V.Putinas paskelbė mobilizaciją, Rusijos karas su NATO neišvengiamas

russia

russia

Rusijos prezidentas V.Putinas paskelbė dalinę mobilizaciją, į kariuomenę bus šaukiami jau tarnavę armijoje vyrai, jie bus papildomai apmokomi. Kartu šį savaitgalį įvyks ir referendumas Donecko, Luhansko, Chersono srityse – jų gyventojai nubalsuos už prisijungimą prie Rusijos, Rusijos Dūma tai iš karto patvirtins, ir karas Ukrainoje jau taps ne ‘specialia karine operacija”, tačiau atviru Ukrainos ir Rusijos karu.

Visa Lietuvos žiniasklaida trimituoja apie „apsišaukėliškas” respublikas – o kaip tada su tautų apsisprendimo teise? Kodėl Kosovo gyventojams buvo leista sukurti savo valstybę Serbijoje, o rusams, kuriems nebėra vietos Ukrainoje, to daryti nebegalima.

Bet kuriuo atveju šis konfliktas neišvengiamas išaugs į tai, kad NATO, norėdama išgelbėti Ukrainą, turės soti į mūšį. Tačiau nė viena ES šalis nenori žūti dėl kažkokių pusgalvių, tikinčių bandera kaip savo herojumi.

Todėl JAV greičiausiai į mūšį mes savo ištikimuosius vasalus – Baltijos šalis ir Lenkiją. Kas iš jų liks po mūšio? Kam tai rūpi? Ukrainos bet kuriuo atveju tikrai nebelis, o mes stovime eilėje prie visiškos sunaikinimo. Ir dėl ko? Dėl to maidauno, kurio metu ginkluoti banditai 2014 m. užgrobė valdžią Ukrainoje ir pasiuntė savo kariuomenę šluoti nuo žemės Donecko, kuris iš karto atmetė „Banderos, kaip herojaus”, perspektyvą/

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));