Vaikų vakcinavimas yra nusikaltimas (pildoma)

vaikai

vaikai

Vaikų vakcinavimas yra nusikaltimas

Aurimas Drižius

Vyriausybė žada suvakcinuoti visus moksleivius tam, kad jie neplatintų viruso. Tiesa, jeigu vyresnius žmones vyriausybė vakcinuoja ne dėl to, kad jie nesirgtų (nes vakcina neapsaugo nuo koronos, ir net vakcinuoti žmonės ir toliau platina virusą), bet todėl, kad jie nemirtų ir nepatirtų sunkių ligos pasekmių, tai kuriems galams vakcinuoti vaikus, kurie ne tik kad nejaučia jokių koronos simptomų, tačiau tuo labiau ir niekada neserga sunkia ligos forma ir niekada nuo covid-19 nemiršta?

 

Einame katastrofišku keliu | Eduardas Vaitkus, Audrius Nakas ir Kazimieras Juraitis | 2021 03 19

Kodėl mūsų vyriausybė taip elgiasi? Paklausėm profesoriaus habil. Daktaro  Eduardo Vaitkaus:

 

Kam reikia vakcinuoti vaikus?

Pirma aš pasakysiu, ką aš tuo klausimu manau, o paskui sukonkretinkite. Šiandien yra tik viena vakcina nuo covid-19, kuria galima naudoti vaikams nuo 16 metų. Tai „Pfizer“ vakcina, o visos kitos – skirtoms tik žmonėms nuo 18 metų. Jeigu vaikų vakcinuoti mes negalime, tai kuriems velniams juos tirti? Nes jeigu vaikai ir suserga peršalimo ligomis, tai visuotinai pripažįstama, kad gripas vaikams yra pavojingesnis, negu corona. Tai kam juos tirti nuo koronos? Valdžia mums dėsto teoriją – vaikai mokykloje vienas nuo kito ją perduos, ir parsineš namo, o tėvai ją perduos dar toliau – seneliams ir taip toliau. Ir todėl pasaulis sugrius, jeigu vaikus leisime į mokyklą. Tačiau tai tik pritempimas, nes jokio medicininio ar loginio paaiškinimo tam draudimui nėra.

Jūs norite pasakyti, kad tai neįmanoma, kad vaikai namo parneštų virusą?

Teoriškai tai įmanoma, tačiau vyriausybės absurdai – testinis procesas. Dar kovo mėn. buvo nutarta, kad iš  užsienio atvykę žmonės turi būti testuojami, o vaikai –ne. Reiškia, kad problemos tada nebuvo. Tai kas dabar pasikeitė? Kokios naujos medicininės ar mokslo žinios atsirado? Deja, nieko naujo neatsirado. Tačiau aš keliu tokią minti – jeigu visas pasaulis eina viena kryptimi – paskiepysime visus vaikus. Paskui įvesime testavimus ir pasakysime, kad galime vakcinuoti ir vaikus nuo šešių mėnesių. Visuotinio gėrio tikslu. Aš visą laiką kalu tą patį pavyzdį – visi vaikai Lietuvoje skiepijami nuo hepatito B. Ir Veryga, ir Dulkys pasirašė įsakymus, nors ir žinojo, kad tik penki vaikai iš 25 tūkst. turi rizika užsikrėsti hepatitu B, todėl juos ir reikia paskiepyti. Visiems kitiems tas skiepas  yra balastas, tačiau mes juos vis tiek skiepijame. Vakcinos kaina – 36 eurai, reikia trijų skiepų, tai grubiai reikia 2,5 mln. eurų visiems paskiepyti. Ir Dulkys, ir Veryga sako, kad būtinai reikia visus paskiepyti, nors tai labai neefektyvus finansų panaudojimas. Jeigu galime visus vaikus skiepyti nuo hepatito, o tai yra totalus blefas, tai kodėl negalima skiepyti nuo coronos? O kas bus toliau, mano nuomone, praėjus 20 metų visi jau bus pripratę kasmet skiepytis. Žmonės tikės, kad jiems kasmet suleidžia vakcina nuo covid. Ir tikėsite, kad yra institucijos, kurios patikrina, kad čia nėra  jokios apgavystės. Viskas remsis jūsų tikėjimu. O aš sakau, kad per 20 metų genų inžinerija sparčiai patobulės. Ir po 20 metų atsiras genų inžinerijos vaistai, kurių pagalba žmogus taps nuolankus ir neprotestuojantis. Tai kodėl jam nesuleisti tokių vaistų? Ir visi bus jau pripratę prie kasmetinių vakcinų.

