Tauta sukilo prieš landsbergius

fire

fire

Na ką, puiki nuotaika grįžus iš mitingo. Daug pozityvių minčių.
Dalyvavęs daugelyje protesto akcijų, bet tai buvo didžiausias mano matytas mitingas nuo Sąjūdžio laikų. Į kuriuos mane, dar vaiką, vesdavosi jau amžiną atilsį seneliai.
Nepriklausomai kokias pasakėles sektų masinės dezinformavimo priemonės mitingas, savo piko metu, sutraukė apie 15 000 – 20 000 žmonių. Pats visą mitingą išvaikščiojau ir mačiau savom akim.
Ir tokias gretas pavyko surinkti eilinę darbo dieną, vasaros metu!
Antras mane džiuginantis aspektas buvo dalyvių amžius. Su visa pagarba vyresnio amžiaus kolegoms, tačiau mitinge nebebuvo pensijinio amžiaus žmonių dominavimo. Ne, labiau vyravo 20-45 metų amžiaus vyrai ir moterys. Sveiki, kupini energijos bei galintys veikti. Apsiginti.
Trečia. Žmonės apsiskaitę ir suprantantys reikalo esmę. Teko nemažai padiskutuoti ir matosi, kad karantininis periodas buvo į naudą ieškantiems žinių.
O žinios buvo skaitomos/žiūrimos ne iš masinių dezinformavimo priemonių. T.y. vyksta atjunkimas iš provyriausybinių info šaltinių ir tai mane džiugina. Kurią dieną apie tai išsiplėsiu daugiau.
Ketvirta. Jautėsi sveikas pyktis. Mane tai nuteikia pozityviai, pasirodo Lietuvos piliečiai jau suprato, kad vien dejuojant ir giedant „Marija, Marija – palengvink vergija“ problemų neišspręsi.
Pagaliau! Supraskim vieną kartą, jog lengvai pergalės neateina, kartais tenka ir sunkiau pakovoti, o tam ir reikalingas jaunesnis dalyvių amžius.
Penkta. Nuoširdžiai džiugina, jog tiek mitingo dalyviai, tiek ir organizatoriai, nesidraskė į atskirus būrelius ir nesiekė užtildyti kiek kitokių politinių pažiūrų protesto kolegas.
Mitinge tilpo tiek dešinieji, tiek ir kairieji. Net ir sveiko proto klasikiniai liberalai (jau mirštanti rūšis).
Nebuvo jokios kvailos rusofobijos, kovų „su komunizmu“, bet aiškiai įvardinta dabartinės santvarkos kryptis – Fašizmas.

O link to šiandien, deja, Seimas žengė dar vieną žingsnelį – https://www.delfi.lt/…/ekstremalios-situacijos…

Prisidengiant „migrantų pavojų“ buvo suteikta galimybė pasitelkti kariuomenę „užtikrinant rimtį šalyje“.
Jeigu manot, jog šios priemonės negali būti panaudotos prieš mus, tai siūlau galvoti iš naujo.
Grįžtant prie mitingo, tai „šūdeličio“ nuomonės nenustebino. Baisisi, smerkia, vaiposi ir tiek. Užsipuolė dainininką Vilių Tarasovą, kad DRĮSO palaikyti mitingą https://www.facebook.com/photo/?fbid=1502861520064284&set=a.395951510755296
Ajajai, maištas laive! Negi galima suderintai neparemti fašistinės valdžios?
Įdomiai ir keistas atrodo lietuviškos Žanos D’ark Nidos Vasiliauskaitės 24 valandų blokas facebook’e vien už … kvietimą į mitingą.
Mažūūčiai. Nepagalvojat, kad tai nebeveikia?
Liaudis jau nutrūksta nuo kontrolės lenciūgėlio. Liaudis nebevartoja masinės dezinformacijos priemonių joms siūlomo info opiumo.
Žmonės nori permainų. Tikrų permainų.
Iki susitikimo rugsėjo 10 dieną.
Patria o Muerte.
Facebook komentarai
});}(jQuery));