Ukrainai dovanoti JAV milijardai sugrįžo demokratams?

FheTSKWaYAAAAIh

FheTSKWaYAAAAIh

BREAKING EXCLUSIVE: Dešimtys milijardų JAV dolerių buvo pervesta į Ukrainą, o tada, naudojant FTX kriptovaliutą, lėšos buvo išplautos atgal demokratams JAV

 

Ar kada nors susimąstėte, kur Ukrainoje dingo visi tie milijardai dolerių? Ar kada nors susimąstėte, kodėl kas nors pasitikėjo JAV politikos elitu, pavyzdžiui, Bidenais, kurių milijardinės lėšos keliavo į Ukrainą? Šiandien paaiškėjo, kad tai buvo puikūs klausimai.

Turime informacijos, kad dešimtys milijardų dolerių, nukeliavusių į Ukrainą, iš tikrųjų buvo plaunami atgal į JAV korumpuotiems demokratams ir elitui naudojant FTX kriptovaliutą. Dabar pinigai dingo, o FTX bankrutavo. Anksčiau šiandien pranešėme, kad FTX kriptovaliuta, pasirodo, buvo naudojama ponzi schemoje, kurioje dalyvavo demokratai ir Ukraina. Dabar žodis jau paskelbtas. Demokratai siuntė dešimtis milijardų į Ukrainą, o paskui šiuos pinigus plovė atgal į demokratų kišenes ir fondus JAV. Dabar bendrovė bankrutavo, o lėšos niekur nedingo.

Šia informacija buvo pasidalinta socialiniame tinkle „Twitter” ir iš savo šaltinių galime patvirtinti, kad ji yra tiksli.

 

 

BREAKING EXCLUSIVE: Tens of Billions of US Dollars Were Transferred to Ukraine and then Using FTX Crypto Currency the Funds Were Laundered Back to Democrats in US

Facebook komentarai
});}(jQuery));