Vaizdai, kaip kurdai išlydi JAV karius

Vaizdai, kaip kurdai išlydi JAV karius

Paskelbta: 2019-10-21 18:18 Autorius: ekspertai.eu

„Štai kaip viskas yra reliatyvu ir kaip greitai viskas keičiasi. Ypač šiuolaikiniame pasaulyje.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=SOSkJEtr9bg

Štai taip kurdai palydi iš Sirijos šiaurės rytų išeinančią JAV kariuomenę, su kurios pagalba dar taip neseniai kurdai užėmė visą Sirijos teritoriją į rytus nuo Eufrato upės, taip pat ir Rakos miestą, pietrytinę Sirijos dalį, besiribojančią su Iraku, kur yra didžiausi Sirijos naftos telkiniai (į rytus nuo Dar-Ezzoro) ir kur kurdai negyvendavo iki tol. Štai papūtė „nekaltas“ kitas vėjas, ir dabar kurdai štai taip išlydi juos likimo valiai paliekančią JAV kariuomenę, kad prieš keletą dienų buvusią jų strategine partnere ir rėmėja.

Per keletą dienų kurdams į Sirijos šiaurės-rytus teko įsileisti Sirijos kariuomenę, grąžinami Sirijos Vyriausybei ir naftingi Sirijos gręžiniai į rytus nuo Dar-Ezzoro…

Priminsiu, kad JAV ir taip vadinamo laisvojo pasaulio šalių skatinami Irako kurdai 2018 m. rugsėjo 25 d. referendume didžiai pakylėti paskelbė kurdų valstybę. Ir per keletą dienų juos patvarkė ginklu Irako kariuomenė. Tam talkino, be abejo, Turkija, tylėjo JAV, tylėjo pasaulis. Rusija šiek tiek lyg ir paguodė.

Beje, neramumai vėl ir Katalonijoje“, – visuomeniniuose tinkluose pakomentavo signataras Zigmas Vaišvila.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));