TEISĖJA DONATA KRAVČENKIENĖ TRUKDO TEISINGUMO VYKDYMUI

TEISĖJŲ TARYBAI 

Nuo V.Fetaimia patvirtinta per EPP

TEIKIAMA PER 

VILNIAUS MIESTO APYLINKĖS TEISMĄ

SKUNDAS

2019 m. gruodžio 11 d.

Vilnius

 

Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja Donata Kravčenkienė, rašytinio proceso tvarka spręsdama ieškovės Viktorijos Fetaimia ieškinio priėmimo klausimą Civilinė byla Nr. e2-39901-861/2019, nustatė, kad ieškovė kreipėsi į teismą, prašydama, kad Seimo kontrolierius Augustinas Normantas arba jį įdarbinusi Lietuvos valstybė atlygintų įsigaliojusio teismo sprendimo numatytą sumą 31600 Eur su 3 metų procentais.  

 

2019-12-06 teismas ieškovei nustatė terminą trūkumams pašalinti. 

 

Ieškovė pašalino visus teismo nurodytus ieškinio trukūmus, pateikė papidomus įrodymus ir nurodė teismui, kad šis ieškinys – yra neteismingas Apylinkės teimui ir turi būti nagrinėjamas administraciniame, tad paprašė šį ieškinį su visiais įrodymais perduti tam teismui, kuriam jis – yra teismingas. Teisėja Donata Kranvčenkienė pavadino  ieškinį dokumentu ir atsisakė jį priimti, nes jis -yra neteismingas bendrosios kompetencijos teismui, o teismingas administraciniam teismui.  

Taigi ji, asmeniškai, kaip teisėja, kuri turi vykdyti TEISINGUMĄ ir žinoti iš pat pradžių įstatymus, vertė ieškovę net keturis kartus paduoti ieškinį, jį tikslinti, skųsti Apygardos teismui, po to vėl paduoti, vėl tikslinti ir galiausiai ji visa – tai atmetė. 

Ji sugaišino ieškovės brangaus laiko mėnesį ir vertė be tikslo jai rašyti, teikti įrodymus ir skundus net keturis kartus.  Dabar jau penktas kartas ieškovė per ją turi siekti savo teisių įgyvendinimo teisinėje demokratinėje valsybėje, kur – tai – yra numatyta iš pirmo karto. Taigi  – tai jau yra atviros patyčios iš ieškovės teisių. Todėl ieškovė skundžia jos nutartį vėl ir prašo Aukštesnės instancios teismo perduoti jos ieškinį tam teismui su visais įrodymais, kuriam jis – yra  teismingas ir prašo atlyginti iš Lietuvos valstybės,  atsakingos už tokią nekompetetingą ir amoralią teisėją, absoliučiai nesiskaitančią su jos, kaip teisėtos ieškovės teisėmis – 3000 eurų.

Taip pat prašau perduoti svarstyti Donatą Kravčenkienę teisėjų tarybai už tokį amoralų ir neteisėtą, bei nevertą teisėjos darbo elgesį. 

 

Jeigu aukštesnės instancijos teismas nebūtų jai nurodęs, kad šis ieškinys – yra teismingas administraciniams teismui – ji aplamai būtų nevykdžiusi jokio TEISINGUMO teisme ir jį tiesiog aklai atmetusi. Taigi – yra akivaizdu, jog Donata Kravčenkienė trukdo TEISINGUMO vykdymui.

 
Viktorija Fetaimia

 

 
 
 
Facebook komentarai
});}(jQuery));