Teisėjas Gražvydas Poškus pažadėjo ūkininkę išvyti iš salės, jeigu prieštaraus ir sakys tiesą.

poskus
Alvydas Veberis 
Ar Lietuva ne baisesnė  už diktatoriaus A.Lukašenkos ar V.Putino Valstybę? 
  ramute pakruoj
nuotr. Ramutė Vaitekūnienė 
Nieko nebestebina mūsų valdžios ir politikų degradacija. Nebereikia jokių profesorių, daktarų mokslinių laipsnių, kad visa tai matytum plika akimi.  Net ir beraštė kaimo močiutė  pasakytų, kad šitas kontingentas pragertomis ar narkotikais užnuodytais protais nesupranta ką daro. Jų elgesys primena visišką šalyje vykstančią anarchiją.
Tragiška padėtis teisinėje sistemoje. Narkotikų verslą kontroliuoja ir nusikaltimus daro patys komisarai. Policija, prokuratūra, teismai, medikai  ir netgi piliečius ginantys advokatai tapo nusikaltėlių ,,stogu“. Tai ne vienetiniai atvejai.
Mūsų redakcija, paskutiniu metu aprašo tris analogiškus atvejus teismų praktikoje. Tai Pakruojo rajono gyventojos  Ramutės Vaitekūnienės, Telšių r. gyventojos Reginos Gedvilienės bei alytiškės Astos Rubinaitės teismų karusėlės. Šių moterų įvykiuose siautėja nusikaltėliai dėl ganėtinai  didelių turtų, juos nusavinat ir apiplėšiant aukas. Jiems  talkina visa mafijinė ,,šaika“. Pradedant politikais, policija, prokurorais, medikais, teismais ir net advokatais, kurie turėtų ginti teisųjį. Viskas vyksta atvirkščiai, nors  visi jie valgo sunkiu žmonių prakaitu uždirbtą  duoną.   Ar tautai  reikalinga toks nusikaltėlių balaganas, kurie sau pasiskiria  didžiulius atlygius už bevertį darbą?  Nusikaltėliai juodais rūbais tenkina tokių pat nusikaltėlių-banditų užgaidas.  Tai suformuota Nepriklausomos Lietuvos ,,kupriuko muzikanto“ bei įpėdinio Anūko diktatūrinė irštva.  Apie tokių veikėjų nusikaltimus ir šantažą, kalbėjo ne tik rašytojas V.Petkevičius, bet viešai liudija buvęs  krašto apsaugos ministras A.Butkevičius, signatarai Z.Vaišvila,  B.Genzelis, R.Ozolas, A.Juozaitis..,  bet ir prezidentas V.Adamkus. Tokie ,,fruktai“ naikina Valstybę,  provokuoja karus.  Garsiai trimituoja, kad reikia  kuo  daugiau aukų ir kraujo, kad tokiais veiksmais atkreiptų pasaulio galingųjų dėmesį. Pabėgėliai, anot A. Anušausko, analogiška avantiūra,  nors vienu balsu sisteminės žiniasklaidos ,,skalikai‘ ir politikai  ,,žviegia“, kad tai A.Lukašenkos planas.  Keisčiausia tai, kad tokie ,,kupriukai“ užima pirmųjų suolų vietas  bažnyčiose.  Ten kur susirenka tauta. Tokiu būdu išreiškia  ,,meilę“ tautai. Progai pasitaikius parodo tikrąjį savo veidą, kai dirbtinė meilė virsta neapykanta, o   tauta išvadinama patvoriniais,  šunaujos, fašistų, jedinsvininkų ir panašiais epitetais. 
