Tylus diplomatijos skandalas: LR Seimas neįsileido Vokietijos (NATO, EU šalies) parlamentarų

Tylus diplomatijos skandalas: LR Seimas neįsileido Vokietijos (NATO, EU šalies) parlamentarų

Kristina Sulikienė

DALIA GRYBAUSKAITĖ TURI AUKŠČIAUSIĄ DIPLOMATO RANGĄ, BET NESIGAUDO DIPLOMATIJOJE: IŠRŪPINO KIAUŠINIŲ EKSPORTĄ Į ARABŲ KRAŠTUS, BET SPJOVĖ Į EKONOMINIUS SANTYKIUS SU KAIMYNAIS

Nors Lietuva su savo diplomatijos žvaigžde (turi aukščiausią diplomato kategoriją) Dalia Grybauskaite eskaluoja esanti NATO ir EU narė, realybėje elgiasi lyg būtų SSRS buvusių respublikų ir įtakos zonos satelitas.

Štai jeigu atvažiuoja į Lietuvą buvusios Tarybų Socialistinės Ukrainos Respublikos Rados narė Savčenko, priima ne tik Seime (tas pats lygmuo), bet ir Prezidentė.

Jeigu atvažiuoja kas nors iš Burundžio, Džibučio, Saudo Arabijos, ir Korėjos – nesvarbu kurios, o dar geriau yra Kinijos Liaudies Respublika, Naša Daša meta visus darbus ir lekia išskėstom rankom sutikti “partnerius”.

Gal eilinis “runkelis” nežino, bet Daša išsiderėjo lietuviškų kiaušinių eksportą į arabų kraštus. Welll-done, well-done: kuo daugiau mūsų mažėjančių ir nykstančių ūkių produkcijos bus eksportuojama, tuo intensyviau lietuviai turės apsipirkinėti Lenkijoje, Latvijoje, Baltarusijoje, o kai kurie jau spjauna į tokią “politiką” ir ima patys auginti dedekles vištas. Kiek galima mokėti 6 litus senais pinigais už “desetką”? Kiek kainavo ši “prabangos” prekė prieš visas eurus, kurie neturėjo branginti produkcijos (berods 3 litai?) – jau visi ir pamiršom.

Tuo pačiu Klaipėdos apygardos teisme teisiami 3 visuomenininkai, kurie pasakė, kad nenori jie būti NATO ir EU. Nenori ir euro valiutos, vietoj nacionalinės, kuri buvo įvesta po rublio. Nenori, kad kiaušiniai kainuotų 9 litus senais pinigais – o jie jau kainuoja, tarkime, Klaipėdos Akropolyje pirkėjai rado 10 kiaušinių už 2,89 euro. Nenori, nepirk. Bus, kas pirks. 

Dalia Grybauskaitė per Daukanto aikštės Telefoninės teisės skyrių nurodė juos kuo griežčiau nuteisti, nes viena yra norėti/nenorėti, o kita – priklausyti kažkur.

Naša Daša žino, jog svarbu sakyti kažkokius lozungus, kurių prasmės ji nežino. Iki 2013 metų ji mylėjo Rusiją, po to kažkas jai pakeitė plokštelę, ir ji nebemyli jau jos daugiau. Ir varo priešingus lozungus. O kas dedasi jos galvelėje, niekas nė nežino. Kiaušinių eksportas į arabų kraštus. 

Štai Dalia Grybauskaitė pagal savo elgesį nepriklauso nei NATO nei EU, bet ji garsiai rėkia, kad jeigu kas nors prieš šias įstaigas pasisakys, bus nuteistas. Nepriklauso, nes jai labiausiai rūpi ne  EU ir ne NATO šalis Ukraina. Visos kitos šalys tame tarpe ir Lietuva yra neįdomios.

 Ir visiems gerai. Svarbiausia kaip tu rėki. Nesvarbu, kad šalies prezidentė negieda Lietuvos valstybės himno. Čia nėra patriotizmo trūkumas. Svarbu rėkti, kad rusai puola, o NATO gina. O tuo metu tyliai kažką reguliuotis Ukrainoje, kuri nėra nei NATO, nei EU šalis.

