Ukrainos pareigūnė prisipažino melavusi apie masinius rusų išžaginimus, kad įtikintų šalis siųsti daugiau ginklų. Ir tai pasiteisino.

maxresdefault 18
Ukrainos pareigūnė prisipažino melavusi apie masinius rusų išžaginimus, kad įtikintų šalis siųsti daugiau ginklų. Ir tai pasiteisino.
Paskelbta prieš 5 dienas birželio 9 d., 2022Paul Joseph WatsonVideo ekrano nuotrauka41 komentaras
Aukščiausia Ukrainos pareigūnė, kuri buvo atleista už dezinformacijos skleidimą, prisipažino, kad melavo apie masinius rusų prievartavimus, siekdama įtikinti Vakarų šalis siųsti Ukrainai daugiau ginklų.
Buvusi Ukrainos parlamento žmogaus teisių komisarė Liudmila Denisova buvo atleista iš pareigų po Ukrainos parlamento balsavimo dėl nepasitikėjimo, kuris buvo priimtas 234 balsais prieš 9.
Parlamento narys Pavlo Frolovas (Pavlo Frolov) konkrečiai apkaltino L. Denisovą, kad ji stumia dezinformaciją, kuri „tik kenkia Ukrainai“, susijusią su „daugybe įrodymais nepagrįstų detalių apie „nenatūralius seksualinius nusikaltimus“ ir vaikų seksualinį išnaudojimą okupuotose teritorijose“.
Viename Ukrainos naujienų portalo paskelbtame interviu J. Denisova pripažino, kad jos melas pasiekė savo tikslą.
„Kai, pavyzdžiui, kalbėjau Italijos parlamente Tarptautinių reikalų komitete, girdėjau ir mačiau tokį nuovargį iš Ukrainos, žinote? Aš kalbėjau apie baisius dalykus, kad kaip nors pastūmėčiau juos priimti sprendimus, kurių reikia Ukrainai ir Ukrainos žmonėms“, – sakė ji.
Denisova pažymėjo, kad Italijos „Penkių žvaigždučių judėjimas“ iš pradžių buvo „prieš ginklų mums suteikimą, bet po [jos] kalbos vienas iš partijos lyderių… pasakė, kad jie palaikys [mus], taip pat ir suteikdami ginklų“.
Nepaisant to, kad jos teiginiai apie masinius prievartavimus buvo melagingi, juos ne kartą pagarsino tokios senesnės žiniasklaidos priemonės kaip CNN ir „Washington Post“.
„Žiniasklaida greitai išplatino šios moters BS teiginius, bet negalėjo pasirūpinti, kad būtų ištaisyti duomenys“, – rašo Krisas Menahanas (Chris Menahan).
Iš tiesų per visą karą buvo nesuskaičiuojama daugybė atvirų melagingų pranešimų ir melagysčių, kai vadinamieji „faktų tikrintojai“ buvo pastebimi dėl to, kad jų nebuvo.
Tarp jų – radiacijos nuotėkis apgultose branduolinėse elektrinėse, kuris, kaip paaiškėjo, neįvyko, visiškai klaidinga žiniasklaidos informacija apie tai, kas įvyko Gyvatės saloje, Kijevo vaiduoklio apgaulė, taip pat „išpuolis“ prieš Holokausto memorialą, kurio niekada nebuvo.