Vaikų klinikų vadovas Rimantas Kėvalas : „vaikus reikia skiepyti nuo covid (nors tai ir sukelia miokarditą – aut.), nes taip nusprendė „šaika“

vaikai
AD HOMINEM
rimantas kevalas 75182302
Kauno klinikų Vaikų ligų klinikų vadovas profesorius Rimantas Kėvalas tėškė STI direktoriui Rimantui Jankūnui argumentą, kodėl reikia skiepyti vaikus.
Pagal Kėvalą, tiesa yra ne tų pusėje, kurių argumentai svaresni, o tų, kurie priklauso ŠAIKAI!
Mano komentaras: Inkvizicija sugrįžo su trenksmu. O Galileo Galileo, gerai, kad jūs negyvenate šiais laikais.

Kaip žinia, JAV Vaistų ir maisto administracijos (FDA – Food and drugs administration) komisija prieš savaitę balsavo prieš „Pfizer“ COVID Booster (pastiprinančioji dozė) visiems ir rekomenduoja ją skirti 65 metų ir vyresniems žmonėms.

https://www.theepochtimes.com/mkt_morningbrief/fda-panel-votes-16-3-against-approving-pfizer-covid-19-booster-shots_4002895.html?welcomeuser=1

Penktadienį JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) vakcinų patariamoji grupė 16-3 balsais balsavo už tai, kad nerekomenduotų atlikti „Pfizer“ COVID-19 vakcinos stiprinamosios injekcijos 16 metų ir vyresniems asmenims. Vėliau ekspertų grupė balsavo už tai, kad „Pfizer“ stiprinamosios vakcinos naudojimas būtų patvirtintas 65 metų ir vyresniems asmenims bei asmenims, kuriems gresia didelė rizika.

Tačiau FDA išklotinėje teigiama, kad COVID-19 rizika sveikam 30-mečiui yra tik 0,0004 proc., arba 1 iš 250 000. Tai sustiprino argumentus prieš tai, kad didinamosios dozės būtų rekomenduojamos visiems gyventojams. Kai kurie rekomendavo sustiprinti skiepus vyresnio amžiaus asmenims, tačiau keli ekspertai teigė, kad jie nori gauti daugiau duomenų apie tai, ar stiprinamieji skiepai gali prisidėti prie miokardito, širdies uždegimo tipo, atsiradimo.Dr. Džeimsas Hildretas (Dr. James Hildreth), FDA ekspertų grupės narys, sakė, kad jam „[kelia] didelį susirūpinimą jaunų žmonių miokarditas“. FDA anksčiau paskelbė įspėjimus, kad nors ir retai, „Pfizer“ ir „Moderna“ vakcinos, kurios abi yra sukurtos naudojant pasiuntinių RNR technologiją, gali sukelti miokarditą arba perikarditą jaunesniems asmenims.

Tačiau FDA išklotinėje teigiama, kad COVID-19 rizika sveikam 30-mečiui yra tik 0,0004 proc., arba 1 iš 250 000. Tai sustiprino argumentus prieš tai, kad didinamosios dozės būtų rekomenduojamos visiems gyventojams. Kai kurie rekomendavo sustiprinti skiepus vyresnio amžiaus asmenims, tačiau keli ekspertai teigė, kad jie nori gauti daugiau duomenų apie tai, ar stiprinamieji skiepai gali prisidėti prie miokardito, širdies uždegimo tipo, atsiradimo.Kita FDA patarėja, daktarė Melinda Wharton, pakartojo Hildreth susirūpinimą ir teigė, kad ji „nesijaustų patogiai“ rekomenduodama jaunesniems žmonėms atlikti stiprinamuosius skiepus dėl miokardito rizikos. Jaunesniems žmonėms nėra rizikos susirgti sunkia COVID-19 liga ar tapti sunkiais proveržio atvejais, pažymėjo ji diskusijos metu.Anksčiau šią savaitę FDA įkėlė „Pfizer“ argumentus, kuriuose cituojami Izraelyje ir Jungtinėse Valstijose atlikti tyrimai, rodantys, kad COVID-19 vakcinos veiksmingumas laikui bėgant mažėja, ir teigė, kad stiprinamosios dozės yra būtinos kovojant su naujais CCP (Kinijos komunistų partijos) viruso, sukeliančio COVID-19, variantais.„Realūs duomenys iš Izraelio ir Jungtinių Valstijų rodo, kad proveržio infekcijų dažnis sparčiau didėja tarp asmenų, kurie buvo skiepyti anksčiau per vakcinacijos kampanijas, palyginti su tais, kurie buvo skiepyti vėliau“, – sakė „Pfizer“ per pristatymą, įkeltą į FDA svetainę.Izraelyje atlikti tyrimai rodo, kad „pastebėtas vakcinos veiksmingumo mažėjimas nuo COVID-19 infekcijų pirmiausia susijęs su laikui bėgant silpnėjančiu vakcinos imuniniu atsaku, o ne su tuo, kad Delta variantas išvengė apsaugos nuo vakcinos“, sakoma „Pfizer“ pristatyme.Tačiau reaguodami į „Pfizer“ duomenis, FDA tyrėjai po kelių valandų pareiškė, kad pradinės vakcinos dozės yra pakankamos, ir pasiūlė, kad dabar gali nereikėti papildomų dozių.Trečiadienį paskelbta Izraelio mokslininkų analizė parodė, kad tarp 1,1 mln. 60 metų ir vyresnių žmonių, kurie buvo visiškai paskiepyti bent prieš penkis mėnesius, gavusieji stiprinamąją vakciną rečiau užsikrėsdavo ar sunkiai sirgdavo nei tie, kurie negavo trečiosios injekcijos.
Facebook komentarai
});}(jQuery));