Dabartinė valdžia nevengia susitikinėti netgi su Rusijos ambasadoriumi – nes Rusija duoda pinigėlių paminklų tvarkymui. Bet kad niekas neįtartų, jog imami Rusijos pinigai, koks nors Laurynas Kasčiūnas su Gabrieliumi ima rėkti, jog reikia nuverst visus sovietinius reliktus.

Aišku, prieš tai praplovus už tvarkymą šių kapų paminklų riebius Rusijos pinigėlius.

“Vatnikas – Lietuvos saugumų projektas. Patys atidarė, patys ir uždarė”, trumpai ir aiškiai prieš keletą dienų man pasakė buvęs anos sistemos žvalgas.

“Jūs taip gerai suprantat iš karto, nes…turit kompetencijos?”. Jis linktelėjo galva.

Taigi, labai nustebau, kad Laurynas Kasčiūnas ėmėsi kviesti Vokietijos Bundestago AfD partijos parlamentarus.

GABRIELIUI VADOVAUJANTYS MAMA, ŽMONA IR SENELIS UŽDRAUDĖ Į SEIMĄ ĮLEISTI VOKIETIJOS PARLAMENTARUS? 

Juk iš karto buvo aišku, jog namie Gabrieliaus Austėja lauks jeigu ne su samčiu, tai grėbliu, nes “šventajai Dinastijai, kurios “ŠVENTENYBĖ” Dėdulė pats dar neseniai skraidė Maskvą ir ten vogravo SSRS Liaudies deputatų “sjezde” (nelojalių sovietinei santvarkai į tokius “organus” niekas nerinko) negalima, oj kaip negalima viešai glėbesčiuotis su tais, kurie…blogai kalba apie Krymo (kąąąą??? Kur tai yra?) geopolitiką.

Dieve brangus, pagalvojau, Lietuvą ir Vokietiją skiria tik Lenkija, ir jūra. Per jūrą mes iš viso kaimynai.

NATO įstaigoje (NATO – ne šalis!!O įstaiga, organizacija. Tačiau Klaipėdoje 3 vyrukai teisiami, kad pasisakydami prieš šią įstaigą, pažeidė Lietuvos suverenitetą.) Vokietija yra mūsų kuratorė: mūsų pats aukščiausias generolas atsiskaito ir Vokietijos žvalgybai, nes tiesiog yra Vokietijos paruoštas karininkas. Baigė Bundeswehro karo vadų akademiją.

 Mūsų generolas būna neklauso Dašos, bet jeigu jam iš Vokietijos kas duoda per galvą, jis šiek tiek paklauso. Nors ir ne visada. Linas Linkevičius, beje, irgi neturi akies Vokietijos pusėn. Bet čia jo bėdos, nes kai elektrikasinžinierius pastatomas vadovauti diplomatijai, tai ką jis gali susigaudyti – gal tik kaip nužeminti elektrą santykiuose, bet ne kaip juos kurti, o esamus – palaikyti.

Vokietija yra sena Europos Sąjungos šalis, kuri moka didžiausias kontribucijas EU reikale. Tai svarbiausias ir didžiausias mūsų partneris.

Atvyko Vokietijos Bundestago nariai, prieš Lietuvos šimtmetį. Pagerbė. Vokietijoje saugomas ir nutarimo kreiptis į pasaulį 1918 02 16 tekstas. Tai mūsų didžiausias draugas – Vokietijos suvienyta valstybė! 

Diplomatinis protokolas reikalauja sutikti tokius aukštus svečius tuo pačiu lygmeniu.

