Vaistų kontrolės tarnyba patvirtino, kad skiepui nuo covid-19 būtinas gydytojo receptas

Šokiruojantis Dokumentinis filmas „Po skiepo“ — Televizijainternete.com
LR konstitucijos 25straipsnis:
Žmogus turi teisę. Turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti. Žmogui neturi būti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informaciją bei idejas.
Kadangi už receptinių vaistų, vaistinių prieparatų išrašymą tiesiogiai yra atsakingas jį išrašantis gydytojas…. taigi:
Jeigu jus verčia darbdavys ar pnš. priimti eksperimentinį vaistinį prieparatą, jus einate pas savo gydytoją ir reikalaujate tam vaistiniam prieparatui recepto. Gydytojas peržvelgęs jūsų medicininės kortelės įrašus, įvertinęs jūsų sveikatos būklę, turi nuspręsti, kuris eksperimentinis vaistinis prieparatas jums bus tinkamas, įvertinant visus galimus šalutinius požymius, apie tai turi būti padarytas įrašas jūsų medicininėje kortelėje ar e-sistemoje.
Gydytojas išrašantis receptą yra tiesiogiai atsakingas už jums paskirtus vaistus.
1. Tokiu atveju, esant kritiniams šalutiniams reiškiniams, jūsų artimieji bent jau žinos kas turi nešti atsakomybę.
2. Nuvykę į vaistinių prieparatų paskirstymo vietą paprašote parodyti jums leidžiamo prieparato serijos, serijos patikros sertifikatą arba jo kopiją, kad įsitikinti jog būtent jums leidžiama serija yra patikrinta.
3. Jeigu tokio sertifikato nėra, paprašote “leidėjo pasirašyti”: pacientas atsisakė susileisti prieparato, kadangi neturėjome serijos patikros sertifikato.
Kalba baigta.
4. Jei gydytojas atsisako išrašyti receptą, parodote šią informaciją ir paprašote gydytojo pasirašyti: atsisakau išrašyti receptą šiam eksperimentiniam vaistiniam prieparatui.
5. Nueinate pas darbdavį, parodote, kad tai yra receptinis vaistinis prieparatas, tačiau gydytojas atsisako išrašyti receptą jam. Kalba baigta. Daugiau jokių diskusijų.
Receptinių vaistinių prieparatų išrašymo tvarka apibrėžta čia:
Pasitikrinti ar tikrai tai yra receptiniai vaistiniai prieparatai galite čia paieškoje įrašę prieparato pavadinimą:
Pridedamas ir atsakymas iš vaistų kontrolės tarnybos ir kaip turi atrodyti serijos patikros sertifikatas.
vk
vk2
v3
v4
v5
Facebook komentarai
});}(jQuery));