Lietuvos teisinės institucijos, diriguojant tokiems politikams, vietoje to, kad nustatytų tiesą,  nagrinėtų sąžiningai bylas, pasirenka aukas ir  jas galutinai sunaikina. Metų metus aukos  persekiojamos, baudžiamos, kurpiamos bylos, galiausiai siunčiamos priverstinai gydytis, įkalinamos ar net žudomos. Panevėžio ,,psichų“ med. komisija (V. Diktanas ir Eglė Zubienė) išdrįso parašyti, kad sveika, turinti aukštąjį išsilavinimą, vairuojanti automobilį, dirbanti atsakingą vadovaujantį darbą Ramutė Vaitekūnienė yra nepakaltinama ir reikalingas jai priverstinis  gydymas, nes ieško Tiesos!!? Vadinasi tokių medikų samprotavimu galima visus uždaryti į Rokiškio ,,psichų kalvę“? Juk teismuose visi ieško Tiesos. Kam aplamai reikalingi tokie teisinės sistemos balaganai, jei Lietuvoje rezonansinės ar kiek svarbesnės bylos baigiasi teisiųjų kaltinamaisiais nuosprendžiais. Ši korumpuota išlaikytinių sistema tyčiojasi iš žmogaus orumo,  konstitucijos, įstatymo. Tik  maža dalis politikų, teisėjų, prokurorų, advokatų, medikų, policijos komisarų su antrankiais yra papuolę ten,  kur siunčia kitus.  Jų turėtų būti begalė, bet ,,varnai varnams“ akių nekapoja. Papuolusius, vieni kitus traukia iš liūno.  
Kalbant apie šias paminėtas tris atskirų rajonų sveikas moteris, tai jų kankinimai nesibaigia dešimtmečiais. Jau Astai Rubinaitei paskirtas gydymas, tas pats Ramutei Vaitekūnienei, kuri laukia Šiaulių apygardos teismo nuosprendžio, eilėje daugiavaikė motina Regina Gedvilienė… 
Mano paminėtos moterys, matydamos akivaizdų ir įžūlų su jomis susidorojimą,  pačios ėmėsi iniciatyvos, prašydamos  psichologų, psichiatrų, šeimų gydytojų pažymų, kad nustatytų tikrą jų sveikatą ir fizinę būklę. Nei vienas gydytojas neparašė, kad joms reikalingas gydymas. Tačiau ,,šaika“ sugeba suklastoti dokumentus ir nusiunčia teismams tuščius vokus, kad nesimatytų sukurpto melo. Teismai visiškai nekreipia dėmesio į  surinktus aukų dokumentus, med. pažymas,  pasiųsdami  jas priverstiniam  gydymui. Taip sakant, nurašomas sveikas žmogus. 
Šiame straipsnyje  neberašysiu apie rezonansinės Neringos Venckienės Garliavos pedofilijos bylos-žudikės aukas, Panevėžio nuteisto mero Ryčio Viktoro Račkausko peripetijas, kuris talkino tai pačiai nusikaltėlių ,,mafijinei šaikai“, (prokurorė N.Grunskienė, jai talkinęs pavaldinys R.Senkus, Panevėžio apylinkės teisėja, išnešusi ,,kudašių“ iš Panevėžio į Kauną, Vaida Motiejūnienė…) kai atimtas iš našlaičio butas, jį nesugebėjus perimti savivaldybei.  Užgrobiant jį, su teismų pagalba, sveiką 90 metų senolę slapta ,,padarė‘‘ psichine ligone ir galimai numarinus ją pirma laiko, butas perduotas Turto bankui, net neatlyginus šio buto turto pagerinimo išlaidų našlaičiui (tokią nutartį priėmė tos pačios ,,šaikos‘‘ Vilniaus apylinkės teismo teisėjas Dariuš Lučinski). Apie tai internete  pagal šią nuorodą: http://www.tiesoskariai.lt/lt/straipsniai-65/lt/valentinas-repsys–senoles-dovana-tapo-didziulio-karo-priezastimi-2017-12-21–289.html 
Nerašysiu ir apie pusę Lietuvos gyventojų, kurie matydami visišką teisinę, politinę, ekonominę, sveikatos priežiūros  degradaciją paliko šalį.   Daugelis jų pasiprašė politinio prieglobsčio taip vadinamų ,,tironų“ valstybėse. Net ten gyventi geriau! Iš Lietuvos ,,trimitininkų” to tikrai neišgirsite. Turime  ir daugiau kuo ,,pasidžiaugti”. Pasaulyje nerasime analogo, kai mažoje nykštukinėje Lietuvos Valstybėje turime net du Prezidentus! G. Nausėdą ir S.Tichanovskąją. Gal bandoma vėl atkurti Didžiąją Lietuvos kunigaikštystę? O gal  išplėsti valdas  iki Azijos ar Afrikos krantų? Juk Anūkas skraido net iki Singapūro, o jo klapčiukai skverbiasi į Kinijos respublikai priklausančią  Taivano teritoriją!  Apetitai nepasotinami. Ar neatsitiks taip, kaip tai senei, kad liks prie suskilusios geldos ir pilnomis, rudo turinio, kelnėmis? 
