Tik Pasaulyje, kuriame nėra vietos Dievui, gali vykti tai, kas vyksta šiomis dienomis

shanghai Apocalypse 1
Kas panoro valdyti net Žmogaus sielos laisvės troškimą?
Tik Pasaulyje, kuriame nėra vietos Dievui, gali vykti tai, kas vyksta šiomis dienomis. Tačiau baisiausia yra tai, kad vis mažiau Dievo lieka Žmonėse. Nereikalingas, atstumtas Dievas traukiasi iš Žemės ir Žmonių širdžių. Taip tegalima paaiškinti tai, kas vyksta Šanchajuje, kur nuolat skamba paliepimas kontroliuoti savo sielos laisvės troškimą.
Turbūt didžioji dauguma jau matėte kraupius vaizdus iš daugiamilijoninio Kinijos miesto – jėgos struktūros muša Žmones, katės sukištos į maišus, numestos šalikelėje, lazdomis uždaužomas šuo, kuris net trūkčiodamas agonijoje akimis vis dar lydi išvežamą į COVID stovyklą šeimininką… Vardan ko atsisakoma Dievo ir Žmoniškumo? Vardan „nulinio COVID“. Šiuos nežmoniškumą liudijančius video į internetinę erdvę kelia kinai. Tai tarsi žinia Pasauliui ir pagalbos šauksmas. Tačiau perdažytas geltonaimėlynai Pasaulis gelbėja tik geltonaimėlyną tautą.
Nors leidimas duotas žiūrėti tik Ukrainos kryptimi, pažvelkime į Šanchajų su daugiau nei 26 mln. gyventojų. Tai miestas įsikūręs Didžiosios Kinijos lygumos pietryčiuose, Jangdzės deltoje, abipus Huangpu upės, prie Rytų Kinijos jūros; tai jūrų ir upių uostas. Šanchajus – Kinijos finansų ir prekybos centras. Čia sukuriama 4 % Kinijos BVP. Mieste yra daugiau kaip 30 aukštųjų mokyklų, daug teatrų, zoologijos ir botanikos sodai, Centro parkai, kuriuose ankstyvą pavasarį sužydi sakuros. Greitai nužydinčios sakuros – tai žmogaus būties trapumo simbolis ir kartu pažadas, kad visa atsinaujins ir atgims.
Štai šis milžiniškas, judrus, pilnas gyvybės, sakurų žydėjimo ir vyksmo miestas, neužilgo po vyšnių žiedlapių byrėjimo, uždarytas, sustabdytas – nuo kovo 28 d. jame įvestas visiškas lokdaunas, kuris turėjo pasibaigti balandžio 5 d., tačiau tęsiasi trečią savaitę. Nuo kovo pradžios čia užregistruota 300 000 COVID-19 ligos atvejų. Iki kovo mėnesio infekcija buvo kontroliuojama – sergantieji buvo laikomi izoliuotame pastate. Užkratas pradėjo plisti aplink pastatą. Nustatyta, kad per ventiliacijos sistemą, virusas pateko į aplinkinius rajonus.
Kadangi lokdaunas buvo paskelbtas iki balandžio 5 d., Šanchajaus gyventojai tik šiam laikotarpiui pasirūpino maisto. Lokdaunas pratęstas. Išeiti iš namų nesitestavus griežtai draudžiama. Testuotis miestiečiai bijo, nes testai netikslūs. Gavęs teigiamą atsakymą, Žmogus pateks į COVID stovyklą kartu su išties sergančiais. Jeigu tėvų testai teigiami, vaikai namuose lieka visiškai vieni. Gyventojams, kurių laiptinės kaimynui nustatyta COVID-19 liga, 14 dienų draudžiama išeiti iš namų. Jiems prie durų paliekami maisto išgyvenimo rinkiniai. Paėmus maistą, ant durų klijuojami specialūs lipdukai. Už pažeistus lipdukus skiriamos bausmės.
Užsikrėtusieji perkeliami į karantino stovyklas. Kad ten perkelti neklusniuosius, naudojama brutali jėga ir smurtas. Šiuo klausimu, kaip ir kitais, kuriuos nagrinėju savo straipsniuose, peržiūrėjau daug medžiagos, tarp jos nemažai video iš kinų socialinių tinklų. Vienas mane labai nustebino. Įstumta į policijos automobilį moteris priešinosi ir klausė kodėl yra suimama. Štai ką atsakė policininkas: „Viskas ką galite padaryti, tai likti rami. Aš Jums sakau, kad tai ne policijos sukelta… Visa tai tarptautinės situacijos padarinys. Jeigu Jūs kelsite bėdas, Kinija neturės vilties! Netrukus mes kariausime su JAV. Kaip Jūs nesuprantate? Dabar tik Kinijos Komunistų partija gali išgelbėti Kiniją“. Komentaruose Žmonės rašė, kad karu su JAV Kinijos valdžia dangstosi tam, kad galėtų kariauti su savo Žmonėmis. Kiti suprato, kad kalba eina apie ekonominį karą. Dar kiti manė, kad kalbama apie karą su Taivaniu, kurį remia Amerika. Na, visai kaip Ukrainą. Beje, dar viena įdomi smulkmenėlė – kinai taip pat puošia savo profilius Ukrainos vėliavėlėmis.
