Aurimas Guoga : Teisinė padėtis rinkimų kovoje 11 30

Teisinė padėtis rinkimų kovoje 11 30
Sekmadienis taip pat neatnešė atoslūgio teisinėje kovoje. Keliose valstijose tarsi kamuoliukas teniso korte šokinėja nutartys tai į vieną, tai į kitą pusę.
Ryškiausias atvejis Džordžijoje. Ten per vieną dieną priimti trys sprendimai dėl balsavimo mašinų. Kadangi jie norėtų naudoti tas balsavimo mašinas jau pakartotiniam perskaičiavimui, tam reikėtų anuliuoti ankstesnio skaičiavimo duomenis. Tačiau tam kategoriškai prieštarauja S.Powell, kuri siekia įrodyti jog tų mašinų pagalba grubiai pasukčiauta.
Taip per vieną dieną teismas priėmė sprendimą uždrausti anuliuoti ankstesnio balsavimo duomenis, po to leido anuliuoti, o po kiek laiko vėl uždraudė. Nesusigaudau ar visa tai priėmė vienas teisėjas, ar jau spėjo pasidarbuoti trys skirtingi teismai. Panašiau kad pirma.
****************
Linas Kojala paskelbė Pensilvanijos aukšč. teismo nutarimą, kad rinkimai neva vyko sklandžiai ir kad viskas ten teisėta. Konservatyvioje žiniasklaidoje nieko neradau apie tokį nutarimą. Nutarimas buvo, tačiau tvirtino visai ką kita – o būtent, kad per vėlu apskundinėti pačią rinkimų tvarką. Apie tai daugiau galite susirasti vakar dienos santraukoje. Neabejoju, kad L.Kojala klaidina, sąmoningai kartoja melagingą leftistinės žiniasklaidos naratyvą neva rinkimų klastojimų visai nėra ir kad teismai vienas po kito atmetinėja tokias pretenzijas. Turėkite kantrybės paskaityti iki dienos temos ir šis melas bus patikimai išsklaidytas.
Viskonsine baigėsi balsų perkaičiavimas. Situacija ta pati kaip ir anksčiau Džordžijoje; nors perskaičiavimas nieko nepakeitė (pridėjo Baidenui 45 balsus prie turimos 20 000 persvaros), dar nesibaigus perskaičiavimui, lapkričio 28 dieną, Trampas pareiškė kad jiems reikia ne mechaninio perskaičiavimo, o kad būtų tikrinami balsuotojų paštu parašai. Trampo pusė sako, kad rinkimus suklastojo prikurpdami gausybę neteisėtų išankstinio balsavimo balsų.
*************
Šiandien prasideda rinkimų klastojimo aptarinėjimas Arizonos senate.
Ten Trampo pusė labiausiai remsis apskambinėtojų atradimais. Šios veiklos koordinuotojas Matt Braynard vakar interviu sakė, kad jau nustatė 180 000 asmenų, kurie nebalsavo paštu, tačiau jų balsas įskaitytas. Negaliu pasakyti ar čia kalbama vien apie Arizoną ar apie visas ginčijamas valstijas.
*****************
Šį kartą iliustracijai pridedu video. Kompiuteristas atsisuka balsavimo mašinos dangtį, prisijungia prie reikiamos jungties savo nešiojamąjį – štai jis jau svarbiausias rinkimų kampanijos dalyvis, gali paišyti kokius tik nori rinkimų rezultatus.
Antras epizodas – vienas politikas Filipinuose pasakoja, kad jis labai panašiai pralaimėjo vietinius rinkimus. Nuėjo miegoti būdamas laimėtojas, tačiau per naktį Smartmatic sistema persigalvojo ir nugalėtoju buvo paskelbtas jo konkurentas.
Panašių dalykų anksčiau pasakojo ir Hugo Chavez konkutentas Venesuelos prezidento rinkimuose.
***************
O dienos tema tebus tai, kad kalbomis apie masinį klastojimą pagaliau susidomėjo ir Federalinis tyrimų biuras. Jie jau užprašė Matto Braynardo duomenų apie skambinėjimo rinkėjams atradimus. Vien jau tai su kaupu paneigia leftistinės žiniasklaidos naratyvą kad visos tos kalbos apie klastojimus nieko vertos.
How it was done | Michelle Malkin
YOUTUBE.COM
How it was done | Michelle Malkin
Facebook komentarai
});}(jQuery));