Vakcinas vyresniems žmonėms galima pagrįsti noru, kad jie nesirgtų sunkia koronos forma. Tačiau kam skiepyti vaikus, kurie niekada nejaučia ligos simptomų?

Logiškas klausimas, todėl aš ir sakau – tai yra kategoriškai neleistina skiepyti vaikus. 2023 m. mes matysime skiepijimo rezultatus. Tačiau vėl – tie rezultatai bus tik pagal antikūnių kiekį ir pagal kiek, kiek žmonių sunkiai susirgo. Tačiau argumentas – vaikai neserga, todėl jų vakcinuoti nereikia – yra neatremiamas. Žiūrėjau šveicarų statistiką. Pagal ją mirti nuo koronos 10-19 metų amžiaus yra 0,00032 procento tikimybė. Kitaip sakant, iš 300 tūkst. vaikų vienas gali mirti. Tai apie ką mes kalbame? Dulkiui rašiau apie hepatito skiepą ir jam įrodinėjau, kad vaikų skiepijimas pirmąją jų gyvenimo parą yra nusikaltimas. Skiepyti sveiką vaiką, kuriam negresia jokia rizika. Ar ne tas pats ir čia? Tačiau kas sustabdys mus nuo nusikaltimo darymo pandemijos istorijos fone?

Nusikaltimą stabdo tik baimė, kad tave pagaus?

O šioje situacijoje gali praeiti daug metų, kol tave pagaus. Arba gali niekada nepagauti, nes mūsų valdžia tik vykdo nurodymus. Jie sakys, kad mums taip liepė. Todėl jokio nei medicininio, nei loginio paaiškinimo, kodėl reikia vakcinuoti vaikus, tiesiog nėra. Vienintelis valdžios paaiškinimas – „vykdome nurodymus”. Ir dar vieną kodinį užkeikimą – jeigu tu nepasiskiepyjęs, ir eini į universitetą ar ligoninę, tai tu sukeli grėsmę „ligonių sveikatai ir gyvybei”. Negali į tai nieko atsakysi. Todėl žmonės ir studentai spąstuose. Todėl galiu štai ką patarti – negalima skiepyti, jeigu tu esi jautrus bet kuriai vakcinų daliai. Ir labai gerai, kad nėra mechanizmo, kaip išsiaiškinti, ar tu esi jautrus kažkuriai tai vakicnos daliai. Todėl pakanka pasakyti, kad esi, ir tavęs jau nebegali skiepyti. Su alergija yra taip – vieną dieną geri tuos vaistus, ir viskas gerai, o kitą – alerginės reakcijos. Todėl tai gali būti neblogas gynybos būdas nuo vakcinos.

Kitas dalykas, kad vakcina eksperimentinė?

Tačiau čia tu jau visuomenės gerovės labui tu privalai sutikti vakcinuotis. Prieš savaitę rašiau vieną pavyzdį – JAV viena ligoninė pranešė, kad tie, kas nepasiskiepija, atleidžiami. Prieš tai mokėjo 500 dolerių už skiepą. Iš ligoninės ti du gydytojai atsisakė skiepytis, ir administracija juos viešai sugėdijo – pastatė į pavojų ligonių gyvybes. Mus prie to ir veda.

Tai koks jūsų patarimas Tėvų forumui?

Jis bus aktualus po kelių mėnesių. Nors abiturientai jau paskiepyti, tačiau iki šiol negalima be tėvų sutikipmo lįsti į vaikų vidaus organus. Kol įstatymai nepakeisti, tėvai gali nesutikti, kad vaikai būtų testuojami.

Facebook komentarai
});}(jQuery));