Karantino stovyklos įrengiamos visur: sporto salėse, nusausintuose baseinuose, jūriniuose konteineriuose, „laimingieji“ patenka į specialiai paruoštus konteinerius, kur sąlygos gerėlesnės. Pritrūkus vietų karantinavimui, aptveriamas daugiaaukštis, kuris tampa karantino pastatu. Ten gyvenantys išvaromi. Šiam tikslui iš bendrabučių išvejami studentai. Kai kuriuose tokiuose COVID izoliacijos centruose neišnešamos šiukšlės, neteikiama medicininė pagalba, o personalas tik prižiūri, kad uždarytieji nepabėgtų. Išvargę gyventojai pradėjo siaubti kai kuriuos tokius centrus ir bando pabėgti. Vaikų izoliacijos centruose lovelėje guli po 5-6 vaikus, o 10 sesučių prižiūri iki 200 vaikų. Net ir žindomi vaikai atimami, jeigu jie užsikrėtę arba kontaktavo su užsikrėtusiaisiais. Sergančiųjų gyvūnai surenkami ir užmušami.
Mieste darbuojasi 2000 karo paramedikų ir 48 000 medikų. Gydytojai dirba viršvalandžius ir net krenta be sąmonės nuo išsekimo darbo vietoje. Pranešta apie gydytojo mirtį nuo išsekimo. Šanchajuje pastatytos 100 naujų ligoninių COVID pacientams. Tačiau niekas negelbėja Žmonių, kuriems stoja širdis ar reikia kitokios neatidėliotinos medicinos pagalbos, jeigu šie neturi COVID testo rezultatų. Deja, dažnai tam nėra laiko. Miršta Žmonės, kurie galėjo būti išgelbėti. Nufilmuotas atvejis, kai mama beldė į greitosios pagalbos automobilio langą ir meldė savo dukrai insulino. Medikai uždarė langą ir nusuko galvas. Mergaitė, kuriai nebuvo suteikta elementari pagalba, mirė.
Pranešama ir apie mirtis iš bado. Gerai prižiūrimiems rajonams maisto netrūksta, žmonės skundžiasi, kad maisto net per daug. Tačiau dėl sutrikusio maisto tiekimo kai kurie rajonai badauja. Neturintiems ko valgyti, kaimynai meta maistą per langus. Trečią savaitę gyventojai neištvėrė ir pradėjo pulti maisto parduotuves. Kai kurie tyčia pažeidžia įstatymus, kad būtų pasodinti į kalėjimą, nes ten gaus maisto.
Dėl perdėtų reikalavimų vilkikų vairuotojai iš kitų miestų negali įvažiuoti, susidaro milžiniškos eilės, keliai užblokuoti. Vežamas gyventojams maistas genda. Tenka išmesti tonas produktų. Gyventojų nepasiekia naujos maisto siuntos dėl jau esamų vilkikų su sugedusiu maistu. Beje, vilkikų vairuotojams draudžiama išlipti – ant kabinų durų taip pat klijuojami specialūs lipdukai, kuriuos pažeidus laukia bausmė. Kai tik atvyksta maisto siunta, žmonės puola prie atvežtų ir ant kelio paliekamų palečių. Jas „išsidalina“ per kelias minutes. Stipriausi pasiima daugiausiai, o senoliai atklibinkščiuoja susirinkti išbarstytų likučių.
Iš nevilties Žmonės iššoka iš viršutinių pastatų aukštų. Vyras su žmona nusižudė dėl žlugusio verslo ir užgriuvusios mokesčių naštos. Šią istoriją Pasauliui papasakojo jų kaimynas. Kitas pasakojimas apie tai, kaip visą namą pažadino širdį veriantis vyro, parkritusio ant iššokusios pro langą žmonos, klyksmas. Moteris nebeištvėrė bado. Vis daugiau negyvų kūnų randama rytais – Žmonės iššoka pro langus ar iš balkonų, o jei negyvena aukštame pastate, pasikaria ant turėklų laiptinėje arba tiesiog butuose.
Naktimis ir dienomis skraido dronai su megafonais, po gatves vaikšto robotai ir skelbia: „Laikykitės COVID taisyklių. Kontroliuokite savo sielos laisvės troškimą. Neatidarykite langų ir nedainuokite“. Niekas ir nedainuoja. Tačiau naktimis dideliuose daugiaaukščių rajonuose girdimi masiniai riksmai, kurie liejasi į vientisą gūdų nevilties staugimą. Taip vilkais staugia Žmonės, kurie nenusmaugia sielos laisvės troškimo.
Šanchajuje taikomą strategiją puikiai vertina ir giria PSO (Pasaulio sveikatos organizacijos) atstovai, kurie tai vadina „gerai suvaldyta COVID situacija“. Štai tokias priemones puikiomis laikanti PSO siekia viršenybės prieš šalių konstitucijas stichinės nelaimės ar pandemijos atveju. Kas laukia Žmonijos, jeigu šiai organizacijai pavyks pasiekti savo tikslų? O kokios priemonės bus laikomos puikiomis Lietuvoje šį rudenį, žinant, kaip uoliai čia vykdomi skiepijimo įsipareigojimai ir vis perkamos, ir vis perkamos vakcinos? Ar visi suvaldysime savo sielos laisvės troškimą? Kiek nesuvaldžiusių atsistos ant daugiaaukščio stogo, išties rankas kaip sparnus ir pasileis skrieti tolyn nuo Pasaulio, kuriame vis mažiau ir mažiau Dievo?
Facebook komentarai