Trečia dozė Lietuvai jau paruošta

po skiepo
Šiandien spręsis daug klausimų. LŠS atstovas vyksta į savivaldybę derinti rugsėjo 10 protesto akcijos klausimų, vėliau vyks į generalinę prokuratūrą aptarti neteisėtus teisėsaugos veiksmus, apie ką bus atskiras pranešimas.
Rugsėjo 10 protesto akciją vyks, tuo galit neabejoti. Vyks teisėtai, todėl abejojančius kviečiu atsikvėpti ir pradėti rengtis kelionei į Vilnių (skirta ne vilniečiams)
Vilniečiai – į jus kreipiuosi atskirai – atsisukite į savo šeimas ir pamatysite savo šeimos narių akyse viltį – viltį to, kad Lietuvos Šeimų Sąjūdžiui ir jį palaikančiai Lietuvos daugumai, galų gale pavyks pramušti stogą ir išsiveržus aukštyn įkvėpti gryno laisvės oro.
Padėkite savo šeimoms jaustis saugiau, nelikite nuošalyje tikėdamiesi, jog jus ši nelaimė aplenks.
Ji neaplenks nieko – studentai jau stovi eilėse prie skiepų, nes niekas kitas jiems nesuteikė jokios vilties pasirinkti kitą galimybę mokytis.
Mamos su nerimu žvelgia į A. Dulkio pareiškimus, kuriais jis žarstosi į kairę ir į dešinę, aiškindamas, kad tuoj reikės skiepyti mažus vaikus, o pačią vakciną leistis kas kelis mėnesius.
Trečia dozė Lietuvai jau paruošta.
Lietuvos Šeimų Sąjūdis pasisako už laisvą pasirinkimą, kas normalioje teisinėje valstybėje turėtų būti lyg ir savaime aiškus dalykas. Tačiau taip nėra Lietuvoje.
Čia mes turime kovoti už savo teisę laisvai gyventi, laisvai priimti sprendimus, laisvai dirbti, laisvai mokytis ir auklėti savo vaikus pagal savo įsitikinimus.
Todėl kreipiuosi į visus, kas skaito – nelikite nuošalyje, nes šis maras neaplenks niekieno namų „Galimybių” pasas šiandien suteikia tik tai, ką jūs dar prieš gerus metus turėjote be jokio GP.
Tai tik prievartos įrankis ir pavergimo priemonė, kurią visomis išgalėmis ir su visos Lietuvos parama siekia panaikinti LŠS.
Mes kviečiame kiekvieną, rugsėjo 10 prisiminti, kaip vieną svarbiausių dienų savo gyvenime ir nepraleisti progos prisijungti prie bendros visos Lietuvos (ir užsienyje) valios vėl išsikovoti laisvę savo valstybei, savo šeimoms, savo draugams, sau asmeniškai.
Ir žinote, Dievas palaiko Lietuvą, palaiko mus.
Susitiksime visi rugsėjo 10 d. prie Katedros, šviečiant saulei, besišypsant draugams, pažįstamiems ir vieni kitiems. Mes einame į laisvę. Kito kelio nėra.
Facebook komentarai
});}(jQuery));