Trečioji R. Šimašiaus nuotaka suprojektavo ir nelegaliai pastatytus „Misionierių sodus”

pjimage

pjimage

Beata Nicholson rašė, jog Šimašius šaunuolis, tikras vyras, kad greitai nutraukė nebedžiuginusius santykius su žmona ir taip greitai įsipareigojo naujajai. Mėnesiukas tarp skyrybų ir vedybų. Man tai tiesą sakant refliuksą kelia suvokimas, kaip įmanomas toks greitas tempas tarp skyrybų ir vedybų. Visi suprantam kaip. Žalimas ar Pavilionis tokiose situacijose ilgiau palaukė, bet gal Šimašių spaudžia laikas.
Ir visgi paprastiems piliečiams ir ypač vilniečiams daug svarbiau ne moraliniai mero gyvenimo aspektai, o tai, kokias pasekmes jo asmeninis gyvenimas turėjo miestui. O turėjo nemažas pasekmes – naujoji nuotaka laimėjusi nemažai savivaldybės konkursų. Ji ir prizų architektūros srityje daug laimėjusi, tad jokiu būdu nesiimu spręsti apie jos vertę dabartinėje (mano akimis) surūgusioje architektūros grietinėlėje. Tačiau prizus laimi ir daug kitų architektų. O štai užsakymus – nuotaka.
o svarbiausia žinoti tą faktą, kad būtent naujoji mero žmona suprojektavo Misionierių sodus, dar žinomus kaip šiltnamiai, suniokojusius senamiesčio panoramą ir de facto nenugriautus tik todėl, kad valstybė tada turėtų grąžinti apie 40 milijonų eurų vertės nuostolius projektą vysčiusiai, rodos, gruzinų įmonei. Išsipirkti leidimus kokioms tik nori statyboms velniškai apsimoka ir apsimokės, kol rizika dėl galimų neteisėto leidimo sukeliamų nuostolių nekris ant pačios leidimą gaunančios įmonės pečių.
Facebook komentarai
});}(jQuery));