Paprastai tariant – ministrai sutinkami vyriausybiniu lygmeniu, parlamentarai – parlamentiniu. Viskas, paprasčiausia beveik vaikiška logika. Daliai Grybauskaitei, aišku, mielesnė yra žudikė (ji yra nuteista už nužudymus, tiesiog atgauta į Ukrainą kalinių keitimo būdu, ir neteisėtai, neatlikusi bausmės paleista tiesiai į …Radą) Savčenka, rodžiusi “fakus” Rusijos teisėsaugai. Tačiau jeigu užimi tokį postą, miela ponia, diplomatijos vadovėlis turi būti ant stalo.

Gerai, nenori susitikti su Vokietijos parlamentarais- niekas neprašo. 

Bet paprotinti Gabrieliuką, kuris bijo mamos, žmonos ir dieduko rėkimo namie, tai bent galėjai.

Bet ką čia – juk buvo aišku, kad konservatorių partiją valdo valdomas asmuo. Kaip jam kažkas iš Rusijos, Gruzijos, ar Ukrainos opozicijos pasako, taip jis ir darys. Matote, kurių šalių įtakos zonoje yra konservatorių partija? Ogi TSRS.

LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMAS PAŽEIDĖ DIPLOMATIJOS PROTOKOLĄ. LAURYNUI KASČIŪNUI RIEBUS DIPLOMATIJOS “0” (UŽ SVORIO METIMĄ -10+)

Na, o dabartinis Seimas tai “sufeilino”. Jie žinojo, kad atvyksta Bundestago nariai.

Ir liepė neįleisti jų į Seimą.

 

Jaučiuosi pamaloninta. Mūsų “pavojingumas” vienodas su AfD nariais. Tik man vienkartinius leidimus duoda. O Vokietijos Bundestago nariams iš viso negalima. 

Priminkite, kokia Lietuvos valdymo forma?

Autokratija? Monarchija? Diktatūra? Ką?

Daliai Grybauskaitei, Viktorui Pranckiečiui ir Laurynui Kasčiūnui, kuris pabėgo kaip koks kvailys ir bailys nuo parlamentarų, kuriuos pats pakvietė, rašau diplomatijos 0.

Laurynui Kasčiūnui už pastangas mesti svorį ir nebeatrodyti kaip riebiai nusipenėjusiai kiaulei rašau 10+. Bet čia tik už grožį, nes politikoje Laurynai neblizgi. Anei diplomatijoje, turėdamas…mokslų daktaro diplomą! Berods – politologijos (!!).

Aš štai vis dar dr. (šifruojama kartais ne tik „daktaras“, bet ir „durnas“, gal ir gerai?) neturiu, nors baigiau doktorantūrą, išlaikiau visus egzaminus, ir parašiau disertaciją, gavau visas atestacijas, neduoda VDU to dr. ir viskas (rašau apie pokario banditizmą, juk dar negalima, reikia palaukti kokius 250 metų), pridengė dar ir nacis „etikmat“ pirmininkas (nes rašau apie Holokaustą – o kalbėt apie tai iki šiol juk irgi negalima!), bet diplomatijos vadovėlius varčiau dar 12 klasėje. Ten net apie šaukštus, peilius ir šakutes rašo. Juokai juokais, bet geram diplomatui reikia žinot stalo serviravimo taisykles. (!!) Nekalbant jau apie tarpvalstybinius santykius.

DIPLOMATIJOS VADOVĖLIŲ NETURI NEI D. GRYBAUSKAITĖ, NEI L. LINKEVIČIUS, TIK MEČYS LAURINKUS

Ak tiesa, neturi jie visi to vadovėlio, kur parašyta „vienodo lygmens valstybės atstovus priima ne žemesnis lygmuo, tai yra, parlamentarą– parlamentarai (Parlamentas), Vyriausybės narius Vyriausybės nariai, diplomatijos atstovus – diplomatai, ir t.t.“. Daug metų praėjo.  Dievuliau brangus, juk Dalia Grybauskaitė ir diplomatijos „grandas“ elektrikas – inžinierius, komunistas Linas Linkevičius nesidalina diplomatinių vadovėlių kopijomis!

