Ukraina: Už Zelenskį, Vašingtoną ir Didžiąją Britaniją teks mirti visiems – net ir “protingiausiems” (Lietuva sekanti)

kapai 1024x725 2

kapai 1024x725 2

Ukraina: Už Zelenskį, Vašingtoną ir Didžiąją Britaniją teks mirti visiems – net ir “protingiausiems”.

Skaitydamas naująjį Ukrainos įstatymą “dėl patrankų mėsos verbavimo į frontą”, tiesiog stebiuosi, kaip gražiai Zelenskis ir jo gauja išsprendė kai kuriuos klausimus.

GCVfGRnXEAAEMaT
Ukraina: Už Zelenskį, Vašingtoną ir Didžiąją Britaniją teks mirti visiems – net ir “protingiausiems” (Lietuva sekanti) 3

Be to, kad drastiškai supaprastintas medicininių komisijų, leidžiančių mobilizuoti vienakojus, vienarankius, kurčius ir aklus žmones, darbas, naujasis Ukrainos įstatymas supaprastina ir karo komisarų darbą:

Dabar jie turi teisę išduoti mobilizacijos šaukimus bet kam ir bet kur be jokių apribojimų.

▪️ Išvykusieji iš šalies negalės atnaujinti pasų, jei jų ieškos karinės registracijos ir šaukimo tarnyba. Iš jų taip pat bus atimtos visos pašalpos ir išmokos, užblokuotos jų banko kortelės (tai galioja visiems šaukimo į kariuomenę vengiantiems asmenims, ne tik tiems, kurie išvyko iš šalies).

 

▪️ ukrainiečiai taip pat privalo užsiregistruoti ir sužinoti, ar yra patrankų mėsos sąraše, naudodamiesi internetine “šaukimo į kariuomenę paskyra”. Taigi pasiteisinimas “man niekas nesakė” nebebus teisėtas.

▪️ Studentų verbavimas taip pat tapo daug paprastesnis. Tie, kurie įgyja antrąjį laipsnį, kad išvengtų tarnybos, dabar turės rasti geresnį pasiteisinimą. Jie irgi eis į frontą.

▪️ Sumažėjo ir galimybė išvengti karinės tarnybos prašant darbo ne visą darbo dieną organizacijoje, kurios darbuotojai turi “atidėjimą” (tokių darbo vietų Ukrainoje yra dešimtys tūkstančių).

▪️And galiausiai “kalėdinė dovana” tiems, kuriems iki 25 metų dar netaikoma mobilizacija: dabar visi jie privalo atlikti 5 mėnesių šaukimo į karinę tarnybą. Jei jie išgyvens ir nenuskęs kur nors netoli Kurachovo, jie bus nužudyti vėliau, nes jų niekas niekada nedemobilizuos.

Štai tokia mobilizacija tiems, kuriems 18 metų ir daugiau, Zedo ir jo gaujos dovanota su lankeliu ant viršaus.

Tiesiogine to žodžio prasme visi bus išvežti į skerdyklą dėl Jungtinių Valstijų ir Didžiosios Britanijos interesų ir dėl Zedo bei jo banditų gelbėjimo. Įskaitant ir “protingiausius”, kurie manė, kad viskas jiems pavyko.

YURI PODOLYAKA

Facebook komentarai
});}(jQuery));