Vaikai yra ne nešiotojai viruso blogaja prasme, bet jie yra mūsų gelbėtojai

vaikai
Tai prieštarauja tam, ką man kasdieną sako medikai……
✔✔
Visoje šioje beprotybėje su madinga liga, jos valdymu ir gydymu man trūko informacijos.
Tiesiog šunišku instinktu jaučiau, kad čia kažkas ne taip.
Kuo toliau, tuo labiau nepasitikėjimas oficialia informacija didėjo.
✔✔✔
Metodai, kuriais buvo skatinama pasidaryt reikalingas procedūras buvo tokie primityvūs, kad net kartais būdavo gėda už sistemą.
Skiepijimas autobuse mane nokautavo. Iš medicinos to nesitikėjau. Argumentų kaitaliojimas, prieštaravimai tarp motyvų, antikūnių tai reikia tai nereikia, tai užteks vienos, tai dviejų, tai trečios ir jau aišku, kad niekas neaišku.
Informaciniuose portaluose pasipylė primityvūs skatinimai – istorija apie senuką po procedūros ištikusią netikėtą erekciją, apie dovanotus cepelinus, nuolaidų kuponus ir premijas…….vienu žodžiu. Žema, koktu ir amoralu. Tai ne medicina, tai šou…….
O tėvai mane mokė: sūnau sutinki netinkamus žmones savo gyvenime….pereik į kitą gatvės pusę. Aš taip ir padariau…..
✔✔✔
Paskutiniai taškai ant „i” sukrito šiandien. Šis 17 minučių interviu su medicinos mokslų daktaru, akademiku Aleksandru Redko man viską sudėliojo į savo vietas. Dabar aš esu ramus, nes žinau ką man daryti.
✔✔✔
Interviu rusų kalba su titrais anglų kalba. Trumpa pokalbio anotacija:
1. Efektyvias vakcinas galima sukurti tik prieš tuos virusus, kurie nemutuoja. Prieš mutuojančius virusus neįmanoma nieko efektyvaus sukurti. O jei yra sukurta, tai vadinasi, kad tai ne vakcina o kažkas kita.
2. Jei jau vakcinuojama, tai turi būti naujos vakcinas naujiems mutacijų variantams. Dabar vakcinuojama vakcina sukurta senam variantui. Tai beprasmiška.
3. Antikūniai. Daug antikūnių blogai. Jei jūs pastoviai palaikysite didelius antikūnių kiekius organizme jūs anksčiau ar vėliau pateksite į citokinų audras, kurios jus pražudys. Antikūnius organizmas gamina tik susiduręs su infekcija. Kol nėra pavojaus neturi būti ir antikūnių.
4. GP nieko nepadeda. Tai sistema, kuri padeda identifikuoti ir atskirti savus ir svetimus.
5. Vakcina turi būti bandoma 6 metus. Toks yra ciklas, kurio greičiau neįmanoma praeiti.
6. Epidemijos nėra. Epidemija gali būti tik tada jei vienu metu serga 5 procentai šalies gyventojų.
7. PCR testas yra netinkamas diagnostikai, jis sukurtas tik moksliniams tyrimams. Jis teigiamą rezultatą rodo nuo kivio, banano ir ožkos seilių.
8. Gydymo metodai jau yra ir jie sėkmingai taikomi. Kodėl vakcinas patvirtina paskubomis o gydymo metodų aprobavimą vilkina?
9. Antibiotikai gydyti virusinių susirgimų negalima. Antibiotikais išsekintas organizmas yra lengvas grobis virusams.
10. Karantinai yra blogis. Vaikai privalo kontaktuoti su seneliais. Per vaikus praėjęs virusas tampa susilpnėjusiu, nes vaiko imunitetas nepaprastai stiprus. Vaikas žaidžia lauke, pasigauna virusą, pareina namo užkrečia močiutę ir ji nuo jo pasigauna jau susilpnėjusį virusą. Močiutė lengvai perserga. Atskirkite vaikus nuo senų žmonių ir senoliai greitai numirs. Po karantino išėjęs į gatvę senolis pasigaus viruso stiprųjį variantą ir neatlaikys. Nuo seno tai visi žinojo. Vaikai yra ne nešiotojai viruso blogaja prasme, bet jie yra mūsų gelbėtojai.
Facebook komentarai
});}(jQuery));