12 klasėje Licėjuje man grėsė „2“, jeigu neatliksiu politologijos namų darbo apie diplomatiją. Labai griežtas mokytojas liepė man surasti 2 knygas, iš kurių reikia atlikti užduotį apie diplomatinį protokolą. Vieną už 19,95 lito radau knygyne. Bet ten tik peilių ir šakučių klausimus aptarinėjo. O kitą knygą buvau mačiusi vieno diplomato, saugumo vado M.L. namuose, nes draugavau su jo dukra B.L., kartu ruošdavom pamokas. To saugumo vado žmona gerai man buvo žinoma – labai gabi etnologė, pasisveikindavome jos kambario – kabineto tarpduryje. Pilni namai pas mus buvo jos knygų. Garbinga šeima. Beje, vienintelis M.L. neseniai gynė Rūtą Vanagaitę, kai ją bandyta sukūrenti ant laužo.

Vienintelis M.L. gynė Zigmą Vaišvilą. Gerai gerai, diplomatijos vadovėlis buvo pas Mečį Laurinkų. Bet kad jis tas visas knygas ir skaitęs, o ne kaip namų interjerą laikė.

Jau esu aprašiusi, kad tuo metu Mečio Laurinkaus pavaldiniai, jo kažkokių neprietelių „šestiorkės“ jį patį sekė, nes sekiojo paskui mane, sukurpęsektos bylą“.

Kadangi sekta – Prancūzijos sekta, gali būti, net ir šiandien ta sena medžiaga naudojama prieš mane dingusios brolio dukros reikale. Ką tik atėjus į Lietuvos katalikų bažnyčią (atėjau tik 1999 metais), nuo gimimo slėpus nuo manęs Dievą ir visus su juo susijusius klausimus, man neatrodė pavojinga melstis rožinį. O VSD – atrodė. Kažkokiu būdu net vienas mano aplinkos žmogus žinojo apie šį sekimą, ir liepė neit daugiau melstis rožinį į butą, kur tarybiniais laikais lankydavosi Sadūnaitė, o slaptas mišias laikydavo Tunaitis. Neklausiau, nes man neatrodė pavojinga melstis rožinį. Kad rožinio malda yra sektantizmas, iki šiol sunku patikėti – sunku suvokti ir VSD bukumą.

VSD nelaiko pavojumi lakstyti nuogiems po miškus, gerti, riaugėti, bezdėti, ir garbinti kažkokius „Senovės baltų dievus“, kurių niekas nėra matęs ir jie niekada nepadėjo Lietuvai, nes kaip rašoma šv. Rašte, stabai akių neturi jie negyvi. Beje, miškų dvasių „religiją“ rėmė ir KGB. Niekas nepasikeitė.  

Juokinga, bet pasipriešinimas prieš mane, sekimas, provokacijos buvo tokio dydžio, jog turbūt tik VSD vadas ir tegalėjo padėti baigti mokyklą. Suteikdamas tyliai savo namų biblioteką, kurią laikė virtuvėlėje, kur mes su Beatriče ruošdavome pamokas. Beatričei labai patiko virtuvėlėje būti, kaip beje ir man. Ten sakydavo, ji ir arbata šalia, ir jauku.

Gali būti, jog aš kažką tam mokytojui ir pasakiau, tiesiog jis atsikeršydamas liepė įrodyti, jog aš mačiau tokią knygą. Aš ir mokyklos laikais mėgdavau prieštarauti, diskutuoti. Ta knyga buvo labai reta. Ir įrodžiau.

Šita diktatūrinė, represinė, teroro santvarka kaip prasidėjo su konservatorių turinčių teroro organizacijos požymių, veikla, taip tęsiasi, iki šios dienos.

Ir diplomatinis šūvis į koją neįleidžiant Bundestago narių į Seimą – konservatorių, kurie valdomi keistų demokratijos fondų pinigų – darbas.