Parašysiu kiek plačiau apie susidorojimą su pakruojiete Ramute Vaitekūniene. Telšių apylinkės teismas, teisėja V.Liauzgienė slapta, pasinaudodamas Panevėžio ,,psichų” komisijos išvada (V.Diktanas, E.Zubienė) uždarame teismo posėdyje nusprendė, kad reikalingas sveikai moteriai priverstinis gydymas. Tokią teismo nutartį ir bylą (tuščius med. vokus) pagal ,,kaltinamosios” R.Vaitekūnienės skundą, Telšių apylinkės teismas (teisėja Vitalija Liauzginienė) persiuntė Šiaulių apygardos teismui. Labai keista, kad Šiaulių apygardos teismo posėdyje ne tik dalyvavo  pripažinta nepakaltinamoji, bet leido jai pasisakyti ir pačiai spręsti kokio nori gydymo!!! Ambulatorinio ar stacionaraus! Teismai taip susivelia, kad nebežino, kaip vartytis. Viena ranka muša, kita ranka nori pasirodyti, kokie jie ,,geri”. 
Savo išgyvenimuose R.Vaitekūnienė redakcijai rašo (be cenzūros): 

Zederstremas

2021m. gruodžio 30 d. Šiaulių apygardos teismo baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkas Laisvydas Zederštremas (nuotr.) , savo patvarkymu nagrinėti baudžiamąją bylą Nr. 1A-405-519/2021 sudarė baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjų kolegiją: Gražvydas Poškus, Nijolė Matuzevičienė, Boleslovas Kalainis. Bylą paskyrė nagrinėti 2022-02-03 d.9.00 val. vykstančiame teismo posėdyje. Didžiausia nelaime laikau, kad Šiaulių apygardos teismo baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkas Laisvydas Zederštremas yra „praradęs“ atmintį.  Jis laikotarpiu nuo 2010 m iki 2017-02-04 Pakruojo rajono apylinkės teisme, buvo nušalintas bei pats nusišalino nuo 48 (keturiasdešimt aštuonių) bylų. O iš visų nagrinėtų bylų tik vienintelė b. byla Nr.75-2-00019/09 buvo išnagrinėta teisėtai, kuomet Ramutė Vaitekūnienė (t.y. aš) buvo pripažinta nukentėjusiąja. Kad ir kaip būtų apmaudu, jau po kelių dienų, ši baudžiamoji byla, prokuroro Jono Valausko buvo nutraukta.  Dėl to, pagarsėjęs galimai sukčius ir apgavikas Rimantas Pašakinskas su savo bendrininku Daliumi Kurtkumi, išvengė kalėjimo, dėl akivaizdaus sukčiavimo, apgaulės, dokumentų klastojimo, neteisėtai pasisavinant iš manęs 160 tūkst. litų pinigų sumos.
Tuo metu su manimi susijusią bylą paskyrė nagrinėti šališkas Šiaulių apygardos teisėjas  Laisvydas Zederštremas.  Toks veiksmas turėtų būti laikomas neteisingu. Jis kompromitavo visą Šiaulių apygardos teismą. Dėl tos pačios priežasties, privalėjo nusišalinti ir šiam teismui pavaldus  Telšių apylinkės teismas.  Teisėjai Vitalijai Liauzginienei, kaip ir daugeliui, Lietuvos Respublikos įstatymai negalioja.
Baudžiamąją bylą Nr. 1A-405-519/2021 nagrinėjęs kolegijos pirmininkas Gražvydas Poškus, visiškai „užmiršo“ kad jis buvo pats nusišalinęs nuo bylos Nr. 1A-363-135/2012 nagrinėjimo. Norint aprašyti Pakruojo, Šiaulių apylinkės, Šiaulių apygardos teismų, kurie  neteisėtais, nepagrįstais veiksmais, nesiremdami  faktais ir konkrečiomis aplinkybėmis nagrinėjo  bylas, reiktų  kelių tomų  knygų.  
