Ukrainos advokatės kalba JTO Saugumo Taryboje

99d9d99d.jpg

Ukrainos advokatės kalba JTO Saugumo Taryboje

Paskelbta: 2022-02-18 11:31 Autorius: ekspertai.eu

Kijevo režimas niekada nevykdys Minsko susitarimų. Ir niekada neketino jų vykdyti. Jis pasirašė juos tik tam, kad gautų pertrauką, būtų Vakarų apginkluotas ir jėga susigrąžintų maištingas sritis.

Kijevo režimas nesiderės su Donecku ir Luhansku iš principo – nes jis netoleruoja kitaip manančių. Žmonės, kurie yra prieš ES, NATO, prieš Maidaną ir 2014 metų valstybės perversmą, kurie yra prieš karą su Rusija, Ukrainoje niekaip neatstovaujami. Jie neturi nei politinių partijų, nei visuomeninių organizacijų. Maža to – jie yra persekiojami. Kijevo režimas persekioja opozicinę žiniasklaidą ir politikus.

Sakoma, kad Vokietija ir Prancūzija bando įtikinti Ukrainos režimą vykdyti Minsko susitarimus, bet Kijevas neklauso. Tačiau realybė yra kita. Realybė yra ta, kad kolektyviniai Vakarai leidžia Kijevui nevykdyti Minsko susitarimų. Jeigu būtų kitaip, jie jau seniai būtų įvykdyti. Nes Kijevo režimas nėra savarankiškas. Tai marionetinis režimas, o Ukraina – kolektyvinių Vakarų kolonija.

Tų, kurie 2014 metais įvykdė perversmą ir atvedė į valdžią dabartinį marionetinį režimą, tikslas nėra taika Ukrainoje. Jų tikslas yra išprovokuoti karą Rytų Ukrainoje, į kurį įsitrauktų Rusija. Kito logiško paaiškinimo, kodėl nevykdomi Minsko susitarimai ir kurstoma karo isterija, nėra.

Dažniausiai Lietuvoje nepageidaujama ar, neretai, tiesiog draudžiama publicistika ir dokumentika – kiekvieną dieną rodoma „PressJazz TV“ kanale.

PJ%20juosta%20560

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));