 Pamenu, tada todėl ir padariau tą namų darbą, dar pamenu, kad ir nusmigau miegot prie to darbo, man atrodo, virtuvėje, nes nebuvo lengva, kalba diplomatinė tai kieta. Užduotis buvo supainiota, kažkoks diplomatinis kazusas, ir reikėjo jį išspręsti.

Pamenu 3:30 iš darbo grįžo saugumo šefas. Pramerkiau vieną akį. Man būtent iš tų laikų užsifiksavę, kaip turi dirbti saugumas, kad jeigu tiria bylas, turi dirbti net naktį. Tuo metu VSD tyrė kunigo Mikutavičiaus nužudymo bylą, nors viešai apie tai nerasite informacijos. Aš žinojau, nes Beatričė skundėsi, jog jai skirta apsauga. Aš įsidėmėjau tai, ir todėl kartą, kai ją bandė pagrobti mafijozai, išsitempiau ją iš tos nesaugios aplinkos. Ji kaip visi naivūs vaikai, norėjo būti laisva, nepriklausoma, o man teko ją saugoti. Na mano toks būdas, aš negaliu nereaguoti, jeigu yra pavojai. O ji stengėsi „būti kaip visi“. Deja, tai yra tipinė ypatingų šeimų bėda, būdinga net karališkosioms (prisiminkime princezės Dianos dramą). „Jiems“ mes niekada nebūsime „kaip visi“…

 Kartais saugodavau ją nuo jos pačios. Tai be galo meniškas ir gilus žmogus. Labai gražus tokios draugystės periodas, vėliau aš baigiau mokyklą ir įstojau į universitetą, ir man buvo „ne lygis“ draugauti su mokiniais. Bet štai diplomatijos vadovėlio ir jame skelbtų tiesų nepamiršau.

Ryte, pamenu, trise virtuvėje gėrėm kavą, aš, draugė ir jos tėtis VSD vadas. Kaip suprantu tik praėjus labai daug metų, jo pavaldiniai per mano mokytoją tikrino, ar tikrai lankausi tuose namuose – nes tą knygą turi tik diplomatinis korpusas, jos niekur nėra nei vienoje bibliotekoje.

AR DALIA GRYBAUSKAITĖ STATO LIETUVOJE STALINIZMĄ?

Bet Laurynui Kasčiūnui kas nors galėtų duoti bent kopiją. O gal elekrikas- inžinierius  Linas Linkevičius neturi? O komunistė Raudonoji Dalia, kuri mokslus baigė Sovietų Rusijoje – juk geriausiu atveju KGB vadovėlius ten dalino, o ne pasakojimus apie diplomatiją. „Nieko čia nebus“, juk buvo jiems aiškinama. „Persimokinsite Amerikoje, ir marš toliau statyti stalinizmo“. Ką Dalia ir daro, ir ganėtinai sėkmingai – sistema pradėjo veikti netgi be teismo sprendimų. Policija, pavyzdžiui, ėmė nuginkluoti gyventojus, Seimui net nepriėmus ginklų kontrolės įstatymų – Policijos komisaras priėmė neegzistuojančio įstatymo neegzistuojančio norminio akto įgyvendinimo įsakymą.

Tai pastebėjo Seimo narys Simonas Gentvilas, ir per specialią spaudos konferenciją davė velnių Linui Pernavui už piktnaudžiavimą įgaliojimais ir Seimo apėjimą. Bet ar kas išgirdo? Juk yra Dalios Grybauskaitės diktatorinis valdymas, kuris nepripažįsta Seimo, teismų, Konstitucijos, kuriam nereikalinga net Tauta.

Kažkas panašaus juk buvo tik prie Stalino.

O štai Laurynas Kasčiūnas nėra skaitęs ar vartęs tų vadovėlių. Tai kas nors jam gaukit tą kopiją, netikiu, kad Linas Linkevičius labai jau skaito, juk galimai nieko nesigaudo apie diplomatiją, ir apie Lietuvos interesus užsienyje. Su XXXXXXXL dydžio liemene skraido ir skraido į Donbasą, gal kokią paną susiradęs, nes aš niekaip nesuprantu, ką ten veikti, jeigu mūsų kariai tikrai nekariauja, lietuvių ten nėra. O URM reglamentas kitų atvejų, kad ministras galėtų taip tankiai skraidyti – nenumato.  Tiesiog yra URM ministro tarnybos reglamentas, kada jis gali vykti į užsienio šalį dažnai. Rytų Ukrainoje tokių pagrindų nėra.