Paminėsiu tik vieną bylą, kurią nagrinėjo Šiaulių apygardos teismo pirmininkas Vytautas Kursevičius, pagal ieškovo Antano Vaitekūno ieškinį. Rimantas Pašakinskas per savo UAB „Antėjos valda“ buvo pagrobęs iš mūsų gyvulius, žemės ūkio techniką ir kt., o pinigai nepravesti. Iš karto man pasimatė, pagal jo veiksmus, kad teisėjas V. Kursevičius yra galimai  „nupirktas“. Jis  buvo šalinamas nuo bylos nagrinėjimo. UAB „Antėjos valda“ balansas buvo taip suklastotas, jog buvo nurodyta, kad turi turto daugiau nei milijoną. Apie tai rašė ,,Laisvas laikraštis.  
Nušalinimo klausimą „sprendė“ kitas teisėjas Boleslovas Kalainis. Šiandieną jau neliko nei R. Pašakinsko UAB „Antėjos valda“, nes bankrutavo su visais milijonais turinčia įmone, kaip ir daugybė kitų R. Pašakinsko UAB-ų. Ir jeigu būtų teisėjai tinkamai reagavę dėl nušalinimų, tikiu jog kitų apskričių teismo teisėjai būtų „sustabdę“ R. Pašakinsko tolesnius sukčiavimus. Akivaizdu, jog šiandieną nebūčiau padaryta  nepakaltinamąja, jeigu Šiaulių apylinkės teismo teisėjas Danas Lisas, nuo išgalvoto, sveiku protu nesuvokiamo Pakruojo ūkininkų kredito unijos ieškinio būtų pasielgęs sąžiningai ir nusišalinęs nuo bylos nagrinėjimo.
100 procentų tikiu, jog toks Pakruojo Kredito unijos ieškinys būtų buvęs atmestas,  perduotas Prokuratūrai, dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo Unijos atžvilgiu, dėl sukčiavimo, dokumentų klastojimo, apgaulės ir kitų nusikaltimų. Būtų  išaiškinta, kad sausio mėnesį javai nekuliami, kad yra išgalvota kredito unijos žala, ir kad yra įstatymui senatis. O dabar akivaizdu, kad Šiaulių apylinkės teismo teisėjas Vaidotas Narvidas, 2020-07-24 civ.byloje Nr. e2-5-1004/2020 priimtu sprendimu visiškai neteisėtai, manau tik nusikalstamai priteisė Pakruojo ūkininkų kredito unijai daugiau nei 50 tūkst. eurų „išgalvotą“ sukčių žalą mano šeimai. 
Pagal PŪKU ieškinį, grūdai buvo nukulti 2010m. sausio mėnesį, o teisėjo V. Narvido priimtas sprendimas, priteista daugiau nei 50 tūkst. Eurų pinigų suma – praėjus daugiau nei dešimt metų, -tik 2020 metais liepos 24d. Teisėjui V. Narvidui senaties terminas, daugiau nei 10 metų negaliojo!
2022 m. vasario 3d. b. bylą nagrinėjusiems Šiaulių apygardos teismo teisėjams:
  1. Poškui, N. Matuzevičienei, B. Kalainiui, buvo visiškai nesvarbu,  kad bylos medžiagoje yra sunaikinti medicininiai dokumentai, o įdėti tik tušti Vokai.
Pirmininkavęs teisėjas Gražvydas Poškus, man kartojo, jog į posėdį manęs nekvietė ir išvysiąs iš salės, jeigu prieštarausiu ir sakysiu tiesą. 
Nutarimas bus skelbiamas kovo 2d. 13.00 val. Parodydami didelę ,,meilę“, Šiaulių apygardos teismo kolegija   „leido“ man  ne tik dalyvauti teismo posėdyje (pripažintai Telšių teismo teisėjos Vitalijos Liauzginienės nepakaltinamąja, kuriai reikalingas priverstinis gydymas),  bet  leido  pasirinkti, kokį norėčiau gauti priverstinį gydymą: stacionarų ar ambulatorinį! Priblokšta, nuo tokių teisėjų nagrinėjamos sukurtos b. bylos, grįžusi į namus, paskambinau Gerbiamam ,,Laisvo Laikraščio‘‘ žurnalistui Alvydui Veberiui, ir paaiškinau, kad bylą nagrinėjo neturėdami medicininių dokumentų, pagal kuriuos aš buvau „padaryta“ nepakaltinamąja. Į mano surinktus medicininius psichiatrų, psichologų, šeimos gydytojų dokumentus ir pažymas, aplamai teismas nekreipė jokio dėmesio. Tarsi jų nebūtų. Buvau nurodžiusi, kad III (trečiame) tome: 27-46-113-127 lapuose, įdėti tik tušti vokai, o med. dokumentai išimti. Žurnalistas net nenustebo,  nes puikiai žino  teisėsaugos „supuvimą“. 
