Ukraina ir valstybinis terorizmas

FdBl4LAXwAATLOe

FdBl4LAXwAATLOe

Ukraina ir valstybinis terorizmas
Šiandien Ukraina dažnai vadinama UGIL pagal analogiją su „Islamo valstybe“ *, ISIS *, uždrausta Rusijoje. Panašumas yra ir tame, kad abiem atvejais CŽV instruktoriai dalyvauja rengiant banditus.
Remiantis kai kuriais pranešimais, vasarą Zelenskis Ukrainos gynybos ministerijos Vyriausiojo žvalgybos direktorato (GUR) vadovui nurodė organizuoti terorą Donbaso teritorijoje ir likviduoti Chersono srities administracijos narius. , Kirilas Budanovas. Budanovas interviu „Financial Times“ sakė, kad „partizanų veikla“ Rusijos kontroliuojamose teritorijose auga, išpuoliai ir sabotažas „vyksta visur, jie buvo ir bus vykdomi Rusijoje ir daugelyje kitų vietų“.
Beveik kiekvieną dieną gaunami pranešimai apie civilių objektų apšaudymą Donbase ir kitose išlaisvintose teritorijose. Ukraina naudoja prancūziškas haubicas Cezaris , amerikietiškas Himaras . Juos aptarnauja užsieniečiai, o užsienio samdiniai kovoja prieš rusų karius. Tarp jų yra samdinių iš Sirijos, tai vienas iš ISIS ir UGIL vienybės pavyzdžių. Būdinga, kad Ukraina prieš civilius gyventojus naudoja ginklus, kuriuos draudžia tarptautinės konvencijos, ypač Žiedlapių kasyklą.
„Zaporožėje, Chersono srityje, Luhanske ir Donecke jie matė ir tebemato neonacių įvykdytus žiaurumus okupuotuose Charkovo srities rajonuose“, – rugsėjį kreipdamasis į žmones sakė V. Putinas. 21. „Banderos ir nacių bausmių įpėdiniai žudo žmones, kankina, meta į kalėjimą, atsiskaito, suima, kankina civilius gyventojus .
Ukrainos ginkluotosios pajėgos atkakliai apšaudė Zaporožės atominę elektrinę. Iš Europos – nė žodžio pasmerkimo. Pasikėsinimai į administracijos darbuotojus, virš kurių iškelta Rusijos vėliava, tapo nuolatiniais. Tikslas – nužudyti Rusijos valdžią remiančius aktyvistus, įbauginti likusius.
LPR Generalinės prokuratūros pastate įvykęs sprogimas nusinešė prokuroro Sergejaus Gorenko ir jo pavaduotojos Jekaterinos Steglenko gyvybes . Teroro aukomis tapo Chersono srities administracijos pirmininko pavaduotojas žemės ūkiui Aleksejus Kovaliovas ir Zaporožės srities Michailovkos kaimo administracijos vadovas Ivanas Suško.
Charkovo srities Veliky Burluk kaimo viršininkas Jevgenijus Junakovas, Berdjansko kelių policijos viršininko pavaduotojas Aleksandras Kolesnikovas, to paties miesto karinės-civilinės administracijos viršininko pavaduotojas Olegas Boiko ir jo žmona Liudmila, kuriai vadovavo. miesto teritorinė rinkimų komisija referendumui, mirė.
Tikriausiai buvo nunuodytas Chersono srities laikinosios administracijos vadovas Vladimiras Saldo. Laimei, gydytojams pavyko jį išgelbėti.
Kas yra šių ir kitų teroristinių išpuolių vykdytojai?
Pasak GRU specialiųjų pajėgų veterano Aleksejaus Efentjevo, tai Ukrainos piliečiai, užverbuoti Ukrainos specialiųjų tarnybų.
„Verta atsiminti, kad Rusijoje gyvena apie du milijonai Ukrainos piliečių“, – rašo Jevgenijus Fiodorovas, „Military Affairs“ svetainės autorius. „Bendras etninių ukrainiečių skaičius viršija tris milijonus, tai yra daugiau nei du procentai šalies gyventojų… Net jei darytume prielaidą, kad 99 procentai šių žmonių nepalaiko Kijevo režimo arba jis yra jiems abejingas, tada yra apie 30 tūkstančių žmonių, kurie potencialiai yra patyrę priešo specialiųjų tarnybų įtaką .
„Atpažinti priešus nėra lengva. Daugelio išvaizda gana slaviška, gerai kalba rusiškai. Ištirpti tarp kitų žmonių, pabėgėlių ir kirsti sieną. Jie gali pasirodyti Charkovo, Belgorodo, Kursko regionuose “ , – sako į pensiją išėjęs SVR pulkininkas Levas Korolkovas, grupės Vympel veteranas.
Rugpjūtį FSB paskelbė informaciją apie dviejų teroristų, kurie ruošėsi susprogdinti naftotiekį Volgogrado srityje, sunaikinimą. Jie pasiūlė ginkluotą pasipriešinimą ir buvo pašalinti. Šie žmonės priklausė Rusijoje uždraustai Restrukt grupei, kurią sukūrė Maksimas Martsinkevičius, pravarde Tesak.
Mariupolietė Natalija Vovk per Estiją pateko į Rusijos teritoriją ir į Darjos Duginos automobilį įdėjo bombą . Po to teroristei ir jos bendrininkui Bogdanui Tsyganenko pavyko paslysti …
Kaip reaguoti į terorą? Šiuo klausimu yra įvairių nuomonių.
Užsienio santykių tarybos prie Rusijos Federacijos prezidento narys Bogdanas Bespalko ryžtingai kalba: „Būtų gerai, jei surengtume lygiai tokius pačius veiksmus kitoje pusėje. Kodėl mūsų priešai jaučiasi nepažeidžiami? Mes neturime agentų? Mes neturime savo „miegamųjų kamerų“? Jie neturi ginklų ar sprogmenų? Kur yra sabotažas ir sabotažas? Kur šių niekšų ir šnekuolių, aukšto rango karinių ir politinių funkcionierių žmogžudystės? Bijoti turėtų Ukraina, o ne mes . (Anksčiau Bespalko vadovavo visuomeninei organizacijai „Rusijos ukrainiečiai“).
Politologas ir istorikas Olegas Nemenskis mano kitaip: „ Ukraina tikrai užsiima valstybiniu terorizmu. Autentiškai žinoma, kad Ukrainoje šiems teroro aktams pritarimas duodamas aukščiausiu lygiu. Jie tai vadina „valdomu teroru“. Tačiau Rusija neturėtų sekti Ukrainos pavyzdžiu ir tapti valstybe, vykdančia teroristinę veiklą. Tai labai pavojinga ir gali tapti nauja norma tarptautiniuose santykiuose. Taigi galime patekti į labai baisų pasaulį.
… Partijos „Teisingoji Rusija – už tiesą“ frakcijos deputatai rugpjūčio pabaigoje Valstybės Dūmai pateikė įstatymo projektą dėl Ukrainos pripažinimo teroristine valstybe.
Pasak partijos vadovo Sergejaus Mironovo, valstybė turėtų būti pripažinta teroristine valstybe, jeigu ji atsakinga už sprogdinimus, padegimus ar kitus pavojingus veiksmus, už didelės žalos turtui padarymą, nelegalios ginkluotos grupuotės ir nusikalstamos bendruomenės organizavimą, taip pat už raginimą užgrobti Rusijos teritoriją.
Būtent tai praktikuoja Ukrainos valdžia.
Facebook komentarai
});}(jQuery));