Tėvai randa savo pabėgusius vaikus vakcinacijos centre, kur, pasak administracijos, jie vykdo „žygdarbius”

 

2021.11.18 dieną turėjau nemalonų incidentą, teko apsilankyti Vilniuje, Laisvės pr., Litexpo vakcinacijos centre. Kreipiuosi į Jus, kaip į žmogų , kuris kovoja už teisingą Lietuvą, norėdama paviešinti kur dingsta mūsų vaikai. 2021.11.18 dieną gavau skambutį iš mano dukros Ievos mokyklos auklėtojos. Auklėtoja pranešė: jog Ieva atsiprašinėja iš pamokų mokslo dienos bėgyje ir vyksta savanoriauti į Litexpo vakcinacijos centrą.

Mokyklos administracija iš jos paprašė parodyti savanoriavimo sutartį, bet dukra jos neturi. Apie Jievos ten lankymąsi aš žinių  neturėjau,kadangi ji tai nuo manęs slėpė. Maždaug prieš mėnesį dukra buvo prasitarusi apie vakcinavimo centrui pagalbą. Jau tada buvo aptarta mūsų šeimyninė padėtis ir uždrausta dukrai būti nebūtinose jai lankytis žmonių būriavimosi vietose, o tuo labiau tokiose. Aš su dukra gyvenu tėvams priklausančiame 2-jų kambarių bute. Tėtis turi neįgalumą: yra patyręs sunkią širdies ir kraujagyslių su implantais operaciją , todėl vengiame vakcinavo – skiepų bijodami pabloginti jo sveikatą. Šitie veiksmai, vakcinacijos administracijos centro vadinami vaiko „žygdarbiais”, mūsų šeimai gali atnešti labai skaudžias akimirkas. Gavusi šitą informaciją aš nuvykau į Litexpo vakcinavimo centrą.

Į vidų patekti apsauga neleido. Teigdama , jog turiu žinių , kad viduje be mano žinios randasi nepilnametė,nevakcinuota mergaitė prašiau atvesti ją. Tik pakėlus toną lydima apsaugos salėje išvydau dukrą. Žinodama mano nuomonę ji akimirksniu dingo iš ten. Tada pareikalavau Litexpo vakcinacijos vadovybės paaiškinimo: „Kodėl nepilnametis, neskiepytas  vaikas dar ir be tėvų žinios randasi šioje vietoje?”

Atsakymu buvau šokiruota ir nerviškai sukrėsta:” O mums jūsų leidimo-sutikimo ir nereikia. Mums vaikus  savanorius Maltiečiai pristato”.

1) Iki šių laikų, kiek aš žinau, nepilnamečių vaikų popamokiniai- užklasiniai užsiėmimai yra derinami tėvų prašymu raštiškai.

2) Šiuo metu darbovietėse eskaluojamas Galimybių pasas. O neskiepytas vaikas randasi rizikingoje aplinkoje.

3) Nepilnamečiai mokiniai atitraukiami nuo tiesioginės pareigos- mokslo. Nejau mūsų valstybėje šioms organizacijoms vaikai taps nemokama darbo jėga. Man kyla susirūpinimas :jei ,nei vakcinacijos centrams,nei Maltiečiams,o gal ir kitoms valstybinėms organicazijoms nereikalingi tėvų sutikimai-leidimai ar tėvų nuomonės, su vaikais bus elgiamasi kaip jiems panorėjus.Tėvai taps beteisiais,niekinėmis asmenybėmis.  Su didele,didele pagarba Jums,ponas Ignai. Ramutė Viselgaitė

P.S Tai tiek,šią situaciją norėjau tik paviešinti. O galbūt ir Jūs paviešinsit. Manau jie peržengia ribas. Ir pavėluoti 2021.11.19 Maltiečių atsiprašymai jau laiko atgal neatsuks.
Mama
Facebook komentarai
});}(jQuery));