Prokuratūra paprašė skirti A.Paleckiui 9 metus kalėjimo už žurnalistinę veiklą

maxresdefault-1

maxresdefault-1

Algirdas Paleckis
Riedu namo iš teismo Šiauliuose. Nuotaika normali, nes nieko netikėto neįvyko. Prokurorė vykdo užduotį eliminuoti mane, tad pareikalavo 9 metų kalėjimo. Ribota ji ir jos vadai, manydami, kad tai mane eliminuos. ? Visiems – linkėjimai iš žaliuojančio Lietuvos vidurio.
Šiandien prokurorė prašys Šiaulių apygardos teismo skirti man bausmę už „šnipinėjimą”. Tad teikiu savo komentarą dabar, nes ne visi žurnalistai galės atvykti į Šiaulius.
Pirma, prokurorės kaltinimas, kad užduotis man davė, cituoju, „nenustatytas Rusijos žvalgybininkas”, tik parodo logikos ir tyrimo lygį.
Antra, patariu žurnalistams užduoti prokurorei elementarų klausimą: ką konkretaus aš prišnipinėjau apie sausio 13-osios bylą tyrusius pareigūnus ar Lietuvoje kalintį Rusijos kariškį J. Melį? Gal pareigūnų adresus? Gal telefonus? Gal pareigas? Gal J. Melio ligos istoriją?
Trečia, būtent todėl prokurorei beliko dangstytis verslininko Deimanto Bertausko „parodymais”. Kurio bylą už vaikų pornografinių nuotraukų kaupimą (309 Baudžiamojo kodekso straipsnis) prokuratūra vilkina jau pustrečių metų.
Ir ketvirta – kviečiu augantį piliečių skaičių, kuris nenori taikstytis su šalyje gausėjančiomis neteisybėmis, vienytis.
Facebook komentarai
});}(jQuery));