Tolerantiškas modus operandi: jeigu pabėgėlis žaginą moterį tavo akivaizdoje – netikėk savo akimis! Tai – Putino darbas

 

Tolerantiškas modus operandi: jeigu pabėgėlis žaginą moterį tavo akivaizdoje – netikėk savo akimis! Tai – Putino darbas

Priblokšti į viešumą iškilusių baisių faktų apie masinius seksualinius prievartavimus , kuriuos vykdė organizuotos „prieglobsčio prašytojų” aka „pabėgėlių” gaujos įvairiuose Europos miestuose, lietuviškieji imigrantų užsivežimo entuziastai kuriam laikui buvo pritilę ir nuleidę ausis.

Jie juk taip tikėjosi, kad V.Europos valdžiai ir tolerantiškai žiniasklaidai pavyks suvaldyti viešosios erdvės kontrolę ir visuomenei ir toliau sėkmingai bus sekamos pasakos apie „nelaimingus pabėgėlius”, pasiruošusius integruotis į mūsų kultūrą, dirbti žemės ūkyje už minimalų lietuvišką atlygį ir kasdien dėkoti šeimininkams, kad juos įsileido į šalį.

Deja, laisvoje interneto amžiuje jų godoms nebuvo lemta išsipildyti. Faktai, kaip ta yla – vis vien iš maišo išlindo. Nuo paviešintų pabėgėlių siautėjimo Kelne ir kituose miestuose vaizdelių pakraupo net ir labiausiai patiklūs bei tolerancijos paveikti žmogeliai.

Juolab, kad kasdien lenda vis nauji faktai ir vis bjauresnės aplinkybės apie desperatiškus policijos vadovybės bei žiniasklaidos bandymus nuslėpti nusikaltimus ir pridengti jų vykdytojus.

Tačiau praėjus savaitei po tragiškų įvykių, imigracijos entuziastai nutarė, kad laikas pereiti į kontrpuolimą. Kadangi faktų, kurie kalba patys už save, paneigti nėra jokių galimybių, jie nutarė pradėti skleisti maksimaliai emocingą ir totaliai absurdišką konspirologiją.

Pirmasis kregždinas toje srityje buvo žinomas lenkiškų pieno produktų importuotojas, rankų darbo pusbačių kolekcionierius ir etatinis vakarėlių liūtas Sigitas Martinavičius.

Kuris sukūrė nezgrebnią, bet įspūdingą konspirologinę konstrukciją, anot kurios organizuotų pabėgėlių minių kolektyvinės „seksualinės pramogos” ir masiniai vietos moterų prievartavimai yra ne jų pačių kaltė ar tas puslaukinių gaujas į Europą įsileidusių politikierių klaida, bet …Kremliaus rankomis sukurptas sąmokslas!

Skaitome Sigito perlus apie Naujametinius vokietkų prievartavimus Kelne:
—————————
„Organizuota akcija prieš pabėgėlius
…..
Turime akivaizdžiai iš vieno centro suplanuotą ir koordinuotas provokacojas. Provokacijos tikslas, įbauginti ES žmones, kad žmonės pasipiktintų po pabėgėlių priedanga į Europą įsiveržusios musulmonų kariaunos veiksmais.
…organizuoja tas pats centras kaip ir Donbase. Ar pabėgėliai kalti ar tie kas organizuoja?”
—————————-
Taigi, stebėkite antpirštininko rankutes:

a) – NE susiorganizavusių pabėgėlių gaujų nusikaltimai, bet „akcija PRIEŠ pačius pabėgėlius”.

b) Tos pabėgėlių vykdomos akcijos tikslas NE seksualiai papromogauti ir parodyti vietiniams, kur jų vieta, bet, anot Sigito – „kad įbauginti ES žmonės pasipiktintu pabėgėlių veiksmais”.

c) – sugundo ir organizuoja pabėgėlius tam, kad jie eitų viešose vietose masiškai prievartauti vokietkų, ne jų vadukai ir lyderiai, bet …Kremliaus ranka.

Ta pati Kremliaus ranka, matyt, privertė A.Merkel juos įsileisti, o Kelno policijos vadus – nuleidus ausis stebėti ir nieko nedaryti, regint kaip tie Kremliaus valią vykdantys pabėgėliai siautėja miesto centre ir masiškai prievartauja vokietaites?

Ir Kremlius jiems liepė klastoti oficialius pranešimus ir ataskaitas, išbraukant eilinių policininkų pranešimus apie tai, kad siautėjo būtent pabėgėliai?

Ne kas kitas, o tik Kremliaus įtaka ir tiesioginės komandos privertė Vokietijos žiniasklaidą net keturias dienas slėpti nuo visuomenės baisius faktus apie tuos įvykius.

Na, kaip jums patinka tokios konspirologinės versijos? Savaime suprantama, nepagrįstos nei faktais, nei nuorodomis, nei minimaliai logiškais samprotavimais – tik nuogais tauškalais.

IMHO, tų Sigito postringavimo laikintojų ir palaikytojų sąrašas gali būti puikus lakmuso popierėlis, atskiriantis gebančius bent minimaliai mąstyti savo galvą nuo visiškai silpnapročių žmogelių.

Nes tam, kad imti tuos tauškalus už rimtą pinigą reikia turėti didelę skylę galvoje, pro kurią smegenėlės jau seniai ištekėjo.

 
Raimondas Navickas nuotrauka.
Facebook komentarai
});}(jQuery));