„Tik nieko nepasakooooooooook“- įsiveržusi į prokuratūrą, rėkė Tobuloji Motina

Tobulosios Motinos skundai dėl lipdukų “Stop pedofilijai Lietuvoje”

Kristina Sulikienė

Kol „Lietuvos rytas“ pila pamazgas ant Kedžių, spausdindami romaną „Kalės istoriją“, kur nei vienas faktas nėra pagrįstas jokiais kitais įrodymais, tik vienos Labai Tobulos Motinos pasakojimais, prisiminkime, kaip ji skundinėjo Kedžius ir Venckus dėl namuose ant durų kampo priklijuotų lipdukų su Drąsiaus Kedžio nuotrauka.

Deimantė, kai dingo tėvas, o vėliau kai ir mirė, stovėdavo prie laiptų į antrą aukštą ir šaukdavo „tėveli tėveli ateik“.

Jis neateidavo.

Kai prasidėjo „Klonio budėjimai“, buvo pagamini lipdukai, kur buvo parašyta „STOP pedofilijai Lietuvoje“.

Mergaitei ne užrašas rūpėjo – ten buvo pavaizduotas jos tėvelis. Paprašė poros lipdukų, užsiklijavo ant kambario durų.

Į pasimatymus varu atvaroma motina, vietoj to, kad taisytųsi, ir ruoštųsi vaiko grįžimui į šeimą, pamačiusi lipduką, parašė skundą vaiko teisių apsaugos tarnybai, motyvuodama, jog žodžiai „STOP pedofilijai Lietuvoje“ žaloja jos vaiko psichiką.

Kai kostiumuoti dėdės kaišiojo savo organus – nors Cininas sakė, jog niekas nekaišiojo, ir kad vaikas, nors nustatyta 5 ekspertizėse, neprisigalvoja, išsigalvoja tuos visus vyriškus organus, kaip išsigalvojo ir onkologė Plėšnienė, ir visi kiti, kada nors matę kur nors ne tokiomis aplinkybėmis Šventą nePedofilą (priminsiu, diedukui V. Kedžiui buvo iškelta „triusikų byla“) – tai tada čia nebuvo jokios psichologinės traumos.

„Tik nieko nepasakooooooooook“- įsiveržusi į prokuratūrą, rėkė Tobuloji Motina, dėl ko jai buvo iškelta baudžiamoji byla, bet persiuntinėjus ją kaip karštą bulvę per kelis teismus, buvo nutarta nevykdyti kitų teismų nutarčių ir tyrimo netęsti.

„Vaikas motinos bijodavo“, – pasakoja šaltiniai.

Taigi, vaikas motinos bijojo, pas ją nėjo, psichologai nustatė 0.00 proc. pasirengimą iš motinos pusės auginti vaiką – tačiau didžiausia trauma ne vaiko jėga išplėšimas pas nemokančią su ja bendrauti Tobula Motina (įvaizdis tobulumo deja kurtas ne psichologijos kursuose, o per TV, kartais net neegzistuojančius „fingalus“ pasigrimavus), tačiau lipdukas su tėvo atvaizdu.

Tik, o Dievuliau brangus, užrašas juk primena apie pedofilus, kurių tinklas eina per visą Europą, bet Lietuva, kadangi Marijos žemė, neturi nei pedofilų, nei mafijos, nei žmonių prekeivių.

Todėl Tobuloji Motina ir skundė lipdukus Venckų ir Kedžių namuose, kaip ypatingai žalojančius vaiko raidą ir vystymąsi.

Nemokšiškas bendravimas, vaiko drasakymas nagais, bei vaiko sumušimas ir išsinešimas be daiktelio iš namų – čia nieko tokio.

Beje, kaip jau paviešinome praeituose straipsniuose, vaikui iki 2012 05 17 nebuvo diagnozuotas joks raidos sutrikimas, atsilikimas, bei psichologinis realybės iškreiptumo suvokimas.

O štai patekusi pas tuos, kurie neigia iškrypėlių egzistavimą, aišku, kad realybė galėjo išsikreipti taip, kaip kad tie iškrypėliai yra išsikraipę ir apraizgę vaikų namus, globos įstaigas, bei našlaičius.

Be to, tuo metu kai prasidėjo Garliavos istorija, iš Lietuvos buvo dingę 780 vaikų, ir niekas jų neieškojo. Daugiausiai vaikų „nusėda“ Italijoje – vaikų prekybos kelias eina net per Prancūziją.

Mergaitės apsklausose minimas Frančeskas iš Italijos buvo realus žmogus, verslininkas, kuris nusišovė ir nušovė žmoną praėjus 3 dienoms po Drąsiaus Kedžio lavono radimo, ramiame Italijos kaimelyje, kur visi jo gyventojai gavo lengvą šoką – nes Frančeskas buvo labai gerbiamas žmogus.

Gerai apie Frančeską atsiliepdavo ir Deimantė, ji minėjo, jog kai atvažiuoja jis, tada niekas prie jos nelenda, sysalų į burną nekaišioja, nedaro kitų negerų dalykų.

Kadangi Frančeskas būtų padėjęs atskleisti Lietuvos pedofilų klaną, todėl buvo eliminuotas.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));