„Teismas: prokuratūra turi pradėti ikiteisminį tyrimą dėl Lietuvos saugumo vadovų veiklos“.

2018 m. balandžio 04 d. 13 val. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Teismas: prokuratūra turi pradėti ikiteisminį tyrimą dėl Lietuvos saugumo vadovų veiklos“.

Dalyvauja buvęs Seimo narys Audrius Nakas.

 

Vykdant Vilniaus apygardos teismo nutartį Vilniaus miesto apylinkės teismas panaikino Generalinės prokuratūros atsisakymą pradėti ikiteisminį tyrimą dėl Lietuvos VSD vadovo Dariaus Jauniškio ir AOTD prie KAM buvusio vadovo Alvydo Šiupario piktnaudžiavimo tarnyba įrašant Zigmą Vaišvilą ir Audrių Naką į Lietuvos 2015 m. Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą ir tuo juos apšmeižiant.

Spaudos konferencijoje bus pateikta ir informacija apie Generalinės prokuratūros nenorą tirti Lietuvos VSD ir AOTD vadovų tarnybos pareigų neatlikimą pagal signataro Z. Vaišvilos pateiktą informaciją, patvirtinančią, kad Lietuvos valstybei vadovauja Rusijos Federacijos valstybės paslaptis Dalia Grybauskaitė. Pretekstas – Z. Vaišvilos prašoma išreikalauti informacija apie šį tyrimą yra ir Lietuvos valstybės paslaptis.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));