Šeimos maršą dergia spec. tarnybos, naudodamos „pakabintą” TV-3 direktorę L.Blaževičiūtę ?

laurute

laurute

Praeitą savaitę TV-3 žinių laidą parodė ilgą reportažą, visaip besityčiojantį iš Šeimos maršo organizatorių ir rėmėjų.
LL šaltinių nuomone, tokią užduotį šiai televizijai davė spec. tarnybos, kurios naudoja tą pačią seniai išbandytą šantažo įrankį.
T.y. TV-3 direktorei Laurai Blaževičiūtei dar 2014 m. STT buvo iškėlusi baudžiamąją bylą ir įteikusi įtarimus dėl sunkių nusikaltimų – dėl galimo dokumentų klastojimo, turto iššvaistymo, apgaulingos buhalterinės apskaitos tvarkymo ir turtinės prievolės sumokėti valstybei mokesčius išvengimo.

STT įtarė, kad samdoma direktorė Laura Blaževičiūtė plovė įmonės pinigus – sumokėjo daugiau nei 30 tūkst. litų tokiam žinomam lobistui Andriui Romanovskiui, o pastarasis po to finansavo Tele-3 vadovų kelionę į Italiją. Įtarimai buvo grindžiami slapta įrašytais telefoniniais pokalbiais.

Tačiau po kiek laiko STT bylą L.Blaževičiūtei nutraukė, o Tele-3 nebeliko jokios Dalios Grybauskaitės kritikos. Užtat atsirado TV-3 reportažai, kurie „demaskuodavo” tuos žmones, kuriuos pati prezidentė nurodydavo „patraukti”.

„Ryte gavau skambutį iš VSD kadrinio veterano Sigito Babiliaus (nuotr. viršuje) vadovaujamos TV3 žinių tarnybos, – teigia „skaliku, kurį reikia patraukti” prezidentės D.Grybayskaitės įvardintas žurnalistas Tomas Dapkus, – suprantu, kad čia man siunčia linkėjimus ar tai Prezidentė, arba prie jos “gynybos” prisidedantys veikėjai kaip Jucevičius. Babilius ir jo VSD draugeliai nuožmiai šmeižę Vitalijų Gailių FNTT skandalo metu itin rūpinosi, kad Jucevičius liktų poste, kai aš gyniau apšmeižtus Gailių ir Vytautą Giržadą, kuriems tada buvo fabrikuojamos bylos. Jos subliuško. Čia tas pats Babilius, kuris STT pradėjus bylą prieš jo viršininkę TV3 direktorę Laurą Blaževičiūtę nepasivargino skambinti tiesiai generaliniam prokurorui Dariui Valiui ir net į Prezidentūrą, kad tuoj šita byla būtų “sutvarkyta”. Ir dar žinutė TV3 vadovei: miela Laura, ačiū už purvo dozę“.

 

„Dabartinei prezidentei Daliai Grybauskaitei labai svarbu turėti tos televizijos palankumą, ir taip akivaizdžiai pademonstruojamas generalinio prokuroro priklausomumas nuo Jos Ekscelencijos, – taip šį įvykį pakomentavo Seimo narys Povilas Urbšys, – kitaip aš negaliu paaiškinti, kodėl Generalinė prokuratūra perima bylą su nežymia pinigų suma, ir ypač fazėje, kai tyrimas byloje yra baigtas (jis kalbėjko apie bylą L.Blaževičiūtei, kuri iš Panevėžio apygardos buvo perduota generalinei prokuratūrai ir nutraukta – aut. pastaba). Šiame kontekste galime prisiminti kitą baudžiamąją bylą dėl PVM grobstymo, kurią tyrė Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba, vadovaujant dar Vitalijui Gailiui. Vienu iš įtariamųjų joje buvo tapęs prokuroro I.Mikelionio brolis. Ta byla taip pat buvo baigiamosios fazės ir ruoštasi ją perduoti teismui. Bet ji staiga buvo paimta iš FNTT ir perduota Kriminalinės policijos biurui. Praėjo jau keleri metai, bet iki šios dienos visuomenė nežino, ar pasitvirtino įtarimai I.Mikelionio broliui. Gal jau iš tikro atėjo laikas išsiaiškinti, koks likimas bylų, kurios Generalinės prokuratūros iniciatyva buvo perimtos iš vienų ikiteisminio tyrimo įstaigų ir perduotos kitoms?

