V.Putinas atsisakė dalyvauti Švabo sugalvotame pasaulio „perkrovime”, kuriame numatytas amžinas karantinas

dus

dus

Kadangi Rusijos prezidento Vladimiro Putino kalbą vakar online formatu įvykusiame Davoso Pasaulio Ekonomikos Forume jau kai kas lygina su garsiąją Miuncheno kalba, tai nusprendžiau paklausyti. Ir ką gi – man visai patiko. Panašu, kad Rusija nepasirašo jokiam Didžiąjam Resetui, bent jau toks įspūdis susidarė klausantis. Kaip kad sakė ponas Švabas savo garsiojoje knygoje – jeigu bent viena šalis atsisakys dalyvauti šiame globaliame projekte – joks pasaulinis resetas negalės įvykti. ( Nors to ir reikėjo tikėtis.) V.Putino kalba radikaliai skyrėsi nuo tų visų vadinamų vakarų „didžiųjų lyderių” kalbų . O jie pastaruoju metu kalba taip, lyg skaitytų iš vienos špargalkės – praktiškai naudodami tas pačias sąvokas. Rusijos prezidentas kalbėjo kažkaip „nuo dūšios”, kvietė pasaulį neiti antiutopiniu keliu ( ką tai reiškia ko gero visi supranta). Jis pripažino , kad pasaulis atsidūrė aklavietėje, bet siūlė rinktis tokį ekonomikos vystymosi kelią, kur žmonės yra ne priemonė, bet tikslas. Taip pat jis kalbėjo, kad nedelsiant reikia spręsti ne tariamas ( įtariu kokias) ,bet tikrąsias pasaulio problemas. Vienu žodžiu – tokia kalba, kurioje atsispindi sveika logika ir neisteriškas požiūris į tam tikrus dabar vykstančius įvykius. Aišku, čia nėra joks pretekstas džiūgauti ,čia tik kalba, o mums savo problemas vis tiek reikės išsispręsti patiems. Bet gal kam bus įdomu :
„Jau nebe sąmokslo teorija.
„Daugelis klausia – kada mes pagaliau galėsime grįžti prie normalaus gyvenimo ?
Jeigu trumpai – niekada ! Formuojasi nauja realybė , radikaliai besiskirianti nuo tos , kurią mes pamažu paliekame praeityje .”
klaus2
Tai citata iš Klauso Schwabo knygos , kuri jau gavo metų knygos , o tiksliau – metų skandalo titulą . Knyga vadinasi ” COVID -19 : Didžioji perkrova”. Ją 2020 – ųjų metų vasarą parašė Klausas Schwabas (žmogus , įkūręs Davoso forumą ) ir ultrakairiųjų pažiūrų žurnalistas , futurologas Therry Malleret .
Šios knygos lozungus ir formules jau seniai savo pasisakymuose naudoja Kanados ministras pirmininkas J.Trudeau , žmonės iš J.Bideno rinkiminės kampanijos , Britanijos premjeras B. Jonsonas ir kiti politikai : ” naujas normalumas” (new normality ) , ” medicinos amžius”(medical years) , „perstatysim geriau ” (build back better) ir kt. Ir tai jau nėra sąmokslo teorija – tai iššūkis mums , tai būdas mus įbauginti .
Knygoje mums aiškina – dabar nebebus nei nuosavybės , nei grynųjų pinigų , nei demokratijos , todėl , kad mes kryptingai tikslingai ir sėkmingai „sulaužėme ” pasaulį iki tokio lygio , kad jokio kelio atgal jau nebėra .
Ko gero pats įdomiausias klausimas būtų – kodėl knygos pavadinime figūruoja virusas? Kanados ministras pirmininkas J.Trudeau atsako : „virusas pasirodė pačiu laiku , ši pandemija suteikė mums šansą Didžiąjam ekonomikos perkrovimui.”
Taip pat ir pats K.Schwabas atviru tekstu pareiškė : ” pandemija parodė , kaip greitai mes galime įgyvendinti visus numatytus pasaulio pokyčius.”
Ir dar – jis ragina visų šalių vadovybę : NEATLAISVINTI SUVARŽYMŲ IR NEATŠAUKTI KARANTINO , KOKS BEBŪTŲ STIPRUS MASIŲ PASIPRIEŠINIMAS . Pažodžiui- „Desinchronizacija tarp dviejų grupių ( tų kurie priima sprendimus ir visuomenės) yra didžiulė , grupių interesai labai skiriasi ir išspręsti šią problemą bus nelengva . Jie ( visuomenė) dėl suvaržymų sukelto streso gali priešintis ir maištauti bei tapti nepaklusniais .Tačiau nepaklusniųjų pasipriešinimą reikia malšinti visais įmanomais būdais , o būdų mes turime labai daug,tokių kaip bendras visoms šalims dokumentas , kad nesi užsikrėtęs Covid-19 , pagal kurį asmenį bus galima įleisti arba neįleisti į kitą šalį ,lėktuvą ar futbolą .Ir dar daug kitų priemonių .”
(Kaip matome , dabar mes kaip tik ir esame šiame etape .)
Pabaigai dar keletas K.Schwabo minčių :
” Jeigu globalizacija ir demokratija ir toliau plėsis , tai nacionalinėms šalims vietos pasaulyje nebeliks . „
„Valstybinės vyriausybės ir tautos liks praeityje , vietoje jų turėtų susidaryti bendra biomasė.” (!)”
Facebook komentarai
});}(jQuery));