PAGAL “IKIMAIDANINĘ” UKRAINOS KONSTITUCIJĄ KRYMAS BUVO AUTONOMINĖ RESPUBLIKA, GALINTI BET KADA ATSISKIRTI NUO UKRAINOS, BEI RINKTIS KITĄ VALSTYBĘ, KURIOS SUDĖTYJE BŪTI– REFERENDUMO BŪDU

Ak, tiesa, dar apie Krymą.

Čia juk ir yra priežastis, kodėl Lietuvos Respublika pažeidė diplomatijos protokolą, ir nepriėmė valstybiniu lygiu Vokietijos Bundestago narių.

Krymas iki Maidano turėjo statusą “Krymo autonominė Respublika”. Specialusis statusas, kuris nustatė, jog Krymas laisvai įsiveda kalbas, numatytos kelios valstybinės kalbos, specialusis statusas taip pat leido bet kada keisti suverenumo klausimą – nuspręsti atsijungti nuo Ukrainos, prisijungti kažkur kitur.

Viskas buvo parašyta Ukrainos Konstitucijoje, skiltyje “Krymo Autonominė Respublika”.

Kaip suprantu, Laurynas Kasčiūnas neskaitė, nes per sudėtingas dokumentas.

Dar pagal tą Konstituciją išeina, kad Viktoras Janukovyčius po šiai dienai yra Ukrainos Prezidentas, nes atstatydinti jį galėjo tik apkaltos būdu arba dėl sveikatos būklės. Kiek pamenate, apkaltos nebuvo. Nebuvo nė išvados dėl negalėjimo eiti pareigų.

Taigi, šita valdžia Ukrainoje, kuri yra nelegetymi, nes ji atėjo karinio perversmo (nors Molotovo kokteilius mėtė civiliai ir atsargos kariškiai, bet jie buvo organizuoti į kuopas, turėjo griežtą karinę struktūrą) būdu, ir jos nerinko visos šalies gyventojai (rinkimai nevyko Kryme, Luhanske, Donecke) Lietuvos Seiman, Prezidentūron gali patekti kada nori, ir visiškai neaišku tuomet, ar Lietuvos politikai skaitę Lietuvos Respublikos Konstituciją, jog mums negalima jungtis į postsovietinius darinius – į jokius: nei karinius, nei ekonominius.

Ką daro Dalia Grybauskaitė, Linas Linkevičius, Gabrielius Landsbergis?

LIETUVOS POLITIKAI BENDRADARBIAUJA SU SSRS SATELITAIS, IR NEIGIA NATO BEI EU ŠALIS?

Jie prijunginėja Lietuvą prie tarybinės Respublikos Ukrainos.

Ar tai normalu? O štai NATO ir EU valstybės parlamentarams pasako “dinkite iš čia”.

Tai klausimas trečioko lygio asmeniui: kurios zonos valstybe Lietuvą laiko Dalia Grybauskaitė, Viktoras Pranckietis, Laurynas Kasčiūnas ir Gabrielius Landsbergis?

(Trečiokas atsakytų: SSRS satelitu.)

Beje, baimė susitikti su kitokios mąstysenos – tautiniais socialdemokratais (tokių Lietuvoje nėra, nes LSDP “prarijo” komunistai) parlamentarais iš šalies partnerės nerodo ne tik didelės politinės, bet ir psichologinės sveikatos.

Vadinasi, konservatorių partija, turėdama ne vieną mokslo daktarą, neturi argumentų atremti diskusijoje apie pabėgėlius ir Krymo klausimą?

Slysta ant teisės, diplomatijos, sienų klausimo žievės?

