V.Bakas žino, kad vagiama jau miestais

 

Seimo NSGK pirmininkas V. Bakas prisipažino šauliams: tai, ką aš pamačiau per tuos šešis mėnesius – atima žadą 

10

 
Paskelbta: 2017-07-06 09:25 Autorius: ekspertai.eu
NSGK pirmininkas V. Bakas (dešinėje). Nuotr. lrs.lt
NSGK pirmininkas V. Bakas (dešinėje). Nuotr. lrs.lt

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Vytautas Bakas, daugiausia dėmesio skiriantis galimai karinei Rusijos agresijai ir kovai dėl Astravo branduolinės jėgainės statybų sustabdymo, birželio 23 d. Seime vykusioje konferencijoje „Lietuvos šaulių sąjunga prieš 20 metų ir šiandien: iššūkiai ir perspektyvos“ be kitų kalbėtojų sveikinimo žodį pasakė šauliams.

„Noriu pasakyti, kad nepamirštumėt savo veikloje, kai formuluosit misiją savo vaidmens ir pasipriešinant ar atsispiriant vidaus grėsmėms. Gal nebūsiu šventiškas labai, bet, galbūt, kalbėkim, norėčiau su jumis pakalbėti apie tikrovę. Korupcija, tai ką aš pamačiau per šituos šešis mėnesius, tiesiog atima žadą. Schemas“, – susirinkusiems sakė V. Bakas.

Pasak žaliojo valstiečio, „mes įsivaizduojam, kad milijonas yra korupcija, kai pavagia milijoną“.

„Bet yra tokios schemos, kur pelnomasi iš valstybės kelis kart daugiau ir mūsų protas neišneša, kad tai gali būti korupcija, mes to neįvardinam“, – atskleidė NSGK pirmininkas.

Politiko teigimu, „šiandien Lietuvoje yra tokia situacija, kada žmonės grobdami miestelius, miestelių biudžetus, Lietuvos biudžetus, po dešimties metų iš teismų išeina pakelta galva“.

V. Bakas pakvietė šaulius neignoroti vidaus problemų ir visiems kartu ugdyti nepakantumą.

Visos NSGK vadovo kalbos klausykitės čia:

Susiję:

Šalies gynybai bus panaudoti visi galimi resursai ir įtraukta visa tauta  

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));