V.Orbano partija Vengrijoje sutriuškino ES globalistus

orban

orban

Rinkėjų aktyvumas 69%.
Dešiniųjų pergalė 53% prieš 35%.
Istorinė 6 partijų jungtinė opozicija neturėjo jokio poveikio. Tuo tarpu V.Orbano partija nuosekliai didina palaikymą (2012m. 45%, 2018m. 49%). Ir jokiais rinkimų apygardų perbraižymais, kuo gąsdino globalistų medijos, to nepaaiškinsi.
Vaivorykštinė belytė, besienė, anti-šeiminė, anti-tautinė globalistinė Europos modernybė yra stabdoma Vengrijoje.
——————————————–
Didžiausi trans-globalistų mitai apie Vengriją, be abejo, visi yra „moksliniai“:
1) V. Orbanas „okupavo“ valstybę. Faktas: didžiulis natūralus visuomenės palaikymas.
2) V.Orbaną reikia diskvalifikuoti už proputinišką politiką ir Ukrainą. Faktas: V.Orbano santykiai su Kremliumi yra pragmatiniai ekonominiai. Pakso atominė elektrinė yra gyvybiškai svarbi Vengrijai, nes pagamina daugiau nei 50% elektros. Santykiai su Ukraina yra sudėtingi istoriškai ir net V.Zelenskis pripažino Vengrijos suverenia teisę pasirinkti su kuo ir kaip draugauti (dabartinio karo kontekste). Principinis dalykas: nėra jokio signalo, kad V.Orbano Vengrija savo ateitį labiau sietų su Rusija, o ne su Europa. Labiau matomas laviravimas tarp „turtingų idiotų“ Vakaruose ir pragmatinių interesų Rytuose. Mums tokia politika yra grėsmė, bet ji neviršijo kritinės temperatūros.
3) V.Orbanas užgniaužė žodžio laisvę šalyje. Faktas: niekas nėra persekiojamas už politines pažiūras, galima steigti ir vystyti savo laikraščius ir interneto saitus, bet yra aiški valstybės (migracijos, sienų, šeimos) politika valstybinėse medijose.
4) V.Orbanas apribojo akademinę, mokslinių tyrimų laisvę. Faktas: iš šalies buvo išpravodintas G.Soroso Central European University už gender studies, kurios yra paremtos ne mokslu, o marksistinės, neo-bolsevikines kilmės belytiškumo ir socialinės inžinerijos ideologija. Joks mokslas nėra cenzoriškai prižiūrimas valstybės ir gali laisvai vystytis. Liberalių pažiūrų mokslininkai nėra persekiojami ar teisiami, priešingai nei konservatyvių pažiūrų mokslininkai genderistinėse valstybėse, kaip JAV Kalifornijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje.
5) V.Orbano Vengrija yra prieš Europos Sąjungą ir būdama Rusijos Trojos arkliu siekia iš vidaus sugriauti ES. Faktas: ta pati V.Orbaną renkanti vengrų visuomenė yra labai proeuropietiška, pats V.Orbanas turi gerą klasikinį išsilavinimą ir yra europietis. Vengrija buvo, yra ir bus europietiška valstybė su ne mažesne, o gal ir gilesne asmens laisvių ir teisių tradicija nei Lietuva. Vengrų kritika yra ne Europai, bet Europos Sąjungai, kuri suvokiam
Facebook komentarai
});}(jQuery));