Teismas, VRK ir prokuratūra dėl suklastotų Seimo rinkimų vaidina silpnapročius

faktinis

faktinis

Aurimas Drižius

 

Vyriausiasis administracinis teismas nutarė, kad Seimo rinkimai jau baigėsi, todėl jis yra neįgalus spręsti neteisėtų Vyriausios tarnybinės etikos komisijos (VRK) sprendimų. Tuo metu jau 30 metų faktinis Lietuvos vadovas Vytautas Landsbergis rūpinasi lovomis ligoninėse.

Kaip LL jau rašė, advokatas Arvydas Balčius kreipėsi į šį teismą, VRK ir prokuratūrą, prašydamas pašalinti iš rinkimų Laisvės partiją, kuri nesugebėjo laiku pateikti pareiškiminių dokumentų. Nepaisant to, VRK pirmininkė Matjošaitytė užregistravo šią partiją rinkimams, o kito kandidato, pvz., Vytauto Šustausko, kuris pavėluotai pateikė piniginį užstatą už dalyvavimą rinkimuose, atsisakė registruoti ir net negražino užstato.

VRK savo atsakyme advokatui net neužsiminė apie tai, kad „Laisvės partija” registruota ne laiku, o prokuratūra apsimetė, kad nesuprato, ko iš jos nori.

 

Itin ironiškas yra Vyriausiojo administracinio teismo nutarimas, kuriuo atsisakoma kištis į rinkimus, nes, neva, Seimo rinkimai jau baigėsi: „Pasibaigus balsavimui rinkimų į Seimą atveju, Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas skundo nebegali priimti”.

 

Žiūrėti teismo sprendimą:

2020-10-19trumpinys-b-Klastojimai-VRK-koreg

Dar juokingesnis VRK atsakymas – ji pasisako dėl visko, išskyrus tai, ko jos yra klausiamas – dėl neteisėtai registruotos „Laisvės partijos”.

Žiūrėti VRK atsakymą:

DĖL-2020-M.-VRK-SEIMO-RINKIMŲ-2-15911.5

Na, o prokuratūra nurodė pareiškėjui, kad ji apskritai nesuprato, ko jis nori:

 

 

Žodžiu, visus valstybinės instancijos – teismas, VRK ir prokuratūra – apsimeta silpnapročiais, kai reikia vykdyti savo pareigas ir laikytis įstatymo: prokuratkratinys

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));