehammer, 4 prieš Scholz ir 5 prieš Lauterbach (Vokietijos ir Austrijos politikai, kurstantys panika del Covid-19). Vaizduotei ribų nėra.

__________________________________________________

Šis tekstas pasirodė 2021 m. gruodžio 9 d. pavadinimu „Impfabo: nach 3 Dosen Grundimmunisierung kommen 3 Dosen gegen Omicron“ svetainėje tkp.at.

Išversta padedant www.DeepL.com/Translator.

Šis tekstas yra licencijuojamas pagal „Creative Commons Attribution 4.0“ tarptautinę licenciją. Nesivaržykite kopijuoti ir dalintis.

Nuotrauka: Alfonso CerezoPixabay

Facebook komentarai
});}(jQuery));