 

 

„O TV3 vadovė, kuri lenda į privačius kitos televizijos žurnalisto šeimos reikalus, tokiu atveju turėtų atsakyti kokią įtaka jos vyro advokato klientai turi TV3 turiniui, – sako Tomas Dapkus, – šiandien TV3, pasiremdami prieštaringai vertinamo buvusio FNTT direktoriaus Kęstučio Jucevičiaus kriminaliniame pasaulyje turinčio pravardę Balerina, pasisakymais, paskelbė mane šmeižiančią informaciją. Maža to, jie į tai įvėlė mano šeimą ir šmeižia mano žmoną.

Noriu pradėti nuo atsiprašymo savo mylimos žmonos, kad dėl mano žurnalistinio darbo jai dabar tenka būti šmeižto, kurio tikslas esu aš, taikiniu. Nusitaikyta į man artimiausią žmogų.

 

Prieš kelis metus buvau apklaustas advokato Juzefo Kozubovskio byloje kaltinant šį advokatą, kad jis rinko duomenis dėl tuomečio FNTT direktoriaus Kęstučio Jucevičiaus veiklos. Specialiųjų tyrimų tarnybai paliudijau, kad jų konfliktas kilo tada, kai K.Jucevičius per tarpininką reikalavo didelės vertės kyšio iš J.Kozubovskio, kad dėl jo vykdomas tyrimas FNTT būtų nutrauktas, kad tai man buvo žinoma iš paties advokato, ir nustatyto tarpininko, kuris buvo atsiųstas pas J.Kozubovskį. Taip pat kiti epizodai dėl korupcijos K.Jucevičiaus vadovaujamoje FNTT. K.Jucevičius buvo apklaustas specialiuoju liudytoju.

Šią bylą vėliau nagrinėjant Kauno apygardos teisme, gavau šaukimą liudyti. Prieš liudijimą į mane kreipėsi itin aukštas Valstybinės mokesčių inspekcijos pareigūnas, kuris įspėjo “saugoti žmoną”, jei viešai mano liudijimu bus pakenkta antros kadencijos siekiančiam FNTT vadovui, man bus keršijama.

Apie tai registruotu raštu informavau generalinį prokurorą Evaldą Pašilį. Teisme liudijau apie visas man žinomas aplinkybes, tame tarpe apie aukščiausio lygio korupciją FNTT. Taip pat teisme įvardijau spaudimo faktą ir tai, kad apie tai informavau generalinį prokurorą. Vakare vykusiame priėmime užsienio ambasadoje generalinio prokuroro pavaduotojas žodžiu manęs pasiteiravo ar aš liudijau ir kokia mano situacija. Kaip žinome, Jucevičius nebuvo perskirtas antrai kadencijai. Manau, kad prie to prisidėjau nemažai ir aš demaskuojant šį nešvarų veikėją. Niekada negavau jokių kvietimų nei į VMI, nei į FNTT, nei į prokuratūrą.

Mano žmona yra Ukrainos pilietė, keletą metų ji gyveno Lietuvoje pagal išduotą laikiną leidimą, kuris neleido jai dirbti, migracijos įstatymai ją įpareigojo atsivežti pinigus pragyvenimui ir juos laikyti sąskaitoje. Tai ir buvo daroma. Vėliau, po mūsų santuokos, ji apsisprendė likti gyventi su manimi Lietuvoje, Ukrainoje vyko karas, regionas, iš kurio ji kilusi buvo Rusijos taikiniu. Tiek ji, tiek jos šeima manė, kad Rusijai puolant, jie atvyktų čia. Dalis pinigų, gautų iš paveldėjimo, pervesti per bankus, dalis legaliai įvežta grynais (bankinės operacijos valiuta Ukrainoje buvo ribojamos). Visa tai laikyta sąskaitoje, yra elementariai pagrindžiama.

Viskas paprastai pagrindžiama dokumentais.

