skip to Main Content
Valentinas Mazuronis neleistinai naudojasi „tvarkiečių“ politiniu kapitalu

Partijos Tvarka ir teisingumas sekretoriatas išsiuntė priminimą Europos Parlamento nariui Valentinui Mazuroniui apie partijos centrinės būstinės ir Vyriausiosios rinkimų komisijos darbo laiką tam atvejui, jeigu buvęs partijos Tvarka ir teisingumas atstovas artimiausiu metu nuspręstų sugražinti „tvarkiečiams“ Europos Parlamento nario mandatą.

Valentinas Mazuronis į Europos Parlamentą buvo išrinktas pagal partijos Tvarka ir teisingumas sąrašą 2014 metų gegužės 25 dieną.

Po kurio laiko Valentinas Mazuronis paliko „tvarkiečių“ gretas ir deklaravo savo ketinimus vesti Darbo partijos sąrašą šių metų spalį įvyksiančiuose Seimo rinkimuose.

Balandžio 9 dieną prasideda politinė rinkimų kampanija, todėl akivaizdu, kad Valentinas Mazuronis greičiausiai pasiners į plačią agitacinę veiklą, todėl partijos Tvarka ir teisingumas rinkėjai nuogastauja, ar liks laiko europarlamentarui deramai atstovauti „tvarkiečių“ partijos programines nuostatas Europos Parlamente.  

Partijos Tvarka ir teisingumas vadovybė skyrė pakankamai laiko buvusiam partijos nariui apsispręsti dėl jo politinės veiklos prioritetų ir kurį laiką nekėlė klausimo dėl Valentino Mazuronio pasirinkimų. Tačiau Valentino Mazuronio piktnaudžiavimas ir politinės kultūros principų nepaisymas pernelyg ilgai užsitęsė.

Partijos Tvarka ir teisingumas sekretoriatas suteiks visokeriopą paramą Valentinui Mazuroniui atliekant Europos Parlamento nario mandato atsisakymo procedūrą.

 Partijos Tvarka ir teisingumas informacijos centras

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));