Vaikai, Nusilpę Dėl Lockdownų Ir Kaukių, Sunkiai Serga RS Virusu

image-8

image-8

Vaikai, Nusilpę Dėl Lockdownų Ir Kaukių, Sunkiai Serga RS Virusu

Koronavirusas Sveikata

Originalus straipsnis paskelbtas 2021 m. liepos 22 d.

Peter F. Meyer. Išversta padedant www.DeepL.com/Translator

Mokslininkai ir gydytojai nuolat perspėja, kad dėl lockdowno ir privalomų kaukių daugybė žmonių susirgs ir mirs. Priežastis – imuninė sistema labai susilpnėja, jei ji nėra treniruojama. Kaip dabar nustatyta Nyderlanduose, ypač nukenčia vaikai.

RS virusas Nyderlanduose taip sparčiai plinta tarp vaikų, kad antradienį visos Nyderlandų ligoninių vaikų intensyviosios terapijos skyrių lovos buvo užimtos. Bent vieną jauną pacientą teko perkelti į Antverpeno ligoninę.

RS protrūkis prasidėjo prieš kelias savaites Roterdame ir greitai išplito į Amsterdamą ir jo apylinkes, Nijmegeno regioną ir Limburgą. Virusas ypač pavojingas mažiems vaikams, kuriems gali išsivystyti sunki kvėpavimo takų infekcija. Kai kuriuos jų tenka guldyti į ligoninę, kad gautų deguonies, skysčių ar maisto per maitinimo vamzdelius. Šiuo metu visoje šalyje yra sunkiai sergančių vaikų, o visos 90 pediatrinės intensyviosios terapijos lovų šalyje jau užimtos.

Epidemija prasidėjo dar birželio viduryje, panašiai kaip Izraelyje. Žiniasklaidos pranešimuose teigiama, kad visoje šalyje vaikai ir suaugusieji susirgo, kaip paprastai nutinka žiemą.

Įprastai RS virusas plinta žiemą, tačiau dėl koronaviruso priemonių praėjusią žiemą beveik neužsikrėtė nė vienas vaikas. Koronaviruso plitimą stabdančios priemonės stabdo ir kitų virusų plitimą. Kadangi vasarą RS virusas paprastai nėra paplitęs, Nyderlandų ligoninės nebuvo pasiruošusios šiam antplūdžiui.

„Praėjusią savaitę mūsų regione buvo baisu. Vaikams vietos buvo tik Den Helderio ligoninėje, be to, turėjome perkelti vaikus į Groningeno ir Mastrichto intensyviosios terapijos skyrius“, – sakė Amsterdamo Emmos vaikų ligoninės vadovas ir Nyderlandų pediatrų asociacijos NVK atstovas Hansas van Goudoeveris.“Blogai, kai tavo vaiką tenka paguldyti į ligoninę, o dar ir taip toli.“

Kelios ligoninės, įskaitant Emmos vaikų ligoninę, turėjo atšaukti planuotas operacijas. Panaši situacija susiklostė ir Nijmegeno regione.

Imuninei sistemai reikia nuolatinio kontakto su mikrobais ir iššūkiais. Jei jis to neturi, tampa silpnesnis. Tai tarsi maratono bėgikas. Jei jis turės bėgti maratoną po pusantrų metų pertraukos, susirgs ir atsidurs ligoninėje, net jei pasiduos anksčiau.

Tai ypač aktualu vaikams, nes jų imuninė sistema pirmiausia turi būti pratinama prie įvairių iššūkių. Jei mokymas praleidžiamas, jį lengvai gali užvaldyti infekcija. RS ir gripo virusai vaikams yra daug pavojingesni nei SARS-CoV-2 ir koronavirusai apskritai. Todėl tai, kas įvyko daugelyje šalių, išskyrus Švediją ar daugelį JAV valstijų, pavyzdžiui, Floridą, yra visiškai neatsakinga.Ypač blogai yra Vienoje, kur net ir dabar tebėra privalomas maskavimas ir privalomas šešiamečių testavimas. Prie to pridėkite neįtikėtinus Jaunimo miesto tarybos pareiškimus, kad iš tėvų reikėtų atimti vaikus, jei jie nenori testuoti savo vaikų ir nenori, kad jie būtų kankinami kaukėmis.

Vienpusiškai sutelkdami dėmesį į vieną ligą, į vieną mikrobą iš milijonų kitų, politikai kartu su savo modeliuotojais, virusologais ir kitais patarėjais elgiasi kaip automobilio vairuotojas, kuris iš esmės atkreipia dėmesį tik į ežius kelyje, bet ignoruoja kitus automobilius, motociklus, dviračius, pėsčiuosius ir kelio ženklus.

_________________________________________________

Šis tekstas pasirodė 2021 m. liepos 21 d. pavadinimu „Kinder geschwächt durch Lockdowns und Masken erkranken schwer am RS-Virus“ svetainėje https://tkp.at/

Išversta padedant www.DeepL.com/Translator.

Šis tekstas yra licencijuojamas pagal „Creative Commons Attribution 4.0“ tarptautinę licenciją. Nesivaržykite kopijuoti ir dalintis.

Facebook komentarai
});}(jQuery));