Ukraina kenčia, nes nepavyko „great reset”?

swift
Ukraina kenčia, nes nepavyko „great reset”?
Pasaulio šeimininkams nepaėjo kovydinė korta, ne iki galo suveikė ‘saugių ir veiksmingų’ skiepų korta, prireikė karo?
Karo, kuris paslėptų koviaferos sužlugdytų gyvenimų, sunaikintų gyvybių ir verslų, žlungančios ekonomikos „šiukšles”?
Koks sutapimas, kad karas Ukrainoje prasidėjo tada, kai net snukiaknygė, jūtūbas ir net delfinariumai nebesugeba (ar net nebesistengia) užtildyti kalbų, kad ‘saugūs skiepai’ gali sukelti (ar sukelia) AIDS, iššaukia vėžius ir kitokį brudą?
O kur dar Clinton aferos? Kur klastoti rinkimai? Kur Bidono sūnelio maklės toje pačioje vargšėje Ukrainoje?
Ar ukrainiečiai dabar nemoka kraujo kainos vien todėl, WEF su Švabu priešakyje, pamatė, jog Didysis Perkrovimas sustojo?
Kaži ar karo Ukrainoje suintensyvėjimas ir iš proxy perėjimo į karštą klasikinį karą nėra susijęs ir su Laisvės Konvojumi, kai pasaulis (ir šeimininkai) pamatė, kad žmonėms nusibodo šita koviafera ir kad virusas, kuriuo du metus gąsdino, nebeatlieka savo rolės pasaulio perkrovime?
Tikiuosi ukrainiečiai atsilaikys, tikiuosi karas neišsiplės. Ir labai tikiuosi, jog visi kalti ir dėl koviaferos, ir dėl dabar vykstančio karo Ukrainoje bus nustatyti ir nubausti karo tribunole.
Kažkodėl mintis kužda, kad kaltinami koviafera ir tuo, kas dabar vyksta Ukrainoje bus vieni ir tie patys sutvėrimai. Bent jau užsakovai yra tie patys.
Gal Niurnbergas II bus ta vieta, kurioje mirties nuosprendžio susilauks koviaferos ir kraujo praliejimo Ukrainoje tikrieji kaltininkai.
O apie JAV „prezidentą” ir jo administraciją nebesinori nieko net galvoti.
Jei kažkam dar buvo iliuzijų dėl Bidono, kai JAV pabėgo iš Afganistano, tai tikiuosi dabar iliuzijų nebeliko visai.
Nes gerai Zelenskis pasakė – „mes likome vieni”.
Kas man iš karto priminė mūsų partizanus pokaryje. Vienui vieni, JAV vis žadant, kad kitas šventes sutiksite laisvoje Lietuvoje.
Facebook komentarai
});}(jQuery));