Mes neturime jokių turtų, jokio nekilnojamo turto, jokių kitų pinigų, išskyrus tuos, kurie buvo ar yra oficialiai banko sąskaitoje. Tik sumos nėra tokios, kokias vardija Jucevičius, “atsimenantis iš galvos”.

Nei man, nei jai nėra jokių įtarimų. Žmonos buvo paprašyta pateikti finansinius dokumentus. Tai ir buvo padaryta. Viskas. Todėl šią TV3 publikaciją traktuoju kaip organizuotą šmeižtą prieš mane ir mano šeimą.

Aš didžiuojuosi savo žmona, kuri dar neseniai dėl savo aktyvios veiklos kovoje su Rusijos agresija Ukrainoje ir dėl savo tiesioginio darbo vienoje iš Vakarų nevyriausybinių organizacijų, talkinančių vienos kaimyninės autoritarinės valstybės demokratiniai opozicijai, neseniai buvo tapusi net pačios Rusijos FSB (“Fancy Bear”) kibernetinių atakų taikiniu. Apie tai ją neseniai informavo Associated Press, kuri gavo duomenis iš kibernetinių ekspertų, dirbančių JAV Federalinio tyrimų biuro FBI pavedimu.

Planuoju kreiptis į generalinį prokurorą, kad Kęstutis Jucevičius būtų patrauktas baudžiamojon atsakomybėn, nes viešai atskleidinėja duomenis dėl privačių žmonių operacijų, kurias jis sužinojo dėl savo tarnybos. Taip pat, kad jis galėjo piktnaudžiauti tarnyba, siekiant susidorojimo su jam neparankiu liudytoju.

 

Už šeimų maršo širmos jau išlindo Henriko Daktaro ausis ir kitų banditų pavardės
Paskelbta: 2021-05-02 21:17 Autorius: ekspertai.eu
Laura Blaževičiūtė (galvutė pažymėta violetiniu apskritimu). Nuotr. facebook.com

Firmai „Bite Finance International B.V.“ priklausanti firma „UAB Bitė Lietuva“, kuriai priklauso firma „UAB All Media Lithuania“, kuri valdo „TV3“ televiziją, kurios generaline direktore dirba Laura Blaževičiūtė, paskelbė žurnalistinį tyrimą apie tai, kas iš tiesų stovi už gegužės 15 d. turinčio įvykti „Didžiojo šeimų gynimo maršo 2021“.

Žurnalistinio tyrimo metu nustatyta, kad šį maršą užvaldo kriminaliniai nusikaltėliai, Putino pakalikai bei kitos visuomenės atplaišos.

Atskleidžiama, kad į maršą prašosi ir politikos nevykėliai, tokie kaip Naglis Puteikis ar Seimo narys Mindaugas Puidokas bei daugybė panašių marginalų. Taip pat išaiškinta, kad vienas žinomas humoristas, vietoj to, kad pasakotų anekdotus, šiuo metu laiką skiria komentuodamas politikos aktualijas.

Skelbiama, kad prie maršo prisišliejo ir kadaise įtakingu buvęs „Respublikos“ leidėjas Vitas Tomkus bei panašūs politinėse paraštėse besitrinantys asocialai.

Ekspertai.eu šaltiniu duomenimis, prieš šio maršo priskreto ne tik „nekalti“ nusikaltėliai, bet ir didžiausi šalies kriminalinio pasaulio autoritetai – galvažudžiai recidyvistai.

Patikimi šaltiniai atskleidė, kad visam procesui iš kalėjimo vadovauja iki gyvos galvos nuteistas Henrikas Daktaras.

Yra duomenų, kad iš kito kalėjimo veiksmus jam padeda koordinuoti Algimantas Vertelka (garsios Tulpinių gaujos vadeiva), už žiaurius nusikaltimus taip pat nuteistas iki gyvos galvos.

Lietuvos analizių analitikų teigimu, visas šis kriminalinis gaivalas siekia eiti prie Seimo deginti senas padangas (kaip Maidane) ir kilus dūmų uždangai bei pasitelkus rusų mafiją neteisėtai nuversti demokratinę Lietuvos valdžią.

XXX

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));