„Tiesos” prašę žmonės jau nieko nesitiki iš „tuščios vietos” G.Nausėdos

Pravdos

Pravdos

„Tiesos” prašę žmonės jau nieko nesitiki iš „tuščios vietos” G.Nausėdos

 

Pravdos

Šiandien, spalio 17 d., žmonės vėl rinkosi prie prezidentūros, ir vėl išskleidė plakatą „Ar dar gyva Deimantė”. Kelis kartus tas plakatas nebuvo išvyniojamas – žmonės bijojo užgauti naująjąį prezidentą G.Nausėdą, kuris tai galėjo suprasti kaip spaudimą. Dabar, kai viskas stojo į savo vietas, ir jokios reakcijos iš prezidentūros žmonių nepasiekė, tik Grybauskaitės stiliaus „otkazai”, kad „teismai nepriklausomi”, žmonės prarado viltį, kad naujasis „teisingumą atstatyti” žadėjęs prezidentas imsis bent menkiausių žingsnių šalį valdančiai nusikalstamai struktūrai suvaldyti.

Vinco Kubiliaus reportažas : https://www.youtube.com/watch?v=wk4Z_5Yb298&feature=youtu.be

 

Visas viltis žmonės dabar sieja su Neringa Venckiene – labai bijoma, kad ją vos parvežus į Lietuvą, bus bandoma ją nužudyti. Kitus žmones neramina tautos abejingumas – svetimos bėdos niekam nerūpi, tačiau kaip tada tavo bėdos?

Susisirinkusius žmonės itin prajuokino neseniai per Vainausko TV (atsiprašau – neva Skaisgirio) parodyta Žeimytės laidą, apie tai, kokią grėsmę Venckienė kelia Lietuvą valdančiam kriminaliniam režimui. Yra toks „rašytojas” Dargis, kuris išvedė paralę tarp Drąsiaus Kedžio ir „daktarų”, nes Kedys gimė tą pačią dieną, kai buvo suimtas Henrikas Daktaras. Abu laidos vedėjai – Žeimytė – ir Dargis – stengėsi išlaikyti rimtas fizionomijas, ir patys nesijuokti iš savo išvedžiojimų.

Vien tai, kad ši kriminalinė grupuotė į eterį išmetė savo „rašytoją „Dailį Dargį”, kuris šneka tokias nesąmones, žmones prajuokino. Visi laukiame Neringos sugrįžimo – ši smulkutė moteris iki šiol nepasiduoda, nors jos šeimą šie teisėsaugos banditai persekiojo itin nuožmiai – brolis nužudytas, tėvai po kelis kartus nuteisti, pati Neringa jau du metai laikoma kalejime. Vien už tai, kad norėjo išgelbėti mažą mergaitę, kuri tapo labai pavojinga liudininkė šiame iškrypusiame Lietuvos elite

Facebook komentarai
});}(jQuery));