mateikiene

mateikiene

Alvydas Veberis

TEISMŲ KRACHAS

                   

Antžmogiai, atminkite! Jei išsisuksite nuo žmonių bausmės, tai nuo Dievo neišsisuks nei vienas tironas ar jo šalininkas.

Lietuvos valdžios ir teisingumo vykdytojai ant tiek suįžūlėjo, kad ne tik be kaltės visus gyventojus įkalino, bet uždėjo kaukes, kad mažiau deguonies gautų ir greičiau uždustų. Neleidžia dirbti ir bendrauti. Jie bijo piliečių susibūrimų, kad šie nepakiltų į žūtbūtinę kovą prieš tironus. Tautos pinigais išlaiko kitų šalių ,,prezidentus”, juos net patys išrenka! Rūpinasi svetimais, bet ne savais piliečiais. Saviems draudžia išreikšti savo nuomonę, o nesisteminei žiniasklaidai nurodo, ką galima rašyti, ką ne. Korumpuotų teismų nutartys, gali prikelti net mirusius.

 

Vieną iš daugelio surezgė ir ją pasirašė Vilniaus miesto apylinkės tokia teisėja Ilona Mateikienė (nuotr. viršuje). http://www.tiesoskariai.lt/out_data/2020_m./a94c420c-693e-4681-a2f0-f15a186f8103.pdf

Šioje nutartyje teisėja I.Mateikienė redaktoriui A.Drižiui draudžia rašyti apie nukentėjusią Deimantę Kedytę ar Deimantę Stankūnaitę, kai paskelbta jos vieša Jungtinių Tautų Organizacijos Priverstinių dingimų komiteto paieška. Joje nurodoma, kad ką nors žinančius apie DEIMANTĖS KEDYTĖS buvimo vietą, prašo kuo skubiau pranešti JTO: telefonas: +41 22 917 9220 elektroninis paštas: InfoDesk@ohchr.org.

Nepaisant to, tokios teisėjos, kaip I.Mateikienė ir daugelis panašių į ją (neužtektų jaučio odos visus įvardinti) neleidžia ir trukdo dirbti redaktoriui A.Drižiui savo profesinio darbo,- rašyti Tiesą.

Valdžios ir teisingumo vykdytojai redaktorių A.Drižių, daugiau kaip dešimtmetį, persekioja, baudžia, įkalina, kėsinasi į jo gyvybę… Pasaulis ir mūsų tironai visiškai išprotėjo. Kreipiuosi į teisėją I.Mateikienę. Jeigu tu tokia galinga, tai uždrausk Jungtinių Tautų organizacijos darbuotojams rašyti apie D.Kedytę, platinti jos asmens duomenis, nuotrauką… Pirmyn, I.Mateikiene ( į ją panašių teisėjų dauguma). Lietuvoje neatsirado nei vieno Prezidento, kuris išspręstų korumpuotos teisinės sistemos problemas ar nors iki minimumo sumažintų jų daromus nusikaltimus. Vien populistinės kalbos. Vyrauja įžūlus teisinis nihilizmas.

Šiek tiek su ta negerove bandė susitvarkyti Valstiečių ir žaliųjų partijos lyderis Ramūnas Karbauskis, tačiau apart išleisto žurnalo ,,Neliečiamieji”, įvardinant konservatorių partijos neregėto masto nusikaltimų skaičių, daugiau nieko ir nepadarė.

 

Kišeniniai prokurorai bei mafijiniai teismai veikia išvien. Jeigu įvardinti visus teisėjų, prokurorų, net advokatų nusikaltimus, apie ką daugiau nei dešimtmetį rašo persekiojamas už savo profesinę veiklą ,,Laisvo laikraščio” Lietuvai vyr. redaktorius Aurimas Drižius, tai teisingumo sistema liktų tuščia. Būtų galima ant pirštų suskaičiuoti kiek liko dorų, sąžiningų darbuotojų. Ko gero reiktų keisti net ir šių įstaigų pavadinimus, įvardijant ,,nusikaltėlių gynimo irštvos” ar pan.? Šiandieninėje teisingumo sistemoje Tiesos be kyšių ar pažinčių neįmanoma rasti. Aplamai, kam tokia išlaikytinių sistema reikalinga? Ginti savus interesus, kad gautų atlygį? Valstybė stovi ant teisingumo pamatų. Jei jo nėra, tai nėra Valstybės. Jeigu kas tiki, kad neradus Tiesos Lietuvos teismuose ją galima surasti Europos Žmogaus Teisių Strasbūro Teisme, neapsirikite! Galvokite iš naujo. Lietuvių įsivaizdavimą, kad pravėrus Europos žmogaus teisių teismo (EŽTT) Strasbūre duris pasipils milijonai ir bus „ištaisyti“ visi Lietuvos teismų sprendimai jiems palankia linkme, specialistai vadina mažų mažiausiai naiviu. Garsiai kalbama tik apie tolius atvejus, kai šio teismo sprendimu išmokamos solidžios kompensacijos, bet nutylima, jog būna ir tokių sprendimų, kai net ir pripažinus teisių pažeidimą piniginė kompensacija nėra išmokama. Ten toks pat jovalas. Dirba tų pačių irštvų statytiniai. Palyginimui įsivaizduokite, kad iš 100 % paduotų skundų, priimami vos 3 % , o iš jų teigiamai išsprendžiami tik 1-2 %.

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));