AfD aiškiai sako: šiuo metu Vokietijoje yra 600 000 nelegalų, juos reikia išsiųsti. Ką į tai L.Kasčiūnas? Kad reikia perkelt į Lietuvą?

Konservatoriai – aū, kam tarnaujat? Kuriai valstybei? 

Jeigu Vokietija nebe partneris, o be Ukrainos nebegalit gyventi (ji yra SSRS satelitas), tai gal laikas kurti ten kažkokį savo Seimelį, ir ten vadovauti tiems kraštams, nes čia Lietuva: NATO ir EU šalis. Čia turi būti svarbūs šių organizacijų šalių klausimai.

Man Krymas iš viso neįdomus, nes Lietuvos jis neliečia: Krymas iki prisijungimo prie Rusijos nebuvo EU ir NATO sudėtinė dalis, ir dabar nėra.

KĄ TEIGIA LIETUVOS NACIONALINIO SAUGUMO PROTOKOLAS IR KAIP JĮ PAŽEIDINĖJA D.GRYBAUSKAITĖ, L. KASČIŪNAS IR GABRIELIUS?

Saugumo protokolai nurodo, jog tokios teritorijos yra “trečiosios šalys”, o kontaktai su jomis ribotini (karinėje, ir saugumo sferoje…). Kodėl konservatoriai nesilaiko Lietuvos nacionalinio saugumo protokolų? Ir kaip VSD duoda leidimus dirbti su slapta medžiaga tokiems asmenims? O gal VSD irgi nežino mūsų šalies, kuri priklauso NATO ir EU, saugumo protokolo?

Tiesa, kaip pamiršau – į VSD ir AOTD protingų, mokančių skaityti žmonių juk nepriima. Praėjo tie laikai. Jeigu  gali įrodyti, jog esi bukas kaip bato aulas, ir vykdysi visus, net ir pačius idiotiškiausius nurodymus, tave priims. Taip pat yra ir LK. Kuo bukesnis – tuo aukštesnis laipsnis, patiems protingiausiems – žemiausias. 

Durnių laivo valstybėje ir Vokietijos Bundestago nariai bučiuoja Seimo durų rankeną, ir turi eiti į “Kremliaus televiziją”, o “Kremliaus spauda” (ta, kur “neteisinga”) rašo.

Rusai puola. Galąskime auksinius šaukštus.

Man dar tokia mintis šovė: jeigu įmanoma neįsileisti Vokietijos Bundestago narių, vadinasi, galima neįsileisti ir Lenkijos, Čekijos, Slovakijos, Suomijos parlamentarų, teisingai mąstau?

Dar galima aptverti Lietuvą auksinių šaukštų tvora, ir parašyti “čia kažkada buvo didinga valstybė, ir dabar čia liko tik durniai, runkeliai,  ir dar bukesni, kurie juos valdo”.

Bet aš didžiuojuosi savo valstybe. Ir man nepatinka, kad tokia bukuma valdo, ir šitokią gėdą padarė visame pasaulyje – pažeidusi diplomatijos protokolą. Ir net nepaaiškino Durnių laivo kapitonė, kodėl. 

Ir tada, kai po ilgų klajonių/

Žemėn atsiguls mana galva/

Nesakykit mano vardo žmonės/

Pasakykit žmonės LIETUVA.

O jūs Dalia Grybauskaite, galėtume taip pasakyti, kaip sako šio eilėraščio herojus?

O Laurynas Kasčiūnas – suvokia, jog Lietuva – tai Mes. (Taip mėgo sakyti Vytautas Didysis.)

Nuo kada Krymas, Doneckas, kuriame kažkoks priedurnis vasario 16 d. pakabino sušaudytą Lietuvos vėliavą – svarbiau nei Lietuva, jos saugumas, bendradarbiavimas su kaimyninėmis šalimis? (žiūrėkit Nacionalinio saugumo pagrindų įstatymą.)

Facebook komentarai
});}(jQuery));