Žurnalistas  pasiskambino mano advokatui Anatolij Šichovcovui. Šis pareiškė, kad su bylos medžiaga nebuvo susipažinęs.  Skundą parašė paskubomis, nes sirgo ir gulėjo ligoninėje.  Kad med. dokumentai, kuriais rėmėsi Telšių teisėja Liauzginienė  išimti ir pridėti tik tušti vokai,  advokatas nieko nežinojo. Posėdyje dalyvavo nesusipažinęs su byla ir  nematydamas med. dokumentų ir klastočių.  Aišku viena, kad negalėjo matyti, kad Vilniaus, Šiaulių medikų išduotos pažymos kardinaliai priešingos Panevėžio medikų surašytoms klastotėms.  
Aš esu surinkus visus savo med. išrašus, turiu psichologo ir psichiatro teigiamas išvadas.  Buvo atliktas galvos smegenų magnetinis rezonansas, todėl akivaizdu , kad Panevėžio ekspertų  V. Diktano ir E. Zubienės med. išvada padaryta nusikalstamai, veikiant grupėje su teisėja V.Liauzginiene,  „sukurpiant“ man jų pačių išgalvotą galvos traumą bei  kitas, man net nežinomas ligas.
Esu labai, labai dėkinga žurnalistui A. Veberiui už tai, kad jis 2021m. rugsėjo 22d. galimai išgelbėjo
mano gyvybę. Šią dieną teisėjos Vitalijos Liauzginienės nurodymu, galimai turėjau būti
nugabenta į Utenos „psichuškę“. Pakruojo policijos pasala buvo tam  pasiruošusi. Išsigando žurnalisto A. Veberio.  Psichologė Eglė Zubienė, atvykusį policijos pareigūną Raimondą Tamašauską pasiuntė grįžti atgal į Pakruojį.  Nieko „nepešusiam“ pareigūnui, neįvykdžiusiam telšiškės teisėjos V. Liauzginienės ,,užmojų“ planas subliuško. Kas svarbiausia, jie visi talkina nusikaltėliams. 
Ar ne teisus buvęs Kauno meras, Lietuvos Respublikos Seimo narys Vytautas Šustauskas, sakydamas, kad kol nesutratės ,,Kalašnikovai‘‘ niekas nesikeis? Ar Norvegijos pilietis Andersas Behringas Breivikas ne dėl tos pačios priežasties pakėlė ginklą ir paklojo 77 partiečių gyvybes? Matyt žmogui trūko kantrybė. Lietuvoje daugelis piliečių kenčia   sukandę dantis, matydami, kas vyksta šalyje. 2021.08.10 d. mitingo dalyvių imituojamos kartuvės prie Seimo parodė, kur tų ,,velnio išperų“ vieta. Reikia manyti, kad kažkam trūks kantrybė, kaip ir A. B. Breivikui. To nelinkėčiau, bet  labai reiktų susirūpinti konservatoriams, paklusniems ,,kupriukui muzikantui“, ,,Liberalų“, ,,Laisvės partijos“ veikėjams  dėl savo poelgių. Toliau tokioje betvarkėje gyventi ne valia. Būtinos kardinalios permainos. 
Šiandieną tikiu tik Dievu ir  ,,Laisvo Laikraščio“ žurnalistais, kurie paviešina necenzūruotą Tiesą Lietuvos žmonėms.  Lietuvoje visiškas „bardakas“.  Valstybė  gilioje moralinėje, dvasinėje, ekonominėje, sveikatos priežiūros  krizėje.
Tikiuosi, kad vieną kartą baigsis Lietuvos Respublikos ,,išgamų posiutpolkė“ žaidžianti žmonių likimais“,- rašo R.Vaitekūnienė. 
Facebook komentarai
});}(jQuery));